В Ужгороді відбувся мітинг на захист набережної Незалежності та липової алеї (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, у неділю, 2 вересня, в Ужгороді, на набережній Незалежності, поруч з Лінгвістичною гімназією ім. Тараса Шевченка відбувся мітинг, анонсований раніше в соціальній мережі Фейсбук спільнотою Save Uzhhorod.

В Ужгороді відбувся мітинг на захист набережної Незалежності та липової алеї (ФОТО, ВІДЕО)

Вимога зібрання – зупинити на набережній Незалежності незаконні ремонтні роботи, що їх розпочало ТОВ "КБК" – фірма, відома рядом ремонтів в Ужгороді, що їх асоцюють з корупцією у владі міста.

Ужгородці вимагають узгодити роботи з чинним законодавством, прибрати корупційну складову і гарантувати збереження найдовшої в Європі липової алеї, висадженої ще в часи першої Чехословацької республіки.

Детальніше про це - на відео:

 

Закарпаття онлайн Відео Роберта Довганича і Євгена Андріканича. Фото Олександра Пересоляка та Сергія Денисенка

02 вересня 2018р.

Теги: мітинг, набережна, липова алея

Коментарі

Пророку 2018-09-03 / 10:24:59
Пророк! Ти фігню пишеш..шо марно це все-мітинг.Нічого-ніяка немарна трата часу і гасел на мітингу.Треба відстоювати.Бо вони-Гранітні барони і всякі бездіяльніархитектори та особливо- такі туповаті Бабидоричі,які ніколи нічого не знають і так роками роблять..прикриваючи непорядки,які ведуть до розкрадання.А які у них зарплати... опублікували це вже-20-45 тис в місяць!-БО БУЛА цеТАЙНА!Вони це все скривали!А ще крадуть із нашого! міського бюджета.От це є приклад-на Набережній..ше й липи зничтожать,грошісобі в карман-і Липової алеї не буде! карман і

ужгородець 2018-09-03 / 07:55:08

Читателю, пророку

Сидіти на 5 точці і скиглити "нічого не зміниться" - це якраз та тема, яку зазвичай розкручує люба влада перед виборами. Зрозуміло, що цей протест теж далеко не спонтанний. Але...
Його тема зрозуміла, Андріїв - жулик, як і всі попередні мери Ужгорода часів Незалежності.
Однозначно він і його команда вже догаздувалися (один "рентген-фахівець" Бабидорич чого вартий!).
Практика мирного протесту - це європейська практика.
Картинка в Інет та на ТБ пішла - мінімальна мета протестуючих досягнута. А далі... Побачимо...

Byby 2018-09-03 / 05:08:22
Так далі бути не може.
Напевно знову буде гаряча осінь і знову майдан.
Вальцман ... Вся крайіна потерпає від тебе.
З гори і до низу. Справжня корупційна піраміда.
Люди точно вийдуть. Жити з порохом стало в рази гірше.

Щодо невинноубієнної Корони 2018-09-02 / 23:36:36
Коли прокуратура буде виконувати свої функції, а не бабки знімати із покидьків. Ну, або коли знімуть Гаврилюка, який її під сукном тримає

Депутат колишній 2018-09-02 / 23:16:05
Зберить позачергову сессію та прийміть рішення ! Або недовіру Меру та наближеному оточенню.

Ужгородець 2018-09-02 / 22:48:44
Андріїв хуйло

До Наталія Майстренко 2018-09-02 / 20:14:00
Коли доведете до логічного завершення справу "Корони"?

Наталія Майстренко 2018-09-02 / 20:10:28
Пане Смоланка, Ви як ректор Ужгородського національного університету, в складі якого є біологічний факультет, можете забезпечити фаховий аналіз запропонованого проекту. Чи установа, очолювана Вами, стоїть осторонь місцевих проблем, які турбують громаду, що якраз і потребує кваліфікованого висновку конфліктної ситуації?

пророк 2018-09-02 / 19:33:39
З мітингами чи без них, мер ці кошти освоїть. Цей пиріг вже поділений і всі чекають свій шмат і губернатор, і прокурор, і міліція. Марна трата часу на скандування гасел. Такі реалії постмайданної держави.

адвокат 2018-09-02 / 19:04:44
За такі гроші як Андріїв заплатив, він ту підозру прокурору може в дупу засунути, ще у неї й копнути

Женя 2018-09-02 / 18:45:31
Прокурор вже вручив підозру меру, скоро він буде в буцегарні

Читатель 2018-09-02 / 18:40:04
1) Некомпетентность и тупость ужгородцев - зашкаливает конкретно.
На Петефи меняли не только покрытие. Как может Петефи стоить также, или дешевле ремонта Набережной???

2) Результат "собрания"? Громко пукнули, и разошлись! Где результат? С кем встречались? Что решили?

іван 2018-09-02 / 18:27:06
бруківка і кдк наше всьо

Водник 2018-09-02 / 18:26:05
Направьте цI гроши на Ужгородську греблю бiЛя. «ПадiЮну « це пiднiме рiвеет води в УжI на 2-3 метри. ТодI буде набережна !

Ужгородець 2018-09-02 / 18:18:16
Мітинги потрібно під прокуратурою проводити, а не на набережній. Всі добрі ініціативи містян, які трансформувалися у кримінальні справи - померли у прокуратурі ("Корона", "Будинок Фунданича" і т.д.) Ці покидьки продали всі справи, тому чиновники з міськвиконкому і ведуть себе відповідно безкарно.

Вуйко 2018-09-02 / 18:07:17
А де полтавська, Зотова i друга мразь!!!

Марія 2018-09-02 / 18:04:26
І знову там затесався той прокурорський шнирь Пересоляк, псує своєю мармизою достойну ініціативу. В шию його звідти гнати -прокурорську шльондру

НОВИНИ: Соціо

11:22
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 4
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
» Всі новини