Кількість поданих заяв абітурієнтів до УжНУ цьогоріч сягнула понад 15 тисяч (ФОТО)

У п’ятницю, 31 серпня, у конференц-залі ректорату відбулося урочисте розширене засідання Вченої ради ДВНЗ «УжНУ», присвячене початку нового навчального року.

Кількість поданих заяв абітурієнтів до УжНУ цьогоріч сягнула понад 15 тисяч (ФОТО)

Розпочалося засідання виконанням Гімну України та вітаннями ректора УжНУ Володимира Смоланки з прийдешнім Днем знань.

Головним питанням порядку денного урочистого засідання Вченої ради стала доповідь ректора «Про підсумки роботи ДВНЗ «УжНУ» у 2017/2018 навчальному році та пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік».

Перші пункти доповіді Володимира Смоланки були присвячені вступній кампанії-2018. Як наголосив ректор УжНУ, передумови цьогорічної вступної кампанії були непростими, перш за все через демографічну кризу 2001 року (рік народження сьогоднішніх вступників) та незадовільні результати ЗНО в нашому регіоні. З таких предметів, як українська мова і література, історія України, географія, біологія - за результатами ЗНО Закарпаття посідає останнє 24 місце в Україні. Та, незважаючи на ці фактори, кількість поданих заяв абітурієнтів до ДВНЗ «УжНУ» сягнула понад 15000. За попередніми результатами зарахування, університету виділено 1597 місць на бюджет та 2060 на контракт. 

Втішними є підсумки роботи УжНУ й на ниві науки й інновацій: у 2018 році фінансування наукових проектів за рахунок коштів державного бюджету збільшилось на 2 023 590 грн і склало 8 120 290 грн.

У рейтингах університетів України УжНУ зайняв: «Webometrics» – 17 місце, «Scopus» – 12 місце,  «Консолідованому рейтингу України» – 25 місце, «ТОП-200» – 35 місце. УжНУ посів 13 місце за кількістю заповнених держбюджетних місць.

31 серпня 2018р.

Теги: заяви, абітурієнти, УжНУ

Коментарі

не вчений 2018-09-03 / 11:57:15
О, з такими ректорами ми побудуємо таку економіку, що весь світ буде заздрити. Особливо американці і японці. Заспівайме браття "Гуаденамус" панам "проффесорам".

Вуйко 2018-09-02 / 17:39:49
у Свалявi ректором -регистратором, хто Хоче мати диплом записуе великий вчений(сам немае диплома) Канюк В (кличка ФАЙТА)!Сись дебiл був у В.Березному "губернатором"! ОТО РЕКТОР!!!! Отакi освiтяне!!!

Свiй 2018-09-02 / 14:02:36
Це нормальной ВУЗ! Недавно повернувся з Киева та Словаччини! Скажу менi не ганьба за УжНУ!

Петро 2018-09-01 / 16:13:20
Правда в тому, що наша держава давно кинула усіх на вивиживання. УжНУ борсається з усіх сил і попри нерівну конкуренцію зі столичними вишами таки виживає. І навіть розвивається. Це правда, яка комусь ще й не подобається.

свалявчанин 2018-09-01 / 15:54:02
А який набір у Свалявському філіалі Тернопільського економічного інституту, котрий очолив люстрований експрокурор та хабарник Хиля?
Оцей злодюга, який грамотно писати не вміє, буде вчити студентів доброму і світлому.

Наталія 2018-09-01 / 13:34:03
Для чого ці балачки. Досить подивитись на вхідні двері медфакультету і все стає зрозумілим. Як не соромно. Оце господар. ПОЗОР!!!!

напівправда 2018-09-01 / 12:13:36
Сумно ще й від того, що вже не можна похвалитись реальною кількістю прийнятих на навчання абітурієнтів. І тому, краще показувати тисячі заяв. Але освітній заклад навчає не заяви, а вчить реальних людей. А реалії такі, що цій державі не потрібно нікого: ні досвідчений, ні освічених, ні навіть неосвічених. Уже нікого. Ніщо не має перспектив, і ніхто. СУМНО. І дійсно маємо БІДУ майже у всіх галузях.

правда 2018-09-01 / 11:03:34
Освіта зараз повністю залежить від грошей, все купується починаючи зі школи. і це є гірка правда !!!! Навіть студенти медики виходять з університету купивши 90 відсотків заліків і екзаменів!!!! Син знайомоі вчиться на стоматологіі і на 6 курсі не має зеленого поняття як ставити елементарну пломбу, вклали в його навчання десятки тисяч доларів, зараз шукають практичних стоматологів, щоб хоч щось навчили на практиці. Одним словом - БІДА, тому народ і валить за кордон тисячами.

Марька 2018-09-01 / 11:01:04
Ой, добре, що роз'яснив. То це в УжНУ заради журналістів таке ГКЧП зібрано. Вражає їх "комфортність" в тих кріслах, не кажучи про роздуту перспективу, яку вони демонструють як освітній заклад.

Марійці 2018-09-01 / 09:10:38
Гей, село, це прес-конференція для журналістів

Марька 2018-09-01 / 07:31:05
Боже, а яка ж роздута президія в УжНУ. У нас що, ще Совдеп на Закарпатті в універах?

З Підгорян 2018-08-31 / 22:20:28
Прохвесору - так нині ніхто по закінченні університету направлення на роботу не дає - кожен сам собі шукає. Тим паче ті, хто леде переходить з курсу на курс за батьківські гроші... Бездумне штампування - питання більше до батьків, як до університетів

Прохвесор 2018-08-31 / 22:02:56
Головне-шоб студентам УжНУ по закінченні надили більш-менш адекватну робот.А то шо штампують бездумно і потім іди із дипломом-малтер мішати,продвцьом в магазин.А ні-кози пасти...

віктор 2018-08-31 / 21:45:54
останнє місце закарпаття по україні з держаної мови і літератури та історії у 2018 році свідчить про те що за всі часи незалежності в ужну випускалися студенти яких свідомо не вчили належним чином української мови та літератури й історії держави в якій вони живуть ці студенти ставали вчителями і так само погано навчали своїх учнів в школах ну а інститут вдосконалення вчителів не те що допоміг виправити хиби професорів а ще більще усугубив проблему пану ректору треба добре подивитися хто і як працює на згаданих факультетах і що там навчають бо все змахує на свідому роботу по нівеляції значення української мови й історії і випячення чогось іншого чужого для держави

Дюсі 2018-08-31 / 18:42:05
Ахтунг! Зараз ващуковські боти повтлазять
гадити на універ і Смоланку.

Вован 2018-08-31 / 18:38:35
Блін, я й не знав, що з шкільною освітою на закарпаті така пропасть. Откуда взяти грамотних студентів?

Степан 2018-08-31 / 18:34:32
Молодці, утримувати рівень у наш час непросто, а додавати - поготів. Добра команда у Смоланки.

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
/ 1
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини