На Закарпатті службовця лісового господарства затримали на хабарі у понад 15 тис грн (ФОТО)

Учора, 22 вересня, оперативними працівниками Управління захисту економіки в Закарпатській області спільно з слідчим відділом УСБ України в Закарпатській області, за процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородського гарнізону Західного регіону України затримано службову особу лісогосподарського підприємства області при вимаганні та отриманні неправомірної вигоди 15 тис. 200 грн.

На Закарпатті службовця лісового господарства затримали на хабарі у понад 15 тис грн (ФОТО)

Грошові кошти службовець вимагав та отримав від одного з мешканців області за незаконну вирубку деревини породи дуб та безперешкодне вивезення зрізаної деревини з ввіреного йому лісомасиву.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем роботи та проживання службовця, причетного до вказаної корупційної схеми, виявлено та вилучено 32 тисячі гривень, понад 3,3 тисячі доларів США та 7,3 тисячі євро.

Наразі вирішується питання щодо затримання службовця в порядку ст. 208 КПК України, повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

 

23 вересня 2018р.

Теги: хабар

Коментарі

Жандарм без пендрика 24.09.2018 / 13:17:16
Негідник !

Гуцул 24.09.2018 / 10:25:48
Вася не Вася- -СУДИТИ ЙОГО ПАСКУДУ!МЕРЗОТА жадібний селюк..за себе лише а за людей не думає_НИЩИТЬ ЛІС І ПРИРОДУ..паскудь

Ужгородець 23.09.2018 / 22:32:49
Затримано Васю К. Який багато часу рубав ліс в районі горян і гроші носив додому і своїм фивникам бо брацює у лісовому господарсті.. тобто ліс мав охороняти а він його крав кожен день по суті.!!!

москаль 23.09.2018 / 22:29:27
Мурчащий срочно знищи весь ліс на свидовці бо не вспієм все знищити і бабки забрати, можуть мене посадити а тебе вопще у гаагу за геноцид над лісом відправлять, твоїх щенят тоже в каталагу засунуть

москаль генка 23.09.2018 / 22:19:41
Вова іди забери гроші від мурги бо вже перше число через тиждень а мені в канаду треба дочці перерахувати бо в Україні їй жити не хочеться.

##### 23.09.2018 / 16:16:29
Б....дь я нic шефу! А вони до......ся!!!

Вова лісник 23.09.2018 / 13:48:25
Мурга получит на вусям тисяч менше у сентябрьові...

знак питання 23.09.2018 / 12:28:36
Мурга, какділа? :)

НОВИНИ: Кримінал

13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
» Всі новини