Москаль заявив, що не погодить кандидатуру на "Ужгородське військове лісництво", бо там не його клан

Самого Г.Москаля звинувачують у налагодженні масштабної корупційної схеми торгівлі лісовими ресурсами Закарпаття за участі начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги

Москаль заявив, що не погодить кандидатуру на "Ужгородське військове лісництво", бо там не його клан

«Державне підприємство «Ужгородське військове лісництво» перетворилося на сімейно-бізнесову структуру», - заявив глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Як йдеться в інформації на офіційному сайті очільника Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, Міністерство оборони України надіслало йому для погодження кандидатуру на посаду директора Державного підприємства «Ужгородське військове лісництво» – теперішнього в.о. директора Ю.Урбана.

Згідно із законодавством, вакансії на такі посади заміщуються тільки через конкурс, зазначає Геннадій Москаль.

Утім, з його слів, "у процесі моніторингу роботи ДП «Ужгородське військове лісництво» з’ясувалося, що це державне підприємство перетворилося на якусь сімейно-бізнесову структуру. Так, головним лісничим тут працює двоюрідна сестра теперішнього керівника Баратян К.С., майстром дільниці – двоюрідний брат Мешко Т.І, іншим майстром дільниці – ще один двоюрідний брат Мешко Ю.В., майстром лісозаготівлі – третій двоюрідний брат Шикула В.І., майстром лісу – племінник Урбан М.В., головним інженером – зять брата Гроскоп Б.І., бухгалтером – двоюрідна сестра Мешко М.С. І це ще не весь список великої й дружньої родини, яка окупувала державну структуру".

"Ніякого погодження з боку облдержадміністрації на директора Ужгородського військового лісництва не буде”, – заявив Г.Москаль.

Утім, самого Г.Москаля звинувачують у налагодженні масштабної корупційної схеми торгівлі лісовими ресурсами Закарпаття за участі погодженого ним на посаді начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги 

 

07 жовтня 2018р.

Теги: лісництво, Москаль, клан, Мурга

Коментарі

Довбуш 2018-10-15 / 09:41:34
НОВИНА: Був суд в Хусті за позовом чиновників Хустської міськ Ради до активіста -антикорупціонера Віталія ГРЕГОРА(м.Ужгород.що він НАЗВАВ Хустську міскРаду -БАРИГАМИ!Дай Бог йому-Віталію ГРЕГОРУ ЗДОРОВЬЯ! Тепер суд в м.Ужгороді ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ -на користь Віт.ГРЕГОРА- тоб-то підтвердив.що Хустська МіськРада.чиновники ЇЇ БАРИГИ!ВСЕ МАЄМЕ - 1-0! ЛЮДИ, ЧУЄТЕ...Узаконено вже-Хустська міськРада-БАРИГИ!

Гуцул 2018-10-08 / 22:42:17
Люди добрі до яких пір це все буде продовжуватися подивитися що така ситуація братерства всюди у лісгоспах.У Ясіню у державній установі Дп Ясінянське Лмг ситуація не ліпше працюючи куми сестри зняті і всі дружно набивают кишені

2018-10-08 / 11:17:41


Флуд. Коментуйте по суті публікації, а не обговрюйте особи коментаторів. Коментар видалено. Адмін


для Вуву 2018-10-08 / 08:08:52
Ти пишеш про носатого Конюха. Но при чому тут Ледида? Да він зовсім і не носатий.

Вуву 2018-10-07 / 21:15:21
Господи та невже. Читаю очам свойім не вірю. Невже маскаль міг таке сказати ??? Чи це яка брехня.?
А якщо правда ... То нехай видасть своє губернаторське розпорядження поо заміну всіх членів того родинного клану ... І оголосить відкритий конкурс на ті вакансійі.
ОТ ТОДІ НЕ ТІЛЬКИ ВУВУ ... ТОДІ ВСІ ПОЧНУТЬ ВІРИТИ . СВЯТА ПРАВДА !

Вуву 2018-10-07 / 21:06:46
Здається на початку серпня місяця ... (За.онлайн) про уе писало ... В.гройсманн "погрожувався" в середині вересня оприлюднити інформацію про людей які причетні до контрабанди украйігського лісу ... І йіх схеми оборудок.
Вже далі середина жовтня ... І здається у в.гройсмана почалась "ОСІННЯ АМНЕЗІЯ" .
Очевидно тому що почались проблемт у підлеглого "колеги" омельяна а тут із набкою і "андрюхою".
Бо про ремонт заговорили відразу після того як в.гройсманн відвідав ужгород і прогулявся з андрюхою по набережній. Відразу знайшлися гроші у сумі 20мл.гр. і пішло.
Дивним правда виглядає той факт що гройсман чомусь (МАБУТЬ НЕ ЗАХОТІВ) прогулятись по тих вулицях які поритвані ... А заодно запитати в "носатого конюха " де поділись гроші ?
І чого така кількість вулиц поритвані із незакінчиним ремонтом.
І не взяв під свій ... ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ ... ситуацію щодо перевірки ходу виконання і завершення ремонтних робіт.
ДИВНО . ЧИ НЕ ПРАВДА ???

Віктор 2018-10-07 / 19:25:49
Тут Москаль абсолютно правий.
А останнє речення - ганьба журналістам. Хоча журналісти такого б не написали.

????? 2018-10-07 / 18:02:30
Всі КУМ-СВАТ -І.ЗДОБРАТ, вуйко і т.д. мафія семейенвя у Закарпатті ВСЮДИ!!В любій фірмі в любій сфері і в РДА і ОДА-ОДНІ РОДТЧІ - з одних ДЕРЕВНЬ і ТЯНУТ ДРУГ ДРУГА,жирують, корупція- КУМОВСТВО і МЕСТНІЧЕСТВО-статті Кимін.Коднексу..ДЕ? КРУГОВА ПОРУКА-а потім САМІ ЗАКАРПАТЦІ .які в тих КОЛАХ РОДИЧІВ ПРИСОСАЛИСЯ-причому туповаті,все лиш за ГРОШІ,продажні самі(ну не всі -но більшість)-КАЖУТЬ ЙОЙ ПОГАНО..Це Київ все винуватий -НЕТ-ДОРОГЕНЬКІ ВИ САМІ закарпатці ВИНУВАТІ..А гена Маскаль на місті-дай Бог йому!

ужгородець 2018-10-07 / 15:33:24
Якби в ОДА була голова - з мозгами і совістю, то я би теж її підтримував. А гузицю ОДА підтримувати не хочеться

123 2018-10-07 / 14:32:32
Пiдтримую голову ОДА!

але 2018-10-07 / 14:09:06
сімейна справа (бізнес) то лиш мож привітати, видно що товарищ Москаль туй приїзжий,так би в адміністрації всі зами були двоюрідні брати, бугалтера їх жони.

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
» Всі новини