Реклама B3

На Іршавщині п'яний водій, що під розписку пообіцяв не сідати знову за кермо, за 2 години знову попався поліції

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами у стані сп’яніння в Тячівському та Іршавському районах.

На Іршавщині п'яний водій, що під розписку пообіцяв не сідати знову за кермо, за 2 години знову попався поліції

У місті Іршава працівники групи реагування патрульної поліції  зупинили опівночі автомобіль марки «ВАЗ-2107», який виконував незрозумілі маневри на дорозі. За кермом автомобіля перебував у стані алкогольного сп’яніння 27-річний житель села Сільце Іршавського району. Водійського посвідчення молодий чоловік не надав.  Драгер виявив у нього 1,8 проміле алкоголю. 

На правопорушника склали адмінпротоколи про керування в стані  алкогольного сп’яніння та без водійського  посвідчення. Від керування його відсторонили. Водій не зміг передати нікому зі знайомих чи родичів авто. Тому «ВАЗ» залишили на відведеній території. В той же час поліцейські взяли від водія розписку, що він не сідатиме далі за кермо, оскільки вилучати авто правових підстав не було. 

Однак уже через дві години цей водій знову попався поліції за кермом свого ж автомобіля. На правопорушника склали вже другий за ніч адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, машину затримали на спецмайданчик. А складену розписку обов’язково буде використано в подальшому в суді як доказ повторного правопорушення. 

У селі Бедевля Тячівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі автомобіль марки «Skoda Оctаvіa» іноземної реєстрації, на якому не працювала одна фара. Керував іномаркою 26-річний житель села Нижня Апша. Правоохоронці запідозрили, що юнак перебуває під дією наркотиків, але той відмовився від проходження медосвідування. Правоохоронці в присутності двох свідків склали адмінпротокол за керування в стані наркотичного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили водія від керування.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

12 жовтня 2018р.

Теги: водій, розписка

Реклама B4

Коментарі

Паліцай 12.10.2018 / 22:12:18
Оторвати яй.я і конфіскувати машину! ВСЕ.

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

18:17
/ 1
На Закарпатті чоловіка засудили до 7 років за пограбування пенсіонерки Фото новина
17:13
/ 2
На Закарпатті підозрюваного у шахрайстві на 28,6 млн грн взяли під варту Фото новина
15:29
/ 3
На Закарпатті викрили наркогрупу з семи учасників Фото новина
12:57
На Закарпатті 28-річного чоловіка судитимуть за спробу продати гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 2
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 3
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
» Всі новини