Суд не відсторонив міського голову Ужгорода від посади

На захист знову став Москаль

Суд не відсторонив міського голову Ужгорода від посади

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області не відсторонив від посади міського голову обласного центру Закарпаття Богдана Андріїва, підозрюваного у розкраданні 6,5 мільйона гривень.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

Про відсторонення Б.Андріїва клопотала прокуратура.

Як зазначає "Радіо Свобода", суд не підтримав прокурора у твердженні, що підозрюваний, перебуваючи на посаді "може знищити докази кримінального правопорушення та здійснити незаконний вплив на свідків злочину".

Як свідків захист залучив на засідання працівників Ужгородського міськвиконкому, які заперечили виконання неправомірних наказів мера.

Свідком виступив і Геннадій Москаль, голова Закарпатської ОДА, який закликав залишити мера на посаді.

«Ми вступаємо в осінньо-зимовий період. Дуже важкий і фінансово, і економічно для України і для області. Ми з мером у цих питаннях взаємодіємо», – аргументував свою позицію голова Закарпатської ОДА.

Він також зазначив, що кримінальне провадження було порушене у 2015 році і стосується екс-мера Ужгорода, який підписував контракт з польською організацією на отримання ґранту.

"У судовому засіданні прокурором не було доведено, що підозрюваний, перебуваючи на посаді Ужгородського міського голови, може знищити докази кримінального правопорушення та здійснити незаконний вплив на свідків злочину. 
З огляду на вказане, слідчий суддя відмовив у задоволенні клопотання прокуратури про відсторонення Богдана Андріїва від здійснення посадових обов’язків", - йдеться у повідомленні Ужгородського міськрайонного суду.

Богдан Андріїв є фігурантом справи про розкрадання коштів під час реставрації пам’ятки архітектури національного значення «Амбар та винний льох XVII століття» (відоме як «Совине гніздо»). Частину коштів на реставрацію виділили з міського бюджету, ще частину — з гранту Європейського Союзу. Б.Андріїва звинувачують у сприянні розкраданню понад 6,5 мільйона гривень.

Б.Андріїв заперечує висунуту йому підозру.

«Я не визнаю ці звинувачення. До переліку моїх посадових обов’язків не входить (і я не маю відповідної будівельної освіти) перевіряти повноту та якість будівельних робіт. На це є відповідні структури, є виконавець робіт і технічний нагляд, який відповідає за повноту, якість, вартість будівельних матеріалів. Я жодної копійки з місцевого чи державного бюджету не витратив безпідставно. Тому я не визнаю цих звинувачень», — заявив Б.Андріїв під час попереднього судового засідання.

19 вересня 2018р.

Теги: Андріїв, відсторонення

Коментарі

Гоша 2018-09-27 / 13:32:36
Чому прокуратура не внесла апеляцію на рішення по невідсторонення? Чому у Андріїва дома і на роботі не провели обшуки? Прокуратура продалася

Юрист 2018-09-25 / 18:26:07
Андріїв має звернутись до суду про захист честі і гідності, а також ділової репутації.

Патріот 2018-09-23 / 22:22:55
Яники втікали у расєю а москаль із бандюганами куди буде утікати???

Закарпаття без лисих злодіїв 2018-09-23 / 22:14:08
Пародія не держава а клоунада, злодіїв щолкають і злодіі в судах їх захищають. Людей ніхто не поважає, ця злодійська групіровка на чолі із дешевим злодюжкою Москалем яка завжди на першій лавочці в судах у Білорусі вже би або сиділи або у колгоспі опариші рахувала.:

читач 2018-09-23 / 05:24:53
....."і щуку кинули у річку"(з басні).

Фері 2018-09-22 / 04:25:15
Добр.рано . У статі немає записано хто суддя.
Майжле автор неоднозначно, або може даже і "возлюблено" думат про СУддю отого героїчного .

Пенсіонеру 2018-09-20 / 18:36:57
Ви дуже прозорливі. Це львівсько-чернівецьке шоу для закарпутців і зауважте, що шоу це за гроші ужгородців

пенсіонер 2018-09-20 / 18:31:02
Тут хтось має отримати піз...лей. Або ті, що незаконно мера притягують до відповідальності, або ті, що незаконно відмовляються наказати його.
Інакше це просто опера для дурнуватих закарпатців.

Данко 2018-09-20 / 17:50:11
Всіх вітаю! Всіх з почином!

хенерал Гаврилюк 2018-09-20 / 17:48:14
Ось і казочці кінець, а хто спостерігав - молодець. Особлива вдячність Пересоляку, відпрацював, має акторський хист.

Дорн 2018-09-20 / 17:14:56
ШановнI нарештI усе обговорили! Прокурор запропонував - суд вiдомовив. Якщоб Була крадiжка-усi давно сидiли би.

Сонечко 2018-09-20 / 17:04:29
У Закарпатті давно нема загальних котелень. Кожен включає коли хоче та гріеться маючи гроші! Мало того, мое сонечко ще буде гріти 2 місяці.

Степан Крук 2018-09-20 / 15:26:42
Була команда з АП, тому такий результат! Москаль не просто так очолив закарпатську БПП. Вибори! Андріїв їм потрібний до виборів. На суді Москаль "помилився", що місту потрібний мер у звязку з підготовкою до опалювального сезону, він "переплутав" опалювальний із виборчим

Полякогони 2018-09-20 / 12:04:25
Підтримати клопотання прокуратури Закарпатської області мав прийти особисто прокурор Закарпатської області генерал Гаврилюк і тоді б дійсно було файне шоу (вистава для закарпатців): поляк підтримує клопотання прокуратури, поляк розглядає клопотання прокуратури та поляка хоче прокуратура відсторонити від посади. Полякогон.

теж пенсіонер 2018-09-20 / 11:46:55
Буковинсько-галицьке шоу для ужгородського еЛОХторату.

Степан Крук -пенсіонеру 2018-09-20 / 09:37:44
Саме так!

пенсіонер 2018-09-20 / 08:42:44


Використання чужого нікнейму. Коментар видалено. Адмін


пенсіонер 2018-09-20 / 06:13:51

Браво Луценко, БПП, Москаль! Українська комедія від Порошенка "Приручимо чергового мера" продовжується...((
Скільки на сьогодні таких цирків від влади проти мерів, сільських та селищних голів по Україні? - Судячи з виступів нардепів у ВР десятки!

Дідо Москаль вкотре за безцінь (старий шаровик!) прибив через Андріїва ймовірних виборців за П.Мальдівського.
Розіграно все, як по нотам: Луценко-Гаврилюк "принципово" грузять - Москаль "полум'яно" відмазує.
І, вуаля, без жодної копійки ужгородське "Відро" з Андріївим не просто прибиті, а й ще ВСІМ боргує(((

Вуву 2018-09-20 / 00:32:51
Я бим побоявся бога кебим сказав што народ у нас ху*овий ... А вот довірливий ото точно.
Так раз вибрав ... то скинути має право ... Бо не для того його "конюха носатого" вибрали штоби крав.
А заодно подати позов і проти суддів што такі "рішення" неправомірні приймають.
ОТО ТОЧНО ШТО КРИМІНАЛ. ЯК ТАКЕ МОЖЕ БУТИ ВЗАГАЛІ ???

Прорабу 2018-09-19 / 23:01:16
Правду кажете! Черепиця на Чубірковій новій хижі із Совиного Гнізда, ще й в один час клалася і одним будівельником.А тепер найбільше кричить, лицемір. Андрієва за що судити?Не можна відсторонити вибраного народом!

НОВИНИ: Кримінал

10:14
/ 1
Чотири спроби тютюнової контрабанди виявили прикордонники на кордоні з Румунією
17:09
/ 4
Мешканець Одещини налагодив у своїму будинку на Рахівщині систему вирощування та збуту наркотиків
13:15
На Ужгородщині, завдяки повідомленню місцевих, затримали порушника кордону з Індії
12:09
/ 8
З метою протидії контрабандистам на кордоні на Закарпатті встановили 7 тисяч метрів спірального загороджувального паркану
10:50
/ 1
Екс-мера угорського міста засудили до 6 років тюрми за шахрайство із подвійним громадянством для українців
21:39
/ 1
В Ужгороді крадій, втікаючи з місця злочину, потрапив під авто
16:25
/ 4
Підозрюваного в убивстві в Нижній Апші підлітка триматимуть під вартою без можливості внесення застави
14:33
/ 7
На Мукачівщині виявили підпільну базу для зберігання викраденої нафти
13:24
/ 1
На Закарпатті затримали мікроавтобус під керуванням киянина, котрий віз до кордону нелегалів
13:20
Мешканця Берегова, що зарізав рідну матір, триматимуть під вартою
00:53
/ 2
Нардепи від Закарпаття вимагають від ВРП притягнути до відповідальності суддів, які вирішили випустити з-під варти малолітнього вбивцю
19:18
/ 2
Поліція розповіла про офіційні подробиці вбивства сином-наркоманом матері в Берегові
18:40
/ 4
Прокуратура Закарпаття оскаржила ухвалу суду щодо грошової застави для малолітнього вбивці з Нижньої Апші
14:10
/ 2
У Мукачеві затримали чотирьох містян, що намагалися викрасти пиломатеріали з приватного підприємства
11:55
На Закарпатті румун нагамагався провезти через кордон 100 пачок сигарет, заховавши їх у коробках з "Мівіною"
11:49
У Берегові скарги сусідів привели поліцію до наркопритону в квартирі
09:57
Шахрая, котрий у Мукачеві залишив без квартири її власників, засуджено до 6 років в'язниці
04:06
/ 2
Командир "Бердянська" вимагає статусу військовополоненого і не даватиме свідчень до звільнення його екіпажу
03:46
/ 2
У Берегові син ножем вбив матір
03:29
/ 1
У Берегові продавця магазину впіймали на продажі неповнолітньому 5 пляшок горілки
02:51
/ 10
У закарпатській Нижній Апші знову перекрили дорогу через випущеного судом під заставу малолітнього вбивцю
20:21
/ 1
У помешканях затриманих в Хусті наркоторгівців виявлено зброю та психотропи
20:04
/ 5
Підлітку-вбивці з Нижньої Апші продовжили арешт з можливістю внесення застави