Ужгородці прийшли з мовчазним протестом під мерію Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Чергова акція протесту проти незаконної реконструкції набережної Незалежності в Ужгороді відбувається в обласному центрі.

Ужгородці прийшли з мовчазним протестом під мерію Ужгорода (ФОТО, ВІДЕО)

Так, зібравшись опівдні, небайдужі ужгородці прийшли під стіни адміністративної будівлі міської ради з транспарантами і плакатами.

Тут містяни провели мовчазний протест проти брукування набережної "корупційною" бруківкою, що в результаті з високою вірогідністю ще й обернеться знищенням унікальної липової алеї.

11 вересня 2018р.

Теги: набережна, реконструкція, протести

Коментарі

Вова 2018-09-12 / 10:15:32
Підтримую протестувальників..бо пропадуть липи і алея..та й гроші спишуть..чиновники собі по карманах..

Вуву 2018-09-12 / 00:16:42
Крім побажання добройі ночі ... Нічого більше... Ні важливого ні суттєвого.
Тільки провладна гнила корупція на таких і опирається. Бо знають наперед що завжди знайдуться ті які не хочуть (чи не можуть) бачити реальний стан речей.
Але якщо ви виказали своє невдоволення ... То значить що ви пішли спати без валеріанки чи корвалолу (і зекономили трохи на цьому грошей :-)) ...).
Повірте ми за вас щиро раді.
Але... Але так як і ви ми теж маємо право виказувати своє "ФЕ" .

Для майстренко 2018-09-11 / 23:30:55


Тролінг і перехід на особистості. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Наталка Майстренко 2018-09-11 / 22:49:44
Люди, не заздріть! Не хаміть Віталію, а піднійміть свою дупу і покажіть на що ви особисто здатні, окрім лайном кидатися, заздрити молоді, та свої застралі рекомендації їм роздавати. Дайте їх своїм дітям і отримаєте результат, який ви заробили.

Громада стає поступово громадянським суспільством. Тут, на Закарпатті, це непростий, болісний процес. Не гавкайте на тих, хто в авангарді, просто або догнивайте у своєму болоті, або тягніться за надією і прагненням правової держави і вільної України.

Володя 2018-09-11 / 21:29:22
Знов перекручуюте. Запросили заздалегiль . Висловили свою думку! А вiд таких як ви нiякоI заслуги або поваги не потрiбно ! Але Ображати ...... ? Сходи до церкви покайся дитино!

сорри 2018-09-11 / 21:01:58
Ці люди погодилися прикрити собою корупціні дії нинішніх чиновників, тому аж ніяк не заслуговують на повагу до себе.

Вуву 2018-09-11 / 21:01:49
Почитавши коментарі ... Вичитуєш і рату і ратушняка і глюка і чубірка ... А хто йіх привів до "КОРИТА" ? ... Вибачте до влади ?
Хто за них ходив голосував ... Вибрав і наділив повноваженнями.
Що самі пропхалися і вилізли ???
А тепер таке скиглення і поливання брудом один одного.
Просто ... Ящо кого вибрали ... Тримайте за ним контроль ... А не розходьтеся по хатах умивши руки бо " справа зроблена , моя хата з краю ".
Так от в даній ситуаційі в людей прокинулась свідомість і розуміння того які помилки були зроблені .
І це є позитивний момент який радує і надихає ... закладає нові підвалини у відносинах між громадою і вибраними чиновниками .
КОНТРОЛЬ І ПІДЗВІТНІСТЬ.

Ггрегору 2018-09-11 / 20:58:56
Не виправдовуйся! Це не вина присутніх, що вони прийняли участь. Після цього мав би вибачитись але таке враження , що ти просто ХАМ !

Віталій - пенсіонеру 2018-09-11 / 20:34:47
Я не ображаю а констатую факт. Зборище старої корупційної еліти зібрали за пару годин, не запросивши реальну громадськість, тому і мене не було бо не повідомляли нікого. Хто так робить - правильно лише злодії, які бояться бути викритими. Яка в мене може бути особиста нелюбов до мера?? Я не його син чи жінка щоб його любити, а те що він робить топорними тупими методами означає те що він просто барига і команда в нього непрофесіоналів

Степан Крук -О.Д 2018-09-11 / 20:30:49
Згідний! Тому потрібно бути пильним...

О.Д. 2018-09-11 / 20:20:50
Те, що люди Рати, Чубірка та інших хочуть використати цю ситуацію, зрозуміло, але аж ніяк не означає, що за протестувальниками стоїть ляльковод. Треба ближче знати цих людей, щоби зрозуміти, що це не можливо в принципі

Степан Крук 2018-09-11 / 20:17:50
В попередньому коментарі читати:"... щоб за ними НЕ стояв кукловод...". Глюк!

Степан Крук 2018-09-11 / 20:15:11
Проблему "набки" потрібно вирішувати цивілізовано! Вимоги мітингарів зрозумілі і справедливі. Дуже б нехотілося, щоб за ними стояв кукловод, котрий мітить на мерське крісло. І ще... Ненависний мені "губернатор" назвав кримінальне переслідування Андріїва політичним замовленням. Водночас активісти допускають вислови і політичного гатунку і тим самим утверджують в мізках ужгородців думку, що Москаль правий, акції мають замовний характер. Мене насторожує, як на цьому фоні активізувалися Ратушнякові "шістки" Федака та Харя.

Проти ВСІХ!!! 2018-09-11 / 19:37:59
Я теж думаю що це Рати рук діло бо засвітився його ШНИРЬ коли були актівісти в прокуратурі шнирьок теж там трясся від щастя!

Петро 2018-09-11 / 19:35:28
Дуже цікаво скільки давали цим дібілам шо з плакатами стоять???
Не безплатно100% стоять!Вже 20 років не збиралися люди а тепере зібралися і бунтують!Треба було при всіх бунтувати а не тільки зараз бо цей зробив і вкрав!
Дуже пахне що дали по 400 гривень і всі бунтують!
Рата має звідки дати бо вкрав ще на 20 років вперед може проплатити всіх актівістів там будуть гнити біля міск ради і так не закінчуця гроші щоб їз проплатити всіх!!!
Скотиняки!!!!

Степан Крук 2018-09-11 / 18:01:05
Повинен бути конструктивний діалог. І без ультиматумів... Гадаю, що всі хочуть бачити наше місто квітучим і красивим. Але в кожного є своє бачення шляхів. Треба говорити,обговорювати і приймати рішення...Накручування конфронтації - не найкращий шлях вирішення проблеми. Хоч без протестних акцій достукатися до влади також не реально. Пропоную тимчасове перемир"я з нагоди святкування Дня Ужгорода.

Ужгородець 2018-09-11 / 14:52:01
Мер забере бруківку з Набережної-не зроблят нич

Пенсіонер 2018-09-11 / 13:58:56
Віталій! Навіщо ти образив людей які зібрались у залі влади обкомом старими пердунами та іншою нечистю. Тобі це не личить! Твої батьки не думали що ти будеш так говорить про похилих людей. Вони будували місто , як могли зберігали його . Це історія ! Доречі там ніхто не голосував .,навпаки пропонували створить комітет за дотриманням норм ремонту,якість . Треба було там бути . З приводу вартості матеріалів питання до правоохоронних органів та тендерного комітету.якщо у Вас така нелюбов до мера висловлюйте її особисто не ображаючи поважних людей.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 23
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні