В Ужгороді погодили програму відеоспостереження та відеоконтролю для захисту на території міста

Першим питанням сьогодні на черговому засіданні виконкому Ужгородської міської ради розглянули та погодили Програму “Безпечне місто Ужгород на 2019-2022 роки”.

В Ужгороді погодили програму відеоспостереження та відеоконтролю для захисту на території міста

Програма впровадження інформаційно-телекомунікаційної, автоматизованої системи включає систему відеоспостереження, відеоконтролювання і програмний комплекс на життєво важливих об’єктах та об’єктах захисту на території Ужгорода.

Вона необхідна для інформаційно-аналітичного та оперативного прийняття управлінських рішень і організації взаємодії з територіальними органами виконавчої влади, органами внутрішніх справ з метою попередження, припинення та ліквідації кризових ситуацій криміногенного, терористичного, природного й техногенного характеру.

Створення Системи “Безпечне місто Ужгород” дозволить запобігати кризовим ситуаціям шляхом оснащення об’єктів захисту та критично важливих об’єктів технічними засобами моніторингу (відеоспостереження та відеоконтролю); ефективно моніторити поточну обстановку за рахунок використання системи відеоспостереження та відеоконтролювання і надання інформації для дій територіальних органів виконавчої влади, органів внутрішніх справ і посадових осіб адміністрацій об’єктів з масовим перебуванням людей, що забезпечує своєчасність прийняття управлінських рішень.

Також враховуючи кількість злочинів, які скоюються у громадських місцях, метою Програми є підвищення ефективності роботи органів внутрішніх справ щодо забезпечення громадського правопорядку на території міста, профілактики злочинності, боротьби з нею, охорони прав, свобод і законних інтересів мешканців міста та посилення взаємодії з органами місцевого самоврядування у протидії всім формам злочинності в інтересах територіальної громади.

Згодом Програму внесуть також на розгляд сесії Ужгородської міської ради.

 

10 жовтня 2018р.

Теги: програма, відеоспостереження, відеокнтроль, захист

НОВИНИ: Соціо

18:15
На Закарпатті проведуть десятки безкоштовних заходів до Міжнародного дня музеїв Фото новина
15:17
Педагог із Закарпаття став переможцем конкурсу «Учитель року – 2026» Фото новина
11:16
/ 1
На Закарпатті митники викрили схему незаконного ввезення систем зберігання електроенергії на майже 8 млн грн Фото новина
09:07
На Рахівщині медики пішки через ліс добиралися до травмованої туристки Фото новина
17:36
/ 2
Закарпатські митники викрили спробу ввезення великої партії незадекларованого одягу Фото новина
14:13
/ 2
В Ужгороді попрощалися із 22-річним захисником Денисом Дзюіним, якого тривалий час вважали зниклим безвісти Фото новина
12:31
/ 1
З російського полону звільнили двох закарпатських військових Фото новина
11:12
/ 9
СБУ та поліція проводять обшуки в Ужгородському ТЦК Фото новина
09:02
/ 1
У Чопському прикордонному загоні обрали найкращих кінологів Фото новина
18:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 6
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
11:10
В Ужгороді прощатимуться із загиблим захисником Едуардом Голяком Фото новина
10:24
У селі Батрадь на Берегівщині прощаються із полеглим воїном Володимиром Сідеєм Фото новина
16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
/ 1
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
» Всі новини