Про таке повідомляє громадський активіст Віталій Грегор, стверджуючи, що ДТП спричинив колишній начальник Іршавської міліції Марущинець Ю.М.
Зі слів В. Грегора, згідно зі свідченнями очевидців, винуватець автоаварії в стані алкогольного сп'яніння, керуючи Suzuki SX4 (д.н.з АО7585АО), виїхав на зустрічну смугу, внаслідок чого пошкодив дві машини .
"Працівники поліції, які прибули на місце пригоди, спочатку відмовлялись в присутності свідків привести освідчення екс-міліціонера на місці. Це ще більше обурило місцевих мешканців, після чого завдяки їх громадському тиску все ж порушник-водій був доставлений до місцевої лікарні, де лікар-нарколог засвідчив наявність в його крові 0.8 проміле алкоголю", - повідомляє В. Грегор.
Жокер 2022-05-18 / 23:43:25
к.в.в. 2018-09-26 / 23:24:08
іршавські поліцаї лише можуть дітваків ганяти та з них бабло косити.продалися так само як і попередні менти, нич не змінилося у правоохоронних органах. хіба що назва,система та сама.
Закарпатець 2018-09-25 / 23:48:59
Пане Мироне. Того простого чоловіка охороняли полісмени в погонах бо той чоловік має старі зв'язки в органах і син в нього начальник паспортного. Справді таке не дай Боже може статися з кожним але не кожному хлопці в погонах будуть давати місце поспати на задньому сидінні в службовому авто бо ледве на ногах тримався
від того що перебрав лишнього. А постраждав дуже порядний чоловік в машину якого врізався той як Ви кажете простий не в погонах. В даній ситуації не треба його вигорожувати, бо простого смертного вже давно забрали би в каталажку і в наручниках. І тоді то є капец
Вуйко з горба 2018-09-25 / 21:58:22
Та пак Іршава причому ?
То пак полковник мудак.
пак ушитким 2018-09-25 / 15:59:30
Та пак то Іршава, ньє?
Саша 2018-09-25 / 11:52:38
Допис Мирона чітко охарактеризував людей Іршавщини. Нічого страшного у алкоголі вони не бачать. Я не стверджую,що усі валяються. Та кава без кон'яку не йде, пиво - то святе у кінці дня,а далі за руль. День народження у підлітків з алкоголем,і це у загальнодоступних місцях. П'ють усі. Це норма. А про шкоду такого страшного яду,як алкоголь, можна почути лише у протестанській церкві. Іншим байдуже. Та до добра таке моральне падіння не приведе...
бувший хустянин 2018-09-25 / 08:37:05
до нич не буде
Про що ти чешеш, голубе? Колишньому міліціштові 63 годи. Який "дєйствующий", яке "поновлене посвідчення"? - Ти з головою дружиш, чи теж ломпош залляв,коли писав?
Хто з нових поліцайтів, не те що служив з ним 20 году тому, а взагалі пам'ятає цього діда?
На што вигадувати, християнине, кіть чоловіка в очі не познаєш?
Мирон 2018-09-24 / 23:43:09
Якімвсі чесні та порядні. Ніколи пива не упили з машинов да? А чоловік простий, не при пагонах но так сталося, з любим таке може бути. Добре шо ніко не постраждав. Капец
Вася 2018-09-24 / 22:25:46
Дійсно нормальних поліцейських нема і це сьогоднішній приклад коли всі вони бояться правди бо скоїв ДТП їхній колега (колишній міліціонер). Якби то був простий пересічний громадянин то взяли б тест на алкоголь прямо на місці ДТП а цього тримали в машині поліції щоб відіспався. Ганьба таким діям поліції і велике спасибі всім людям які не допустили втечі з місця аварії винуватця
Йоптель 2018-09-24 / 20:53:59
В іршави нигда небуло нормальних ментів одні панторези і дриші!!! пару є в мукачеві і ужгороді і пісец цюй міліції із гівнюками!!!
Stanislava 2018-09-24 / 19:38:45
Я сама віділа на свої очі як менти заходять у вікторію у формі скляничку поздавили і дале по роботі і то було 9 годин ранку. А далі таке витворяють.
Саша 2018-09-24 / 19:11:43
Поліції важко іти проти порушників такого статусу. Що маємо то маємо. Та у такому ,,великому,, місті, як Іршава поліцейські ,,не можуть,, навести порядок !!! У Іршаві прийнято їхати з роботи і догнатися пивом у найближчій наливайці чи магазині і сісти за кермо ,і будь,що буде. А суспільство? Суспільство сьогодні здивувало!!! Молодці!!! Бо у Іршаві це уже норма: п'яні за кермом,п'яні у загальнодоступних місцях, продаж алкоголю неповнолітнім ...
нич не буде 2018-09-24 / 17:41:09
кить ун мае звання полковник, рахуеся действующим, і поновлюе посвідчення, за то поліціонери нич ся не рушали.
Іван 2018-09-24 / 16:54:01
Молодці активісти що не побоялися піти на опосвідчення п'яного водія ( в минулому працівника міліції). Побільше таких сміливих людей і велика подяка всім небайдужим що стали на бік правди. Шкода що правоохоронці захищали п'яного водія який ледь тримався на ногах.