На Рахівщині загинули двоє туристів, зірвавшись на позашляховику в ущелину (ФОТО)

У суботу вранці поблизу гори Близниця (Рахівський район) один із туристів, що проходився відомим маршрутом «Вершинами Свидовця», побачив в ущелині розбитий позашляховик.

На Рахівщині загинули двоє туристів, зірвавшись на позашляховику в ущелину (ФОТО)

Рятівники, що виїхали на місце, виявили в автомобілі тіла двох чоловіків. Як з’ясувалося, 48-річний киянин та його 27-річний син приїхали на автомобілі Dodge RAM у Карпати покататися по Свидовецькому масиві, однак під час поїздки поблизу Близниці зірвалися в глибоку ущелину.

На жаль, обидва загинули на місці.

15 вересня 2018р.

Теги: туристи, ущелина, позашляховик

Коментарі

ТИХОХОД 2018-09-21 / 17:23:41
Мои соболезнования родственникам погибших.

Алексей 2018-09-18 / 11:32:50
Саша, ти хрєнь морозиш! Тебе не тривожить те що вирізають і вивозять ліс, але тебе тривожить що джипами їздять по горах... Ти в своєму умі?!

Observer 2018-09-16 / 14:08:02
Пропоную подивитись на цю сумну новину з іншого боку.

Чому будь-хто може витворяти будь-що на території обєкта природно-заповідного фонду ВИСОКОГО РАНГУ (у цьому випадку мова йде про КАРПАТСЬКИЙ БІОСФЕРНИЙ ЗАПОВІДНИКі його Свидовецький масив)? Зокрема, є велика проблема руйнування грунтового і травяного покриву різною технікою: на хребтах і схилах утворилися багатоколійні "дороги" (хто там бував, може підтвердити). Зіпсована естетична цінність ландшафту. Наслідком може бути зникнення цінної біоти, ерозія, зсуви і селі.

ВИСНОВОК: природоохоронний режим на заповідних обєктах на функціонує,
настає криза природоохоронної справи.

Про заповідні обєкти нижчого рангу можна вже і не говорити.

Гарний подарунок має КБЗ на своє 50-річчя.

Під ноги дивіться, хлопці, яка там БІОСФЕРА з вашою охороною !

Адмін 2018-09-16 / 11:49:31


https://zakarpattya.net.ua/News/185187-Za-faktom-zahybeli-dvokh-kyian-v-dzhypi-v-horakh-na-Rakhivshchyni-rozpochato-kryminalne-provadzhennia-FOTO


Вуву 2018-09-16 / 06:16:21
А це наслідок ... Хаосу і бардака в крайіні .
Це наслідок всеохоплюючого поху**зму і вседозволеності ... А ГОЛОВНЕ ВНУТРІШНЬОЙІ КУЛЬТУРИ .
Втакій ситуційі ... "мозги не гальмують ...а гальма не тормозять".
Співчувати ? Співчувай не співчувай ... А йіх вже нема і не вернеш.

Горожанин 2018-09-15 / 22:05:28
НАШІ ПОЛОНИНИ НЕ ДЛЯ ДЖИПІНГА ! Таким гаслом мав би керуватись каждий голова області ! І ті понти мали би давно заборонити .... лиш ни в Україні , де фактично уже анархія ....

Юра 2018-09-15 / 20:58:38
Саша, а лесовозы не разрушают горы, воровство леса не ?

Нік 2018-09-15 / 16:55:15
Мудило саша, подивись на покришки, вони асфальтні.

Nik 2018-09-15 / 16:40:44
Дороги риють яфинщики на зілах. В цьому випадку доречно співчуття висловити, а не радіти чужій біді.

Саша 2018-09-15 / 16:30:14
Ібо нефіг по горам на позашляховиках їздити!
Їздять блін, де попало, всі дороги розрили до не можливості.

НОВИНИ: Кримінал

20:36
Біля Великих Берегів на Берегівщині затримали переправників "ухилянтів"
20:24
"На гарячому" затримали наркоторговця з Білок
20:11
/ 3
В Ужгороді водій BMW, що порушив ПДР, побив поліцейського
10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 7
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 2
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду