Закарпаття найгірше в Україні за результатами ЗНО

Ужгород передостанній серед обласних центрів

Закарпаття найгірше в Україні за результатами ЗНО

Відповідний рейтинг склав ресурс "Освіта.ua". Місця тут визначаються на основі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів з випускників кожної зі шкіл.

Таким чином, першу сходинку в Україні посів Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ імені Франка, на другому місці опинився київський Природничо-науковий ліцей №145, а на третьому розташувався також заклад зі столиці – ліцей "Інтелект".

Загалом, до першої десятки рейтингу потрапили 6 навчальних закладів з Києва, два – з Дніпра та по одному – зі Львова та Харкова.

Додамо, що крім основного рейтингу шкіл України, також опубліковано рейтинги шкіл всіх обласних центрів та областей України, а також рейтинги шкіл за окремими предметами зовнішнього незалежного оцінювання.

Лідером рейтингу за результатами ЗНО серед областей стала Львівська область, а другу та третю сходинки посіли Черкаська та Київська області відповідно.

 

Серед обласних центрів, своєю чергою, на першому місці розташувався Київ, другим і третім стали Львів і Тернопіль.

Найгірше ж склали зовнішнє незалежне оцінювання випускники Чернівецької та Закарпатської областей, а також Миколаєва та Чернівців.

24

05 вересня 2018р.

Теги: ЗНО, рейтинг, освіта

Коментарі

прохожий 2018-09-10 / 15:11:00
Тут вам результати рівня освіти сучасного Ужну. Це їх випускники по школах зараз такі знання передаоть. Як старих вчителів не залишиться, то взагалі показники впадуть до нуля.

бувший хустянин 2018-09-10 / 08:35:30

І ще. Хтось із коментаторів чув про високий конкурс у педагогічні вузи? - Я ні. Більше того, я знаю, що в Закарпатті десь ПІД 300 ВІЛЬНИХ ВАКАНСІЙ ВЧИТЕЛІВ за ВІДКРИТИМИ даними департаменту освіти.
Але хто в Україні піде із випускників вузів у вчителя за 4500 грн. на руки, як молодий фахівець без стажу та кваліфікації? - Правильно, тільки молоді дівчата, щоб піти з посади у декрет на 6 років для стажу...))) Але хіба це нормально?

Оце і є НУШ (нова укр. школа), яку рекламує Мін. освіти???

бувший хустянин 2018-09-10 / 08:23:46

Про які великі зарплати вчителів тут говорять? - Люди, схаменіться! У мене старша сестра в Україні має 28 років стажу, класне керівництво і має трохи більше 8 тис. грн. на руки.
Менша сестра в Чехії проста вчителька у сільській школі вже років 10. І має в корунах десь 1500 Євро + житло, за яке платить держава!

Питання: скільки в Україні має офіціант, бармен, прибиральниця у кафе? - Менше як за 300 грн. на день з тобою і говорити ніхто не буде...
Так скажіть, як вчителька за 300 Євро в Україні має хоча би СПОКІЙНО платити за комуналку, пристойно вдітися та поїсти, а потім думати "про світле з натхненням"?

Всі нормальні вчителі (як і лікарі!) вже давно виїхали за кордон.Бо в усьому світі вчитель- це найпрестижніша професія не тільки на словах, але і по зарплаті. Яка в 1,5 - 2 рази вища середньої зарплати по країні.

Ну, ось скажіть, хто важливіший для ужгородців вчитель чи чиновник мерії? - Судячи із зарплати, вчитель в Ужгороді щось середнє між прибиральницею та посудомийкою, і аж ніяк представник інтелігенції!

ДРУГА МАМА 2018-09-08 / 15:10:01
Яка якіть роботи вчителів?Я звертаю увагу хто вчить наших дітей?Багатьох знаю,які вчилися з моєми дітьми,які самі в класі були по знанню в хвостах,за гроші кінчили якісь вузи,а тепер намагаються вчити діточок ,Які знання отримають від них учні?Чому беруть репетиторів?А без них на якому місті була б школа?

пенсіонер 2018-09-08 / 06:58:54
Та вчителі заточена лише на репетиторство. Уже ніби то і зарплата непогана, не порівняти з пенсіями, а їм все мало.
Уже батьки з дуру подарунками закидують, в ремонти шкіл грошву вкидують, а дітям необхідних знань не дають.
Немає нормальної школи, одні побори. Керівників Облно гнати за такі показники і ганьбу.
Можуть же вчитися діти в інших регіонах, чи там діти не такі, чи може навчальна програма інша?

Мама 2018-09-06 / 08:35:43
Впершу чергу все залежить від самої дитини. Якщо вона хоче вчитися, то їй не потрібні розумні батьки і репетитори, а вчителі завжди дають повну програму. Буває мама з татом наймуть репетитора своєму дитяті а воно під час занять тільки поглядає на годинник - коли вже ця мука закінчиться. І хто ж на вашу думку винен? Школа, батьки чи тойже репетитор, який знову ж не може вкласти щось йому в голову, бо та зайнята чимось іншим? А може дитині просто не цікаво.....

батько 2018-09-05 / 18:20:57
Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл за результатами випускників з ЗНО з англійської мови 2018 року.о Україні.Так от Великобичківська школа №2 на 157 місці а лінгвістична гімназія ім.Т.Г.Шевченка,м Ужгород на 192 місці!!!Ганьба таким лінгвістам-вчителям Ужгорода.Попасти в цю гімназію не просто а результат "вражаючий".Цікаво чи проходять такі вчителі атестацію на профпридатність,чи їм батьки учнів мають найняти репетиторів.

Марія 2018-09-05 / 13:56:49
Невже направду більшість бачить причину у вчителях?А на моє переконання ,причина полягає зовсім в іншому.На Закарпатті 118 шкіл з мовами нацменшин,переважно з угорською мовою навчання,саме через це такі погані показники .Держава повинна стимулювати молодь для навчання і роботи з гідною зарплатою в Україні,щоб молодь не виїзжала за кордон.Якщо україномовна молодь часто шукає кращої долі на чужині,то що можна говорити про нацменшини,які просто не бачать тут для себе перспектив і, на жаль,не пов"язують свого майбутнього з Україною.,а через те й мову не вчать.

**** 2018-09-05 / 13:25:55
Школи повинні бути відкриті,якщо вчителі люблять педагогіку і свою роботу! А що робити з дітьми справжнй педагог знайде у любу пору року.Вчителі, у ВАС ЗАКРИТІ ШКОЛИ!

онуфрый 2018-09-05 / 12:19:16
якщо коротко Собкову у выдставку.

Бабуся 2018-09-05 / 10:46:02
Всьо залежить від вчителів,Зарплати у них були невеликі,але якщо знали що хтось із батьків за кордоном,знаходили уловки як знизити спочатку дітям оцінювання, а потім за гроші збільшували бали,а дальше діти перестали вчитися, бо викладача можна купити за гроші,А в результат ми бачимо із знання ЗНО,бо там уже тести не можна купити,

Володимир 2018-09-05 / 10:10:04
ЯБЛУКО ВІД ЯБЛУНІ ДАЛЕКО НЕ ПАДАЄ.ЯКІ БАТЬКИ ТАКІ І ЇХ ДІТИ.ВКРАЙ РІДКО БУВАЄ В ТУПИХ БАТЬКІВ РОЗУМНА ДИТИНА.ПЛЮС ЩЕ ГРОШІ,БІДНИМ БАТЬКАМ ВАЖКО НАЙНЯТИ РЕПЕТИТОРІВ.

студент 2018-09-05 / 09:32:37
Якість знань залежить від занадто зарозумілих вчителів,які сьогодні вимагають від батьків щоб дитину вчив репетитор вже з першого класу.Ганьба системі шкільної освіти Закарпаття,для чого існують чиновницькі посади управлінь освіти????

закарпатець 2018-09-05 / 09:24:00
при чому тут керівники? Якість знань в учнів в першу чергу залежить, в першу чергу від батьків, в другу чергу від самих учнів, потім школа... Як батьки дуб-дерево, то які в них можуть бути діти?

Вітя 2018-09-05 / 06:56:12
Бо у нас є сало і шовдарі.. а ще майліпші керівники

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
» Всі новини