Минулоріч на Закарпатті було зареєстровано майже 11 тисяч шлюбів і більше 2,5 тисячі розлучень

Починаючи з 2003 року кількість шлюбів, які щороку укладаються в Україні, збільшилася на 34%. Про це повідомив Міністр юстиції Микола Оніщук з посиланням на щорічну статистику органів реєстрації актів цивільного стану громадян Міністерства юстиції

Минулоріч на Закарпатті було зареєстровано майже 11 тисяч шлюбів і більше 2,5 тисячі розлучень

.Так, повідомив Міністр, якщо у 2004 році в Україні було укладено близько 278 тис. шлюбів, то у минулому 2007 році в країні взяло шлюб 416,427 тис. пар.

Зокрема, у 2005 році у порівнянні з 2004 роком кількість шлюбів збільшилася на 17%, у 2006 у порівнянні з 2005 роком – на 6%, у 2007 у порівнянні з 2006 роком – на 15%.

При цьому, відзначив Міністр, кількість розлучень має повільну, але тенденцію до зменшення. Винятком з цієї тенденції був лише 2005 рік, коли в країні розлучилося близько 184 тис. пар. Проте 2006 року кількість розірваних шлюбів повернулася до рівня 2004 року і склала близько 179 тис. розлучень. У 2007 році в Україні розірвало шлюб 178 тис. пар.

Міністр юстиції відзначив, що найкраще співвідношення кількості шлюбів до кількості розлучень ось уже багато років спостерігається в Закарпатській та Волинській областях. Тут в середньому на кожні 4 шлюби приходиться лише 1 розлучення. Зокрема, у 2007 році у Закарпатській області було зареєстровано майже 11 тис. шлюбів, у той час як розлучилося більше 2,5 тис. пар. У Волинській області одружилося 9,5 тис. пар, розлучилося – понад 2,5 тис. пар.

У більшості інших регіонів таке співвідношення у 2007 році становило 2-3 шлюби до 1 розлучення.

Сайт Міністерства юстиції України
07 лютого 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

11:28
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
16:15
/ 3
Ужгородцеві Анатолію Тегзі "Варвару" посмертно присвоєно звання Героя України
» Всі новини