Москаль був готовий брати звинуваченого в корупції Андріїва на поруки, заставу за мера Ужгорода вже внесено (ВІДЕО)

Тримання під вартою з можливістю внесення застави: міському голові Ужгорода обрано запобіжний захід.

Москаль був готовий брати звинуваченого в корупції Андріїва на поруки, заставу за мера Ужгорода вже внесено (ВІДЕО)

В Ужгородському міськрайонному суді розглянули  клопотання прокуратури у справі про розкрадання понад 6,5 мільйонів гривень під час реставрації пам’ятки архітектури «Совине гніздо». Ужгородський міський голова ппідозрюється за ч.5 ст.191 КК України (розтрата коштів, вчинена шляхом зловживання своїм службовим становищем, в особливо великому розмірі) та ч.2 ст.28 - ч.2 ст. 366 КК України (співучасть за попередньою змовою у службовому підробленні документів).

Прокуратура у суді клопотала про арешт мера обласного центру Закарпаття. Підозрюваний у залі суду Андріїв причетність до вчиненого заперечив. Захист вважає оголошену прокуратурою підозру необґрунтованою, а ризики уникнення покарання за вчинене – відсутні.

Тож, після перерви у засіданні, оголосили міру запобіжного заходу — тримання під вартою на 2 місяці (до 4 листопада), із можливістю внесення грошової застави у розмірі 440 тисяч гривень. Варто зазначити, що суму застави уже внесено у повному обсязі.

Євген СТАРЦЕВ, адвокат

Ми настоюємо на тому, що ризиків перебування на волі Андріївим не було. Очільником закарпатської ОДА було подано заяву про взяття на поруки. Однак, під час відповіді прокурора, не знайшли підстав на те, аби не довіряти Генадію Москалю. Однак, суд не врахував цю обставину, на нашу думку це є порушення кримінально-процесуального законодавства. Скоріше за все захистом буде прийнято рішення направляти апеляцію на вказану ухвалу. Протягом 5 днів буде направлено, скоріше за все, скоріш за все, апеляційну скаргу і тоді наступне засідання уже буде в апеляційному суді

06 вересня 2018р.

Теги: поруки, застава, Москаль, Андріїв

Коментарі

Роман 2018-09-07 / 13:46:53
Згадайте, як Андріїв прийшов до влади...??? Шляхом підкупу товариші, шляхом підкупу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.юра 2018-09-07 / 07:47:47
лисий болван то брат андріївих під них тягне всьо міні гес ремонт доріг каже треба робити капітальний а не ямковий виходить до кожного населеного пункту по сто метрів а за ці гроші можна було поремонтувати по всій протяжності але капітальний роблять андріїви ковач ледида блюк самі між собою поділять і лисому перепадає з кабміна вибивають гроші місту в якого бюджет мільярд а до сіл дороги немає тому що дадуть селянам гроші вони дорогу побудують і лисому непопаде дадуть братам все по чесному розділять

пенсіонер 2018-09-07 / 06:46:51
Можна було передбачити такі результати, коли депутати вносили в Кримйінальний процесуальний кодекс такий захід запобіжного заходу як порука та застава.
Це вони рідненькі для себе придумали.
Раніше за ч.3 ст 86-1 (розкрадання в особливо великому розмірі) та за ч. 3 ст. 168 (отримання хабара у особливо великому розмірі - більше 10 тисяч рублів) могли приговорити до розстрілу.
А тепер застава та порука голови ОДА.
Ото й процвітає хабарництво і розкрадання. Немає у держави ніякої перспективи з цими фивниками.

Вуву 2018-09-07 / 06:45:48
Іще ... А чого лисий болван заявився в суд ? Його що викликали ?
Чи він має теж ... ВІДНОШЕННЯ ДО РОЗКРАДАННЯ ГРОШЕЙ МІСТА У НАДЗВИЧАЙНО ВЕЛИКИХ РОЗМІРАХ.
Раз прийшов значить МАЄ.
Та людина такого рівня тримає в таких випадках дистанцію як від чуми ... Щоб навіть ніхто і не подумав чогось поганого. Репутація і реноме мусять бути чистими.
А яка репутація і реноме в маскаля ... Як вона вся в гімні в болоті.
Про шо мова ?

До хуст. Вуву 2018-09-07 / 06:38:03
Питання супер ... Його треба винести в заголовок настунойістатті . це 100.

Вуву 2018-09-07 / 06:35:25
Ну тут без матів просто ніяк.
"Я ху*ю без баяна" ...
Один лисий злодій хоче взяти на поруки іншого злодія ... (Трохи нижче за рангом) ... І це в правовому полі ... Тбт. по закону.
Уявляєте яка в нас бля демократія.
Підліток вкрав старий велосипед ... На тобі парєнь три роки тюряги.
Мер міста накрав міліони ... Йоги на поруки ... А голвне кому !?
І це після майдану гідності ... Щоб ось так робили негідники.
За що люди віддали своє життя .?

Ужгородеуь 2018-09-07 / 00:06:46
Скажу так.Я не буду захищати Андрієві.но Погоредов давно мав сидіти.Де були ті шавки,проплочені активісти???Це чистої води заказуха,а ті кончені проплочені активісти відпрацьовують свої кошти 100%

Ужгородець 2018-09-06 / 23:58:54
Аааааа

Степан Крук -Хусту 2018-09-06 / 21:21:31
Москаляку на поруки візьме гілляка!

Степан Крук -пенсіонеру 2018-09-06 / 21:20:06
Сери та мери, напевно, заставу вносять по особливій процедурі. Ще до скоєння злочину...

Хуст 2018-09-06 / 21:15:36
Якщо прокурор знову напєтся і з будуна оголосить підозру Москалю, хто має брати Москаляку на поруки? Премєр чи Президент?

пенсіонер 2018-09-06 / 21:04:41

Про заставу у казначейство я чув. Але я чув і інше. Що має бути ще і перевірка легальності застави (кошти задекларовані та з них сплачені податки).
Невже ця вся процедура застави пройшла за 15-20 хвилин після її оголошення судом, що Андріїву навіть не встигли надіти кайданки та відвезти хоч на пару годин у СІЗО для "профілактики та запобігання"?)))

Міський голова 2018-09-06 / 20:53:18
Всім дякую за підтримку, працюємо далі.

ЛОХОТРОН 2018-09-06 / 20:50:12
ПРИДУРКИ!!!!!!!!!

Пупкарь 2018-09-06 / 20:23:27
Точно мав сидіти в СІЗО до вечера, йому вже і камеру прокуратура підготувала, освітлення міняли на червоний колір і Олександр Пересоляк вже готувався, приносив в камеру БДСМ іграшки з магазину "Перчинка". Прокурор хтів щоб Пересоляк люстрував пана Богдана до вечера.

Круку щодо застави 2018-09-06 / 20:13:42
Заставу в суді не вносять!!іі платять на банківський рахунок казначейстіа!!
І поки гроші не з‘являться на рахунку-Андріів мав сидіти в Свзо!!!

ужгородець 2018-09-06 / 20:11:25
Москаль отримує відкати з кришування корупціонерів? Чопський Самардак, виноградівський Русанюк,тепер ужгородський Андріїв

ддд 2018-09-06 / 20:10:42
класно, як по маслу все пройшло ,можно ще 6-7 млн. стиряти-супер бізнес/учіться селепи як треба жити/ -мер УЖГОРОДА

Неля 2018-09-06 / 20:03:31
Правду кажуть, що у нас в Україні треба красти міліонами, а якби украв курицю, загримів би надовго.

адвокату 2018-09-06 / 19:55:35
Прокуратуру сьогодні в суді представляв прокурор Іван Точок, він є процесуальним прокурором у справах Андріїва. Жодного конфлікту інтересів у нього з Андріївим не має, квартирою в центрі Ужгорода, яку йому любязно виділив Андріїв - Точок повністю задоволений. Про який конфлікт може йти мова?

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 2
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду