Близько сотні власників "євроблях" на дві години заблокували рух неподалік Барвінку на Ужгородщині (ВІДЕО)

Близько сотні власників автомобілів на іноземній реєстрації на дві години заблокували рух колом неподалік села Барвінок.

Близько сотні власників "євроблях" на дві години заблокували рух неподалік Барвінку на Ужгородщині (ВІДЕО)

Основна мета - зниження цін на розмитнення автомобілів з Європи до 10-ти відсотків, як для тих хто вже їздить на єврономерах, так і для тих хто лише планує придбати авто за європейськими цінами.

Перекриття дороги проходило сьогодні з 9 до 11 години, під наглядом правоохоронців та з попереднім інформуванням міської влади. Щоп'ятнадцять хвилин потік транспорту пропускали. Попри це, рух був ускладнений, утворювалися затори.

Сьогоднішню акцію автомобілісти на іноземній реєстрації називають попереджувальною. Якщо реакції "згори" не буде, збиратимуться знову. Та наступного разу обіцяють більш масову та довготривалу акцію.

29 вересня 2018р.

Теги: власники, євробляхи, блокування, Барвінок

Коментарі

пенсіонер 2018-09-30 / 18:38:10
Ага, на рахунок ЕС. Так в останні декілька років в ЕС вступило половина Закарпаття, правда поки що у статусі остарбайтерів. А в НАТО, завдяки успішним переговорам Клімкіна і Сіярто має поки що шанс вступити лише Берегівський район.
До речі, на п'яному не казали з якого числа ціну на газ піднімуть?

пенсіонер 2018-09-30 / 18:05:03
Так для чого тоді дорогу в Дравцях перекриваєш, іди просто голосуй за свого кандидата і все.
А на рахунок бідності Гаранта тобі хто розказав? На п'яному базарі, чи на Корятовича?

До дiда_персiонера 2018-09-30 / 17:57:57
Я думаю в тому нема нич поганого! Гарант единий бизнесмен що за рiк став бiднiшим(офiцiйно)! Зробив багато:БЕЗВIЗ,АРМИЮ, ЦЕРКВУ,
В майбутньому ЕС,НАТО!

Я за нього!!!!!



пенсіонер 2018-09-30 / 12:19:51
Все тут організовано і домовлено. Москаль з Павловим спеціально бучу підіймають, і як можна спостерігати роблять це періодично. Перед самими виборами з барьского плеча Гаранта, або за його законодавчою ініціативою кинуть пересічникам кісточку, тобто дещо зменшать розтаможку, може навіть дозволять розтаможити уже завезені евробляхи. І весь цей збрід уже буде голосувати за нинішню владу.
Тобто в даному випадку новий вид скуповування голосів. Це вам не гречка і не по 100 грн. Тут все буде за рахунок держави, а виборців уйма.

Нiк 2018-09-30 / 11:49:57
НУ ти примiтив! Навiрно школу у Часловчях закiнчив або з бомжами у подворотнi Корзова!

Читач 2018-09-30 / 10:47:39
Кучка бомжів рішила, що їм все мож, коли купляли корчі свої добре всі знали, що рано чи пузно ісе всьо кончиться.
Завтра бомжі будут блокувати дорогу бо они хочуть їсти у ресторані бо у мусорці не дуже вкусно.

До майстра 2018-09-30 / 10:16:15
Майстри всi за бугром тут майстри -п.....си!!!

пилип 2018-09-30 / 09:46:24
Треба цих підорасів посадити, за блокування дороги люди їдуть з роботи та не можуть попасти додому, бо ці гавнюки хочуть збирати всілякий хлам та завозити на Україну.

До пенсiонера 2018-09-30 / 09:45:04
Тобi дiду на деревяну бiцiглю доста! Аби по закону!

пенсіонер 2018-09-30 / 09:34:31
Ти піди дурню купи за реальну ціну новумашину в Європі, а не те, що тобі скинули, бо не хочуть європейці заморочуватися після 5 років їзди. А ви себе європейцями відчули, барани.
Яка держава такі й ціни, які зарплати і пенсії такі і авто повинні бути.
Тим хто уже завіз ніякої розтаможки, по новому Закону і будуть завозитися автомобілі після його прийняття. А ваші авто на штрафплощадку і штрафи дерти.
Закон або він є, або на хер така держава.

До крука 2018-09-30 / 09:18:49
Навряд! Люди стали розумнiшi! Купують авто за реальну цiну! А яке воно- корито -то воно може бути i наше iiноземне! Хто якi грошi мае!

Степан Крук 2018-09-30 / 08:55:19
Закарпаття в центрі "паспортного" скандалу! Закарпатська ОДА на чолі з Москалем в повному дєрьмі, адже це Москаль недогледів ( а може й сприяв) видачі закарпатцям угорських паспортів. Ситуація дуже резонансна! Тому Москаль, вже в котре, вирішив "запрягти" своїх ішаків (Данацків, Павлових) щоб відволікти увагу громадськості та Банкової від "паспортного" міжнародного скандалу. Коли виходять на арену клоуни всі реальні проблеми нівелюються!

Нiк 2018-09-30 / 08:43:00
До сих пiр люди лохи беруть кредит у Лохiнвестбанку i купують машини типу ладу -тудей або ланос-тудей! Платять великi проценти
А кататься на деревяних коритах! Що поганого в неразтаможених авто!! А погано то що люди стали розумнiшими!!! А ви завидуете!!!!

&&&/ 2018-09-30 / 08:30:11
ПЕНСІОНЕР!Оце ТОЧНО-100%.От паскуди!Немає влади-ЗГОВОР-БО КРУГОВА ПОРУКА КОРУПЦІОНЕРІВі ХАБАРИНИКІВ,ще брехачів!А на них працюють там..всякі павлови-данацки-йовбаки-чалий ідр. рагулі...

пенсіонер 2018-09-30 / 07:59:52
Все дуже просто. Чиновники, судді, прокурори, менти накупували собі дорогих евроблях, а Фольксвагени та Шкоди поховали в гаражах.
Самі тихо спостерігають, як пусті горлопани влаштовують беспорядки з перекриттям доріг, під керівництвом шізоїдів Павлових та Данацків.
Якби не дай Бог перекрили дорогу і вимагали не підвищувати ціну на газ, поліція і гвардія забила би до смерті і миттєво. А так всі в зговорі, всі довольні. Немає влади ні в Закарпатті, ні в Україні взагалі.

ЛОХОТРОН 2018-09-30 / 07:19:24
Коли ще буде перекриття? Я прийду теж з друзьями!!!

сорри 2018-09-30 / 00:22:22
"Перекриття дороги проходило сьогодні з 9 до 11 години, під наглядом правоохоронців та з попереднім інформуванням міської влади."
Ви при тямі?
Перекриття траси міжнароного значення - карний злочин.
Повний піпєц якийсь :(

ЛОХОТРОН 2018-09-29 / 22:30:12
А ВИ ЯК ДУМАЛИ! Розтаможку по 5000 евро? Куди ви в цивiлiзацiю! Кругом топливо в цiнi падает, а нашi бариги далi крадуть! Живё В Ужгородi лох а в Хорватiю iде по турфiрмi!

Українець 2018-09-29 / 22:25:26
Хто купував євробляхи, то він зразу знав, що вони розмитненню не підлягають. А вседозволеність із перекриттям доріг породжує криміналізм. За кордоном давно би розігнали такий шабаш, ще би кожний дістав пару дубінок і заплатив немалий штраф або посидів у тюрмі.

Читатель 2018-09-29 / 22:11:36
Самое гнусное то, что среди подобных машин, как правило самые новые, и ... Самые дорогие.

НОВИНИ: Соціо

16:03
В Ужгороді виборцям надходять смс-повідомлення про зміну процедури голосування
14:53
Американський колектив StepAfrika! привіз в Ужгород справжній афроамериканський степ
14:37
Християни західного обряду на Закарпатті святкують Великдень
14:32
На Закарпатті в угорських селах – вкрай низька явка на вибори
13:36
Безпеку на виборах на Закарпатті забезпечують 1300 правоохоронців
13:34
Кількість осіб, що перетинають кордон на Закарпатті у ці дні, збільшилася на 30%
09:53
"Великдень у скансені" влаштували в Ужгороді
09:49
Посівна кампанія триває на Закарпатті
09:26
У мукачівському "Паланку" виклали бруківкою передзамкову територію та облаштували парковку
17:36
На вулиці Ужгорода та Мукачева повернулися велопатрулі
17:14
/ 2
Новий потяг "Мукачево-Кошиці" може продовжити маршрут до Праги — Омелян
13:28
Біля Ужгорода представники бізнесу Закарпаття та Львівщини знайомилися для подальшої співпраці
11:41
/ 11
В Ужгороді вночі спіймали хлопця що виривав квіти з клумби на площі Хмельницького
11:03
/ 1
В Ужгород привезли "Пограниччя.308"
10:31
В УжНУ побільшало докторів наук і почесних професорів
10:27
Ранні закарпатські огірки продають на оптових ринках по всій Україні
07:24
/ 1
В Ужгороді МОЗ запрошує лікарів на публічну консультацію щодо впровадження професійного ліцензування
06:26
У Хусті ветерани АТО пильнують перебіг судів псевдоактивіста з "Доста"
00:06
Сьогодні в Ужгороді відбудеться концерт симфонічного оркестру Lords of the Sound з програмою Music is Coming
16:45
/ 1
На пунктах пропуску на Закарпатті – традиційні "святкові" черги
14:38
/ 1
В Ужгороді працюють уже всі фонтани
13:55
Вояки 128-ї бригади зустрілися з курсантами військової кафедри в Ужгороді
11:54
В УжНУ відбулося чергове засідання Вченої ради
10:53
/ 1
У Виноградові в кінному центрі дітей лікують сеансами іпотерапії
09:28
Міст закоханих відновили у Невицькому біля Ужгорода
» Всі новини