У Мукачеві шукають інвесторів для відновлення аеропорту (ВІДЕО)

Мукачево має шанс на власний аеропорт.

У Мукачеві шукають інвесторів для відновлення аеропорту (ВІДЕО)

Міська влада розглядає варінат будівництва компактного цивільного летовища на місці колишнього військового аеродрому. За Радянського Союзу тут базувалися надзвукові МІГи. Летовище загальною площею 126 гектарів вважалося одним із кращих на західних кордонах СРСР. Експлуатація військового аеродрому закінчилася у 1993, а з 2005 територія перебуває на балансі міста. 

Для старту будівництва необхідна нереальна для міста сума у кількасот мільйонів гривень. Зараз територія не експлуатується. Серед працівників тут - лише охоронець, бухгалтер та директор. Тож мукачівська влада шукатиме інвесторів для будівництва цивільного летовища на місці колишнього військового аеродрому – і вже звернулася до Мініфраструктури з пропозицією співфінансування.

06 жовтня 2018р.

Теги: аеропорт, інвестори

Коментарі

Вуву 2018-10-09 / 06:16:43
Шо ти шукав ???
Сокиру за лавою ???

Тромб 2018-10-08 / 23:17:49
Не морочьте народу голову. Спробуйте самI. Я, 5 рокiв по свiту шукав, усI грошI втратив

Тромб 2018-10-08 / 23:12:30
ХлопцI,поки в УкраiнI нестабiльна ситуацiя наш колишнiй вiйськовий не потрiбен нiкому. для створення технопаркa тeж

Степан Крук 2018-10-08 / 09:56:10
Мав честь кілька разів приземлятися в мукачівському аеропорту. Хоча, який там аеропорт - із літака вивели за колючий дріт, посадили в "Ікарус" із написом "ПОЛЁТ" і відвезли до Ужгорода. Мукачівський аеродром був запасним! Квиток на літак до Львова з Ужгорода (рейс № 806, час польоту 45 хвилин) коштував 8 рублів, а до Києва (Жуляни) - 19 рублів. ЛАФА!!! Літали в основному Ан-24 та ЯК-40. Але якось мені довелося летіти з Ужгорода до Москви на великому, як для Ужгороду ЯК-42. Рейсів було багато: Запоріжждя, Москва, Сімферополь, Київ, Львів, Одеса... То був зірковивмй час нашого Ужгородського аеропорту!!!

Вуву до тараса 2018-10-08 / 09:42:48
Сперечатись не буду .
Бо військові підрозділи мож розмітити і в чернігівській і запорожській області ... Але ... Дивлячись які цілі і функційі вони повинні виконувати.
Я нижче зазначив співпрацю з нато а не бойове патрулювання і охорону кордону украйіни. Якщо ти зрозумів в чому різниця.?

Вуву 2018-10-08 / 09:16:43
Пістрялівсьеа рлс. Це одно.
А аеропорт це що інше.
Це були два різних військових обєкта ... Які як на той час мали (стратегічно) оборонну функцію.
Пройшло 28 років і ситуація є інакша.
Дивитись на те що є аеропорт в дебрецені і кошицях .... Та кому це треба.
Якщо ми хочемо розвивати туризм в області нам потрібен аеропорт в ужгороді .
Якщо ми хочемо заробляти гроші на перетранспортуванні і перевозці товарів між канадою сша мексикою і казахстаном узбекистаном індією китаєм і пакистаном ... То мукачівський покинутий аеропорт є прекрасне місце на півдороги для транспортного хабу ... Між туда і сюда. Ніхто не каже ... Що треба все перевозити виключно кораблями ... бо є товари які потрібно переправляти тільки літаком і як найшвидше а друге це те що таку відстані як я вказав ... транспортні літаки з вантажем без дозаправки "не тягнуть".
Тому мукачівский аеропорт є ідеальне місце... Для такого бізнесу.
Прилітали в ужгород китайці ... Прилітали .
Були недавно корейці ... Були.
Чого ні один болван з мукачівськойі міськради не прийіхав в ужгород на зустріч з ними . з конкретним бізнес планом і пропозицічми в руках.
Ну на крайняк хочаб поділились ідеєю ... Щоб зацікавити бізнесові кола.
Це значить що гроші є
Генеральний лисий болван в області катає всіх у бездверному ліфті ... Показує картини в атріумі і проводить спільні обіди .
І ЦЕ ВСЕ.
НІХТО НІЧОГО НЕ РОБИТЬ ... БО НЕ ЗНАЄ ЯК ЦЕ РОБИТИ.
Ітому всяка делегація вертається майже з порожніми руками .
БЕЗ ЦІКАВИХ БІЗНЕС ПРОПОЗИЦІЙ.
І друге ... Що немаловажно ... Побачивши на місці в особі маскаля таку ПОРОЖНЕЧУ І ВІДСУТНІСТЬ ЯКОСЬ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ ... ПОТЕНЦІЙНІ ІНВЕСТОРИ САМІ ЗМІНЮЮТЬ СВОЙІ ПЛАНИ.
ВОНИ САМІ БАЧАТЬ ЩО В "ТАКОМУ РЕЖИМІ"
ТУТ БІЗНЕС ВЕСТИ НЕМА З КИМ . КРАПКА.
PS.
А молодший баблога (мер мукачева) все що робить так тільки декларує наміри і плани. Ми будемо ... Ми хочемо ... Ми шукаємо ... Ми плануємо ... І ми не проти.
Ну то і продовжуйте в тому дусі .
Може років через 28 знайдеться якийсь інвестор з африки чи папуа н.г.

Тарас 2018-10-07 / 22:57:06
Якщоб не було аеропортів у Львові, Кошице,Дебрецені, Кракові що 100-200 км. від Мукачевого.---Закарпаття в цьому сенсі можливо для декого булоб привабливим , але з Кошице або з Дебрецена можна долетіти до Парижа або Барселони за 30 евро.доіхавши до цих аеропортів за 1-2 години на авто. То де ви бачите конкуренцію? Ужгород аеропорт мае інфраструктуру не потребує затрат але потребуе конкретної роботи по домовленостям з Евроавіарухом.. Крім того в області потрібен працюючий аеропорт на випадок природних та техногенних катастроф та санітарної та сільгоспавіаціі

Тарас 2018-10-07 / 22:36:01
Чому розібрали Пестрялівську РЛС та припинили її будівництво. Можна було добудувати та здати в оренду будь-кому за сотні міліонів у валюті. А тому що в разі виникненя війни агресор наносить перший удар по об"ектах спостереження. В даному разі по Мукачевому та військовому авіапідрозділу. Тому попередні влади Закарпаття не підтримали розміщення РЛС та військового аеропорту на Закарпатті. Далі в согоднішній ситуації краще розміщати військові аеропідрозділи у чернігівській області або в запорізький.

Вуву 2018-10-07 / 12:15:36
Я перед цим ще раніше виказував і таку версію ... Як створення військового аеропорту ... як термінала ... для ремонту і обслуговування ... Виключно військових літаків ... як зсу... Так і нато.
В такому разі ... Цеб дало можливість для подальшого розвитку відносин між нато і украйіною.
Здешевлення ремонту самих літаків ...
Обмін досвідом . підвищення кваліфікаційі наших кадрів. Нові робочі місця + надходження до місцевого бюджету а також до бюджету міністерсва оборони.
Розвиток і покращення навколишньойі інфраструктури.
Ps. Якщо сша на наступний рік виділять 250 млн. $.
То чи захоче вальцман ... виділити частину грошей на відновлення цього обєкту ???
("На курку ... Яка може нести золоті яйця").
ПИТАННЯ ВІДКРИТЕ.

Степан Крук 2018-10-07 / 11:17:46
Насправді ідея відновлення мукачівського летовища дуже хороша: 1). Довжина смуги дозволяє приймати літаки всіх класів в тому числі й вантажні типу Іл-76. 2). При взльоті та посадці не потрібно залітати (і платити за це)над територією Словакії. 3). Враховуючи міжнародну конфліктну ситуацію, прагнення України до НАТО дане летовище може стати аеродромом подвійного призначення (військового та цивільного), тобто воно має стратегічне значення.

Вуву 2018-10-07 / 06:25:37
Якщо баблога іванович ... захоче то і реалізує . (цей проект)
Бо це є краще аніж бути "передвиборчим кашельком" в "грища" ... Куди мають скидати чорний нал .

Вуву 2018-10-07 / 06:19:18
Якщо дійсно зреалізувати цей проект і запустити на всю потужність . то мукачівський еаропорт може вийти майже на рівень одеського припортового.
А це вже досить серйозна штука .

Вуву 2018-10-07 / 06:14:55
Чому Канада ?
Тому що ця крайіна торгує як із китаєм так і індією. (Іншими сусідніми крайінами). А мукачево якраз на пів шляху .
Дуже зручно перевантужувати літаки ... Дозаправляти пальним ... Проводити технічний огляд ... І решта.
Гадаю що для них це буде привабливий проект.
І украйіна теж зможе долучитись до перевезень в майбутньому ... Збільшувати парк технічних літаків.
Здавати на прокат (лізінг) і решта.

Вуву 2018-10-07 / 06:07:25
Якщоб вдалося відновити повністю всю смугу ... То тоді можна приймати які завгодно транспортні літаки ... Від ан і до найбільшого мрійі.
А ті полишені ангари можна використовувати як склади для перевантаження і короткотермінового зберігання експортно імпортних товарів. Тай і сполучення до залізничнойі колійі можна підігати ... Не так вже й далеко. Тому багато чого можна буде підвозити і рлзвозити і залізницею. До Чопа "рукою подати" і до львова там якихось 200км.
В цьму мукачево навіть має певні переваги аніж ужгород ... Хочаб тому що вже є технічна інфраструктура.
А інвесторів шукайте в чехійі в словаччині ... німеччині ... польщі... в прибалтійських республіках.
Але найбільш привабливішою всеж таки видається КАНАДА.

Вуву 2018-10-07 / 05:52:11
Якщо летовище в ужгороді цивільно то для чого запускати ще одно за 45км.з боку. Тим більше що вкладати туди кошти потрібно буде значно більше.
Інша справа що там можуть запустити торгово - промисловий хаб з єс в китай і крайіни сереньойі азійі (колишнього ссср).
При перевезенні товарів мукачівський торговий аеропорт може мати ща більші прибутки аніж цивільний в ужгороді.
А от робити "ВЕНІРЕТ" з двох аеропортів глупо і не доречно.

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті