У Виноградові цигани жорстоко побили ветерана добровольчого батальйону "Січ" – "Свобода"

В організації наводять прізвище особи, яку вважають замовником

У Виноградові цигани жорстоко побили ветерана добровольчого батальйону "Січ" – "Свобода"

У понеділок,  17 вересня, у центрі міста Виноградів троє циган вчинили напад на Олександра Шуберта – добровольця, який у 2014 році вирушив боронити східні кордони України від московського агресора. 

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської облорганізації ВО "Свобода" на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Як наслідок, "у січовика закрита черепномозкова травма, зламана перетинка носу, вмята щелепна кістка, гематоми на обличчі, забій грудної клітини".

Постраждалий "відмовився від госпіталізації, оскільки його вагітна дружина готується народжувати".

"Наскільки попередньо відомо, нападниками є члени злочинного угрупування циган, що займаються контрабандою та розповсюдженням наркотичних речовин. Замовник нападу – Гунцелізер Степан.

Закарпатські свободівці вимагають від Національної поліції "встановити нападників та притягнути до кримінальної відповідальності".

 

19 вересня 2018р.

Теги: цигани, побиття, Свобода, Виноградів

Коментарі

ЦеКа 2018-09-24 / 10:59:25
Треба не дати ДАЛІ ПЕРЕКАНТОВУВАТИСЯ! тому Черничку-ОФІЦІЙНО ВИКЛИКАТИ НА ЗВІТ громаді-як служить народу..факти наявні

ссср 2018-09-21 / 20:44:38
треба дати таку відсіч цим уродам щоб не повадно було а не чекати поки продажні менти протокол напишуть

&&& 2018-09-20 / 09:16:17
ПОЛІЦІЯ в Виноградові-ЦЕ БЕЗПРЕДЕЛ ПОВНІЙШИЙ,Факти.1.Вбили людину -пастуха в с.Черна-та неприязні стосунки ,драки його з вбивцею були систематично і були давно ібули довго -все село знає.Діль- ничний ПАЛІЦАЙ(а не поліцейський!)-систематично не реагував на це довгий час.Далі-коли почалася бійка що призвела до смерті цього пастуха-то міліція НЕ ЇХАЛА РОЗБИРАТИ цю ПОДІЮ (як згодом виявилося-ЗЛОЧИН-вбивство)І ТІЛЬКИ ДЗВІНОК зУжгорода з обл.поліції-ЗАСТАВИВ ЇХ ВИКОНАТИ ОБОВЯЗКИ-ЗА ШО бідні ЛЮДИ ЇХ УТРИМУЮТЬ,ПЛАТЯТЬ-приїхали ці..як іх МЄНТИ-ПАЛІЦАЇ(інакше вони не заслуговують!)..коли вже все..пастуха вбили.2.Циганота обнагліла-це міжнародна наркомафія(рядом Венгрія?)-купила деяких виноградівських МІЛІЦІШТ..а нам розказують...аваковці по телевізору..там і там..служба внутр.безпеки присікла-продажність,корупцію поліції.Для чого ТАКА ПОЛІЦІЯ в Виноградов і..за шо їх утиримуємо таких ПРОДАЖНИХ ,ТУПИХ,БРЕХЛИВИХ...?

Золі 2018-09-19 / 21:50:56
Кого бціганота не побила: вас, ваших дітей, дружину, батьків, все буде ментами спущене на тормозах. Грошей у ціган много. Від всього відкупляться у цьому болоті

Пішта 2018-09-19 / 20:31:44
А золі правий.Тут наркотою торгують відкрито на достоєвського,КІЛОГРАМАМИ !!!.а криють мусора,і то всі знають.

Пішта 2018-09-19 / 20:29:11
Треба контролювати,бо поліція за пачку гроше може пустити діло по тормозам.

Золі 2018-09-19 / 18:46:53
Севлюш кончений варош. А кончили його цігане з ментами

123 2018-09-19 / 18:40:49
Респект Вуву. Розумний чол!

Вуву 2018-09-19 / 18:34:44
Вже давно ... Давно пора сформувати ... ціганський "добровольчий батальйон "чорна тиса"" ... і отправити захищати нашу крайіну.
Нішто тут вирощувати коноплю та розводити наркоторгівлю.
Пусть ідуть і захищають свою родіну ... Свойіх жінок ... Дітей ... І свій табір ...
Від агресора і ркупанта на передовій лінійі.

Олег 2018-09-19 / 13:16:00
Цігане то мразь

Андрій 2018-09-19 / 12:49:40


Видалено низку ненависницьких коментарів, написаних під різними ніками з однієї ай-пі адреси, з метою створення видимості широкого обговорення. Адмін


Та так 2018-09-19 / 11:55:10
Як поліція , люди ви про шо, що незнаєте що поліція і йигани у зговорі, вони лише їх захищають.
До прикладу у В.Березному цигани побили доблесних полісменів, і що? ,ховалися , і отримали условні строки.

XXX 2018-09-19 / 08:29:16
Гунцелізера Степана-НАВІРНО ТРЕБА ВСЕ-ТАКИсудити. а Нац.Поліція доблестна?А потім циган цих ..А ДОБЛЕСТНА ПОЛІЦІЯ? Ау..у.у.у!

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності