На Хустщині та Тячівщині навчально відпрацьовуватимуть алгоритм дій у разі надзвичайної ситуації на Теребле-Ріцькій ГЕС

3 жовтня 2018 року на Хустській та Тячівській ланках територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Закарпатської області пройдуть навчання щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Теребле-Ріцькій ГЕС.

На Хустщині та Тячівщині навчально відпрацьовуватимуть алгоритм дій у разі надзвичайної ситуації на Теребле-Ріцькій ГЕС

У понеділок, 1 жовтня, у Закарпатській ОДА під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Колеснікова відбулася координаційна нарада з питань проведення навчань. Під час наради залучені структури погодили план та алгоритм дій з метою реалізації тренувальних завдань.

За тактичним задумом навчань буде відпрацьовано ситуацію з виникненням тріщини у греблі Теребле-Ріцької ГЕС через сильне перезволоження ґрунту. Навчання включатимуть теоретичний та практичний етапи. Зокрема, заплановано відпрацювання оповіщення та евакуації мешканців населених пунктів, які потрапляють в зону можливого ураження.

До уваги населення Хустського та Тячівського районів! Протягом дня 3 жовтня на території тренувань використовуватимуться навчальні сигнали оповіщення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації із застосуванням вуличних гучномовців, електричних сирен, мереж мобільних операторів.

Нагадаємо, навчання відбудуться на виконання доручення Прем’єр-міністра України, розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану основних заходів на 2018 рік» та п. 12.2. Плану основних заходів цивільного захисту Закарпатської області на 2018 рік, затвердженого головою Закарпатської ОДА.

01 жовтня 2018р.

Теги: навчання

НОВИНИ: Соціо

15:54
Підтвердили загибель 30-річного захисника із Оленьова на Мукачівщині Едуарда Фейси Фото новина
13:15
У Мукачеві медики пішки через ліс діставалися до травмованого підлітка Фото новина
12:21
/ 6
Уряд погодив створення нового університету на Закарпатті
18:31
/ 1
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 9
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 2
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
/ 1
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
» Всі новини