Реклама B3

Мер Ужгорода вирішив таки зустрітися з захисниками набережної, ті погодилися

Тому зустріч під міськрадою перенесли на визначений урядниками час.

Мер Ужгорода вирішив таки зустрітися з захисниками набережної, ті погодилися

Уже після публікації повідомлення за підсумками вчорашнього мітингу громадськості обласного центру Закарпаття, спрямованого проти запланованої чиновниками реконструкції набережної Незалежності, на офіційній сторінці Ужгородської міської ради у соціальній мережі Фейсбук підтвердили готовніcть міського голови Богдана Андріїва зустрітися з громадськістю.

Відтак, громада постановила оголосити зустріч небайдужих ужгородців перед будівлею міської ради 12 вересня о 12.00.

"Ми не можемо проігнорувати можливість донести наші вимоги персонально міському голові, який уникає спілкування з громадою міста або ж покидає зустрічі по-англійськи.

Тому завтра о 12:00 зустрічаємось перед будівлею міської ради — громаду офіційно запрошено.

Розуміємо, що всі «нероби» — зайняті люди, і більшості з нас важко буде завтра викроїти час, але це вкрай необхідно! Дуже просимо максимально мобілізуватись та підійти до міської ради на зазначену годину!

Захистимо набку!", - йдеться у зверненні ініціативної групи Save nabka.

Утім, як можна переконтися, в оголошенні на сторінці міськради у Фейсбуку не йдеться про участь у зустрічі особисто міського голови Богдана Андріїва.

12 вересня 2018р.

Теги: набережна, реконструкція, зустріч

Реклама B4

Коментарі

Вова 12.09.2018 / 11:00:24
Нижче-слушне зауваження!-лопатами (а не механізмами бездумно і без-контрольно!)-обкопувати кожну липу але під наглядом громадськості міста.і шоби там безо всяких парканів,заборів..

Степан Крук 12.09.2018 / 08:59:53
Нижче слушне зауваження! Смішно показувати документи на колінах, адже кожний папірець потребує юридичного аналізу. Ці папери повинні бути опубліковані на сайті міськради. Те, що сторони погодилися зустрітися та обговорити проблему - вже позитив. Все залежатиме від готовності влади до прийняття компромісних рішень. Бо риторика "у нас всі документи впорядку, все законно, липам буде файно" тільки дратує ужгородців....Щодо можливих відкатів, розкрадання коштів при проведенні ремонтів - потрібний аудит.

юрист 12.09.2018 / 08:27:47
Зараз мер Ужгорода- Андріїв, повинен зустрічатись з громадянами тільки для того ,що він оголошує про свою відставку з посади.

ужгородець 12.09.2018 / 08:05:41

Так про це вчора чесав минайський адвокат попа Бедя І.Фартушок!
Ну, вийде в 12.00 пара голубців-юристів Андріїва Фартух з Ваською радванським разом із представником забудовника...
Покажуть здалека якесь "папірря", запевнять, що все законно, і що далі?
Чому цього "папірря" нема на сайті міської ради, щоб кожний бажаючий міг СПОКІЙНО ВСЕ ПЕРЕВІРИТИ?

Прийти, звісно, треба. Але розраховувати, що ці словоблуди ВІЗЬМУТЬ лопати в руки і вручну будуть обкопувати кожну липу ПІД НАГЛЯДОМ громадськості БЕЗ ПАРКАНІВ - просто наївно.
Бабла тоді точно НА ВСІХ бариг не вистачить!

Вуву 12.09.2018 / 07:11:58
Мабуть що "носатий конюх" хоче щоб люди зібрались а він не зявився і в такий спосіб "збити градус протестних настройів.
А друге ... Це уникнути "непотрібних запитань" ... На які він змушений буде брехати людям в очі.
Переконаний що він не зявиться ... А той хто буде замість нього скаже що в нього сталось щось термінове (або аварійне)
ЗЛОДІЯМ І БАРИГАМ НА СЛОВО ВІРИТИ ... СЕБЕ В ДУРНІ ПОШИТИ.
(Спитайте в лисого болвана ... Він вам підтвердить).

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

17:11
На війні загинув 33-річний захисник із села Осій на Хустщині Юрій Черничко Фото новина
11:17
На Ужгородщині 1-річна дитина отримала колото-різану рану
16:38
На війні з росією поліг захисник із Жнятина на Мукачівщині Микола Грицу Фото новина
15:46
/ 1
На Закарпатті 23-річна жінка народила п’яту дитину просто вдома Фото новина
12:52
У замку Паланок у Мукачеві зварили «Леквар Перемоги» Фото новина
12:16
В Ужгороді відбулося спецпогашення марок на підтримку військовополонених Фото новина
11:13
/ 1
23-річна жінка на Великоберезнянщині народила четверту дитину до приїзду медиків
10:12
На війні з рф загинув 33-річний захисник із Великих Лазів на Ужгородщині Іван Коваль Фото новина
15:07
/ 11
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 3
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
/ 1
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 1
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
» Всі новини