На підтримку громадських організацій Ужгорода сесія міськради виділила 200 тис грн

На сесії Ужгородської міської ради депутати також затвердили Програму підтримки діяльності інститутів громадянського суспільства міста соціального спрямування на 2019 рік.

На підтримку громадських організацій Ужгорода сесія міськради виділила 200 тис грн

Першочерговим завданням Програми є підтримка громадських організацій міста Ужгород. Основними напрямками діяльності в рамках Програми є проведення заходів щодо соціального захисту ветеранів, осіб з інвалідністю, дітей та малозабезпечених громадян похилого віку, осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах; проведення оплати за оренду приміщень та комунальні послуги підприємствам, що надають їх; організація та проведення “круглих столів” і навчально-інформаційних семінарів з питань соціального захисту; моніторинг доступності тих чи інших об’єктів; розвиток благодійної та волонтерської діяльності; надання методичної, консультативної та іншої допомоги інститутам громадського суспільства та органам влади тощо.

На забезпечення цієї цільової Програми на 2019 рік передбачено виділити 200 тис. грн..

Зокрема, 131 тис грн. передбачено на підтримку ужгородських громадських організацій соціального спрямування, що отримували фінансування протягом 2016-2018 рр. та подали план заходів на 2019 рік. Йдеться про такі громадські організації: «Моя нова сім’я», «Союз Чорнобиль України» м. Ужгород, Закарпатська обласна спілка ветеранів війн, Ужгородська ТО «УТОГ, Ужгородська ТПО «УТОС», Ужгородське міське товариство інвалідів праці та дитинства «Оптиміст», Ужгородське міське товариство учасників афганської війни, Ужгородська міська організація Товариства Червоного Хреста України, Ужгородське МВ Всеукраїнського об’єднання ветеранів, Ужгородська міська громадська організація інвалідів зору «Дивосвіт», Ужгородська міська організація ветеранів, Закарпатський обласний осередок Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.

Також 69 тис. грн передбачено на підтримку двох громадських організацій міста Ужгород соціального спрямування за результатами конкурсу.

11 жовтня 2018р.

Теги: підтримка, організації

Коментарі

Справедливість 11.10.2018 / 16:54:31
"Також 69 тис. грн передбачено на підтримку двох громадських організацій міста Ужгород соціального спрямування за результатами конкурсу." Отже, на 12 НУО виділено-131 тис.грн,тобто 10тис.920грн. на рік, а ще на 2 (дві) НУО- 69 тис. грн.! Які це такі організації?! Де цей конкурс відбувався!? Новоспечені кишенькові?! Оприлюдніть їх назви! Пане Білак, п. Біксей, що це за розподіл?! Для чого тоді збираєте заплановані цифри в бюджет ще всередині літа, якщо розподіляєте як вам захочеться?!

Бус 11.10.2018 / 13:38:06
Андріів, де нові автобуси ?

НОВИНИ: Соціо

18:27
У Вонігові на Тячівщині підтвердили загибель захисника Михайла Росохи Фото новина
16:27
Суд на Закарпатті покарав керівника ТЦК за перешкоджання роботі омбудсмана Фото новина
14:34
На Берегівщині рятували травмовану туристку біля гірського озера
13:35
/ 2
Туристичний потік у нацпарки Закарпаття скоротився на 10% Фото новина
18:34
Поліція Берегова розшукала дівчину, яка зникла після прогулянки Фото новина
17:51
З російського полону повернулися четверо закарпатських військових Фото новина
13:40
/ 1
У Тересві на Тячівщині підтверджено загибель захисника Василя Рудака, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
12:23
У Хусті медики прийняли пологи в автомобілі швидкої допомоги Фото новина
08:58
/ 1
У Чопі попрощалися з військовим Сергієм Пиреу, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:50
Нетверезий мотоцикліст спричинив ДТП в Ужгороді Фото новина
17:25
/ 2
В Ужгороді вшанували ліквідаторів до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи Фото новина
14:53
В Ужгороді посадовицю лікарні підозрюють у розтраті понад 468 тис. грн Фото новина
12:23
На кордоні з Угорщиною 50-річний киянин намагався виїхати за чужим паспортом Фото новина
11:15
/ 1
Помер військовий із села Невицьке на Ужгородщині Анатолій Макарович Фото новина
09:09
У Карпатах зафіксували масове цвітіння шафранів Фото новина
17:59
Командиру роти 128-ї закарпатської бригади присвоєно звання Героя України Фото новина
17:31
В Ужгороді затримали чоловіка за пошкодження фітнес-клубу Фото новина
15:15
В Ужгороді відбудеться «Містечко здоров’я»: безкоштовні щеплення та обстеження для всіх охочих
13:20
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Владиславом Шитіхіним Фото новина
12:16
На Закарпатті судитимуть 49-річного громадянина Туреччини, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
11:01
На Закарпатті водій намагався провезти через кордон понад 230 кг одягу без декларації Фото новина
16:53
/ 1
Мукачівець став єдиним українцем на офіцерських курсах у США Фото новина
16:46
/ 1
У Міжгір’ї 17-річний водій спричинив ДТП з шістьма потерпілими Фото новина
15:01
В Ужгороді під час «Сакура фесту» зібрали понад 1,2 млн грн для ЗСУ Фото новина
13:54
На Рахівщині нетверезий чоловік вчинив домашнє насильство та кинувся на поліцію з сокирою Фото новина
» Всі новини