Іван Балога: „Я готовий на публічні дебати з будь-яким чиновником чи депутатом Ужгородської міськради”...

Про це заявив вчора, 8 лютого, перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Балога на зустрічі із журналістами, ініційованою окремими представниками центральних та регіональних ЗМІ, коментуючи події останніх днів навколо Ужгородської мерії, зокрема так зване „мінування”.

Іван Балога
Іван Балога

Іван Балога не бачить конфлікту між обласною владою та Ужгородським міськвиконкомом.. Проблемою, на його думку, є „відсутність діалогу” між цими гілками влади. А окремі коментарі міських очільників Ужгорода, в тому числі і його голови Сергія Ратушняка, Іван Балога вважає „бажанням попіаритися”.

Водночас, за його словами, „проблем надзвичайно багато — не тільки в Ужгороді, а і в області, державі. Але якщо чиновник не працює над їх вирішенням — йому нічого робити у владі”...

„За свої справи і свої дії я звик відповідати, готовий до будь-якої публічності. Чітко доводитиму, де і які дії обласної влади направлені на те, аби у кожному куточку Ужгорода жилося нормально. Те, що стосується впливу обласної влади, ми будемо робити, — підкреслив Іван Балога. — Наприклад, більшістю об’єктів обласної власності, зокрема медзакладами, в першу чергу користуються ужгородці та жителі Ужгородщини. Ми і цього року приводимо їх у порядок. Як і допомагаємо школам. Обласна влада вже виділила мільйон гривень на 4-ту школу міста. І ще виділимо стільки, скільки треба. Ми продовжуємо виділяти кошти і на 10-ту школу... Не бачу відповідних дій Ужгородської міської влади”, — сказав Іван Іванович.

На прохання журналістів Іван Балога також прокоментував ситуацію, що склалася на Солотвинському солеруднику, навколо Ужгородської гімназії з приводу рішення міських депутатів про відчуження басейну, торкнувся земельних питань. Він чітко розмежував компетенцію обласної влади та правоохоронних органів. Кожен повинен відповідати за свої дії і працювати у рамках закону, — резюмував Іван Балога.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської облдержадміністрації
09 лютого 2008р.

Теги:

Коментарі

! 2008-02-13 / 11:02:00
Закарпатське МММ прикрили. Виктора Балогу оставили ни с чем

http://delo.ua/news/economic/ukraine/info-69702.html. Справедливість не спинить

Студент 2008-02-13 / 07:54:00
Я дійсно почав переживати за судьбу Камуфляжника :). Ну ладно, декласували його студенти першого курсу виша, ну що тут поробиш... Але ж він почав сторониться спілкування, а це уже фобія...

Люся 2008-02-12 / 19:22:00
Залиште людину, вцепились як шавки шакальні

сергей 2008-02-12 / 18:48:00
Ну, это точно бютовская шавка...:)

Швидка допомога 2008-02-12 / 18:24:00
Штатний коментатор форуму Камуфляжник :), після вчорашної невдалої дуелі з Анекдотом, знаходиться у глубокому моральному нокауті З наведених причин, погіршився його стан здоровя і вихід на форум найближчим часом не передбачається....

аипвап 2008-02-12 / 18:08:00
За словами речника міського голови, «мітинг проходив під пильним оком працівників внутрішньої політки Закарпатської ОДА та наряду міліції». http://www.ua-reporter.com/novosti/25815/ Коментарии, как говорят излишны.

сергей 2008-02-12 / 17:49:00
Бютовские шавки Любка и Шекета, и ратушняковские - Подебрий и Федченко засрали уже весь нет

1 2008-02-12 / 17:18:00
Із Москви поступають невтішні новини. Ось вам ціна...

бувший помаранчевий 2008-02-12 / 16:33:00
… не взяли в Москву не тільки тому…., а ще й тому, що в Москві потрібні фахівці і професіональні преговорники високого ґатунку. Тут, пробачте: СП чого немає, того немає

Анекдот 2008-02-12 / 16:24:00
Закарпатська діаспора на чолі з Ратушняком, у Києві створила ФУРОР. Балозі здорово дісталось на горіхи від Ющенка, його навіть не взяли в поїздку до Москви.Не хило, не хило, як на перший раз. Однозначно, 1:0 на користь Ратушняка, є ще у нього порох у пороховницях.

Камуфляжник :) 2008-02-12 / 08:54:00
Вы, молодой человек, смешны. Одинаково - во всех своих никовых ипостасях...:)

Студенти не продаються 2008-02-12 / 08:38:00
Ха-Ха-Ха! Від Камуфляжника :)залишилась одна портупея і фуражка. Слів багато , а "все холостими і в молоко". Оце Анекдот, порвав його , як тузік газету. Молодець!

Анекдот 2008-02-12 / 00:33:00
Довірливий нинче народ пішов. Ну скільки можна піддаватись на подібні розводки? Ніякої пильності ! Але поспілкувались на славу. Тому вам також спокійної ночі і барвисто-оранжевих снів!

Камуфляжник :) 2008-02-12 / 00:20:00
"...ви продемонстрували свою лояльність до властпридержащих..."(с)

Вы меня с собой, случайно, не перепутали?:)



"Не сотвори собі кумира"(с)


Я и сейчас вам о том же битый час талдычу, Дапошливы, а вы и так не поняли.

А кому я в предыдущем посте о СВОБОДЕ говорил, странный вы мой?..:)



Спокойной ночи! И пускай вам снятся красивые цветные бютовско-ратушняковские сны...:)

Анекдот 2008-02-12 / 00:10:00
Ну що ж ви продемонстрували свою лояльність до властпридержащих в режимі онлайн... Тест завершено, а питання залишаються... Висновки: Слабі завжди симпатизують сильнішшим, це аксіома. НЕ ображайтесь... Не сотвори собі кумира, колись читав я слова Камуфляжник :), несостиковочка, однако, напевне це не ви були. Пора відпочивати.

Камуфляжник :) 2008-02-12 / 00:07:00
То, что пришлось вынести Балоге при СДПУ(о) - это, разве, "нэ доказувалы"?

Думаю, что доказывали Балоге значительно больше, чем Ратушняку, но, в отличии от последнего, он вышел из этих "доказываний" гораздо более сильным. Потому что не только буром и наглостью пёр, но и умом и хитростью. И с чувством команды за спиной.


Ратушняк же по дури сам на "доказывания" нарывался, но выходил из них только с потерями - в здоровье, бизнесе и т.д.

Так что разница между ними - существенная.

Думаю, вы на меня не обижаетесь: за то, что вы на стороне Ратушняка, а я - на свободе?:)

Анекдот 2008-02-11 / 23:54:00
...докажут обратное...В тому то і вся справа,що Ратушняку уже колись доказували, доказували та не доказали, а Балозі ще ніхто і нічого не доказував. Різницю відчуваєте, однако. Кажуть, що за одного битого, двох небитих дають.

Камуфляжник :) 2008-02-11 / 23:52:00
Нет у меня, уважаемый, подзащитного. И не будет. Потому как не люблю я в прислуге ходить.

Симпатизировать кому-либо, могу (живой же!), но только до той поры, пока персонаж мне интересен.

Так вот, Балога мне сейчас в процессе, в развитии, интересен. Ратушняк, увы, нет. Никогда он уже выше головы не прыгнет. А потому ничего с собой поделать не могу. Не могу я стать на сторону вашего шефа, не могу.

И не только, заметьте, я...:)

Анекдот 2008-02-11 / 23:45:00
Ясно, понятно все зрозуміло. Подумав грішним ділом, що у вас на "критеріях" букви закінчились, Бачу все добре. Земля кажете? В такому разі ваш підзахисний давно і тривалий час є "видатною" земельною, пардон земною зіркою.

Камуфляжник :) 2008-02-11 / 23:39:00
1. "Десидент-Різак,Рудьковський,Ратушняк, хто слідуючий ?"(с)

А вам то какая разница, милый мой, лишь бы не вы...:)



2. "...по яких критеріях моожна визначити лігу цих гравців ? По кількості вкраденої землі, алі грошей государевих?"(с)


И по этому критерию - тоже:)

НОВИНИ: Соціо

18:04
Суд у Львові продовжить розгляд справи по скасуванню висновку щодо будівництва ВЕС на закарпатській Боржаві
17:18
/ 1
Понад 37 тисяч закарпатців отримали більшу пенсію з 1 вересня – в середньому на 41 грн
15:07
/ 1
Уряд затвердив будівництво нового летовища на Закарпатті – міністр інфраструктури
14:14
В Ужгороді на зустрічі з послом Чехії в Україні та генконсулом Чехії обговорили реконструкцію військового цвинтаря на Шахті
11:52
За 8 місяців на Закарпатті послугами пасажирського транспорту скористалися 13,7 млн пасажирів
10:34
/ 8
Найпотужніший на кордоні зі Словаччиною митний пост "Ужгород" розбудують і введуть в експлуатацію до кінця 2021 року
10:23