На діяльність центру "Дорога життя" депутати Ужгорода передбачили 1,9 млн грн

Для надання дітям та молоді з вадами фізичного та розумового розвитку віком від народження до 25 років можливості активної участі в житті суспільства міська рада затвердила Програму діяльності медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» на 2019 рік і передбачила фінансування у розмірі 1,9 млн. грн.

На діяльність центру "Дорога життя" депутати Ужгорода передбачили 1,9 млн грн

Метою Програми є створення сприятливих умов з надання допомоги дітям і молоді з обмеженими фізичними можливостями розвивати їхні здібності, побутові та соціальні вміння для найбільш повної їх інтеграції до життя у суспільстві за допомогою прогресивних методів навчання, медичної, фізичної, психологічної, професійної та соціальної реабілітації. Основне завдання Програми - фінансова підтримка медико-соціальної та психолого-педагогічної реабілітації осіб з вадами фізичного та розумового розвитку.

Нагадаємо, в Ужгороді з жовтня 1999 року проводить свою діяльність медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя». Це благодійна, неприбуткова, недержавна організація, яка здійснює соціальний захист дітей-інвалідів із вадами опорно-рухового апарату, ментальними та мовними розладами, проводить з ними соціально-педагогічну та медичну реабілітацію.

На обліку «Дороги життя» перебувають 365 осіб з інвалідністю та вадами фізичного і розумового розвитку. 74 дітей отримують послуги у відділенні раннього втручання. 45 дітей з вадами розвитку складають постійний контингент дітей Центру та отримують психологічну і логопедичну корекцію. 24 молодих людей з проблемами інтелектуального розвитку відвідують групу соціальної реабілітації інвалідів та денної зайнятості. 23 дітей проходять по програмі інтеграції (шкільна освіта в ліцеї «Лідер» ЗОШ № 20, ЗОШ № 8). 105 дітей непостійного контингенту проходять курсову реабілітацію в Центрі. 155 дітей задіяно в соціально-культурних програмах центру.

11 жовтня 2018р.

Теги: дорога, життя

Коментарі

Бус 11.10.2018 / 13:39:31
Андріів, де нові автобуси ?

НОВИНИ: Соціо

09:25
На кордоні з Румунією фотопастки зафіксували рись Фото новина
15:08
Подорож на Драгобрат: екоосвітня програма у високогір’ї Карпат Фото новина
13:13
/ 2
У селі Ботфалва на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні з росією Миколою Колбасом Фото новина
23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 4
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 2
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 7
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
/ 1
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 24
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
12:24
/ 3
На Закарпатті батько з сином намагалися вивезти сигарети до Словаччини Фото новина
» Всі новини