На Рахівщині загинули двоє туристів, зірвавшись на позашляховику в ущелину (ФОТО)

У суботу вранці поблизу гори Близниця (Рахівський район) один із туристів, що проходився відомим маршрутом «Вершинами Свидовця», побачив в ущелині розбитий позашляховик.

На Рахівщині загинули двоє туристів, зірвавшись на позашляховику в ущелину (ФОТО)

Рятівники, що виїхали на місце, виявили в автомобілі тіла двох чоловіків. Як з’ясувалося, 48-річний киянин та його 27-річний син приїхали на автомобілі Dodge RAM у Карпати покататися по Свидовецькому масиві, однак під час поїздки поблизу Близниці зірвалися в глибоку ущелину.

На жаль, обидва загинули на місці.

15 вересня 2018р.

Теги: туристи, ущелина, позашляховик

Коментарі

ТИХОХОД 21.09.2018 / 17:23:41
Мои соболезнования родственникам погибших.

Алексей 18.09.2018 / 11:32:50
Саша, ти хрєнь морозиш! Тебе не тривожить те що вирізають і вивозять ліс, але тебе тривожить що джипами їздять по горах... Ти в своєму умі?!

Observer 16.09.2018 / 14:08:02
Пропоную подивитись на цю сумну новину з іншого боку.

Чому будь-хто може витворяти будь-що на території обєкта природно-заповідного фонду ВИСОКОГО РАНГУ (у цьому випадку мова йде про КАРПАТСЬКИЙ БІОСФЕРНИЙ ЗАПОВІДНИКі його Свидовецький масив)? Зокрема, є велика проблема руйнування грунтового і травяного покриву різною технікою: на хребтах і схилах утворилися багатоколійні "дороги" (хто там бував, може підтвердити). Зіпсована естетична цінність ландшафту. Наслідком може бути зникнення цінної біоти, ерозія, зсуви і селі.

ВИСНОВОК: природоохоронний режим на заповідних обєктах на функціонує,
настає криза природоохоронної справи.

Про заповідні обєкти нижчого рангу можна вже і не говорити.

Гарний подарунок має КБЗ на своє 50-річчя.

Під ноги дивіться, хлопці, яка там БІОСФЕРА з вашою охороною !

Адмін 16.09.2018 / 11:49:31


https://zakarpattya.net.ua/News/185187-Za-faktom-zahybeli-dvokh-kyian-v-dzhypi-v-horakh-na-Rakhivshchyni-rozpochato-kryminalne-provadzhennia-FOTO


Вуву 16.09.2018 / 06:16:21
А це наслідок ... Хаосу і бардака в крайіні .
Це наслідок всеохоплюючого поху**зму і вседозволеності ... А ГОЛОВНЕ ВНУТРІШНЬОЙІ КУЛЬТУРИ .
Втакій ситуційі ... "мозги не гальмують ...а гальма не тормозять".
Співчувати ? Співчувай не співчувай ... А йіх вже нема і не вернеш.

Горожанин 15.09.2018 / 22:05:28
НАШІ ПОЛОНИНИ НЕ ДЛЯ ДЖИПІНГА ! Таким гаслом мав би керуватись каждий голова області ! І ті понти мали би давно заборонити .... лиш ни в Україні , де фактично уже анархія ....

Юра 15.09.2018 / 20:58:38
Саша, а лесовозы не разрушают горы, воровство леса не ?

Нік 15.09.2018 / 16:55:15
Мудило саша, подивись на покришки, вони асфальтні.

Nik 15.09.2018 / 16:40:44
Дороги риють яфинщики на зілах. В цьому випадку доречно співчуття висловити, а не радіти чужій біді.

Саша 15.09.2018 / 16:30:14
Ібо нефіг по горам на позашляховиках їздити!
Їздять блін, де попало, всі дороги розрили до не можливості.

НОВИНИ: Кримінал

17:14
Суд арештував чоловіка, який стріляв у багатоповерхівці в Мукачеві Фото новина
14:38
У Мукачеві чоловік вдарив знайому ножем у спину Фото новина
16:50
/ 2
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
11:49
/ 2
На Закарпатті 19-річний хлопець продавав втечу за кордон Фото новина
19:47
На Берегівщині затримали чоловіка за хибне повідомлення про вибух Фото новина
18:21
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон зі Словаччиною Фото новина
15:50
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пенсіонерку Фото новина
12:17
У Мукачеві засудили чоловіка за підпал авто на замовлення Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:42
Ужгородця засудили за напад і грабіж до майже 10 років ув’язнення Фото новина
09:05
/ 12
Колишній керівник ужгородської школи підозрюється у фінансових зловживаннях Фото новина
18:01
/ 1
У Тячеві водій у стані сп’яніння спричинив смертельну аварію Фото новина
16:48
/ 2
В Ужгороді затримали жінку, яка розкладала наркотики у дворі житлових будинків
12:21
На Закарпатті викрили спробу переправлення безакцизних сигарет потягом до угорщини Фото новина
16:40
Затриманому на хабарі судді з Воловця Пелиху призначили 1 млн грн застави
15:06
На Хустщині засудили чоловіка, який убив свою співмешканку Фото новина
12:01
/ 2
В Ужгороді "умовно" засудили матір, яка залишила дитину помирати після побоїв вітчима
10:02
/ 8
САП просить суд конфіскувати "необґрунтоване" майно начальника митного поста "Дякове" Вишнюка
09:41
Шахрайка з Закарпаття отримала 3 роки тюрми за видурювання грошей від імені фонду Ірини Федишин
16:13
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
» Всі новини