В Ужгороді підрядник спробував відновити роботи на набережній Незалежності, активісти викликали поліцію (ФОТО, ВІДЕО)

Разом із тим, усіх небайдужих кличуть сьогодні на мітинг проти реконструкції та за збереження набережної Незалежності та липової алеї в Ужгороді.

В Ужгороді підрядник спробував відновити роботи на набережній Незалежності, активісти викликали поліцію (ФОТО, ВІДЕО)

З метою захисту набережної Незалежності в Ужгороді від незаконної "реконструкції", що здатна привести до знищення лип на унікальній алеї обласного центру, мешканці Ужгорода зорганізували цілодобове чергування.

Сьогодні зранку присутні на набережній активісти руху SaveNabka повідомили про чергові спроби підрядника відновити протизаконні роботи на набережній. Аби запобігти цьому, активісти викликали поліцію.

Разом із тим, сьогодні, 11 вересня, ужгородці, що захищають набережну Незалежності від незаконної "реконструкції", кличуть усіх, кому небайдужа подальша доля набережної та липової алеї прийти на мітинг. Старт заходу анонсовано на 12:00, місце зустрічі незмінне - набережна Незалежності. 

11 вересня 2018р.

Теги: набережна, роботи, реконструкція

Коментарі

Підтримую Олександра 2018-09-12 / 10:05:25
Чуєте ужгородці?-Олександр приїзжав в гості до нас в Ужгород-бачив Набережну-Липову алею..Людині із сторони -теж видніше. Нічого не треба міняти асфальт та плитку-вони нормальні-це його думка....То строїли -люди-чехи-а не наші-рвачі,хамло..на жаль такі наші.

*** 2018-09-12 / 09:57:32
Пропаде Липова алея, бо підрядники,контролюючі органи,єкологи в гонитві за прибутками НЕМИНУЧЕ ТАКИ ПОШКОДЯТЬ КОРІННЯ ЛИП..І все- ні Липової алеї ні грошей..Гроші тихенько по кішенях. Пропаде ця Липова алея....

констатація 2018-09-12 / 06:19:58
В Ужгородській міськраді віднедавна введено пропускний режим

Byby 2018-09-12 / 05:08:13
В такому разі йдіть в туалет міськради. Можете навіть не виправдовуватись. В такій ситаційі ви має на те право.
А виправдовуватись ... Перед людьми ... Залишіть це "носатому конюху". :-)) ;-)

ужгородець 2018-09-12 / 03:40:45


Міських туалетів немає не в достатній кількості, а НЕМАЄ ВЗАГАЛІ. Існує один навіть не туалет, а приватна смердюча СРАЛЬНЯ біля пішоходного моста, в яку людина, яка себе поважає, зайти не може. ВСЕ.


Вуву 2018-09-11 / 21:14:23
І тут радикальні дійі далиб свій результат.
Бо якби машину "носатого конюха" обмастили фекаліями ... То його мозги дуже швидко "вйіхали" в проблему міських туалетів .
А якщоб такі протестні акційі були регулярними ... То цілком вірогідно що цієйі проблеми вже давноб небуло.
Все як в житті.
А так як цього не було ... то і нема міських туалетів в достатній кількості ... Зате є достатня кількість проблем в місті.

Варошу 2018-09-11 / 20:52:09


Якщо хочеш, "щоб місто якомога швидше набувало європейського вигляду, як це робиться в Хусті, в Мукачеві", і "ходило не на дірку, а на унітаз", змусь владу, замість розкрадати кошти на набці, зробити в місті громадські туалети


Иван 2018-09-11 / 18:13:43
Спасибо меру ужгорода наш город стайе красивый

Олександр 2018-09-11 / 16:38:07
Був гостем у цьому чудовому місті наприкінці червня. Не побачив жодних істотних, значних проблем на Липовій алеї, які б вимагали термінового ремонту чи реконструкції. Маючи певний досвід в будівництві, можу впевнено сказати, що початок робіт восени, в сезон дощів, це прямий шлях до проблем якості таких робіт у майбутньому. Суто технологічно і враховуючи обсяг робіт — не варто їх починати восени.

Вуву 2018-09-11 / 14:57:06
Андрійів ... який наймив тітушок ... Показує всій украйіні що "кабінетні сволочі" навіть будучи під слідством за розкрадання міських коштів і далі хоче красти.
Гройсманн ... як страус "робить вгляд" що нічого не бачить що робться в ужгороді.
Раз мовчить ... Значить в долі по тих тендерах і відкатах.
І ніяк не інакше.
Про шаромигу вальцмана вже навіть гидко писати. ПРОВЛАДНА КОРУПЦІЯ В УСІЙ КРАСІ.

ужгородець 2018-09-11 / 13:38:38

Люди добрі, навіщо вішати ВСІ проблеми ВІДРАЗУ на активістів, які РОКАМИ накопичились в Ужгороді?
Є конкретна проблема - "липова алея". Яку "ославлений" на всю Україну мер Андріїв, що ОФІЦІЙНО знаходиться під заставою у суді за розкрадання бюджетних коштів, намагається БЕЗ ВСІХ погоджувальних документів на виконання робіт красти бабло далі на відкатах своїм фірмам.
Що заважає вам, прихильникам конюхівського бариги із сторожницькою реєстрацією, з'явитися на Набережну та висловити свою підтримку Андріїву? З плакатами, типу, "волю Андріїву", "руки геть від бордюрів", і т.д.? Тим більше, під охороною тітушок Молнара?

Лоці бачі 2018-09-11 / 13:15:00
активісти могли б звернути увагу на той потічок в який перетворився Уж - то більше загрожує існуванню липової алеї, як заміна "історичного асфальту". Проблема в тому, що вдень Уж в Камяниці направляють в канал до Оноківської ГЕС, а ввечері в час пік її скидують на турбіни для генерації (і відповідно продажу) ел.енергії, і відповідно в річку. Чим більше води за день наберуть в канал, тим більше зароблять власники Оноківської ГЕС, і тим скоріше русло Ужа стане болотом. але це чогось 2активістів2 не пече.

моня 2018-09-11 / 12:04:51
Варош, ти зовсім дурний? Який рівень европейський з такою могильною плиткою?

За реконструкцію 2018-09-11 / 12:03:53
Нинішній тротуар - це пережиток старого постсовдеповського періоду. Зробити його нормальними сучасними матеріалами - це буде набагато привабливішим і комфортнішим. А всілякі там пересоляки і їм подібні клоуни нехай спочатку щось добре зроблять для міста, а не мутять воду