У Хусті православні Московського патріархату пройшли хресною ходою з молитвою "за рідний край" (ФОТО)

У неділю, 26 серпня, на Закарпатті відбувся традиційний хресний хід Хустської єпархії УПЦ Московського патріархату.

У Хусті православні Московського патріархату пройшли хресною ходою з молитвою "за рідний край" (ФОТО)

"Не зважаючи на погодні умови, зібралася велика кількість людей з різних куточків єпархії для того, щоб помолитися за мир і благополуччя рідного краю", - повідомляє прес-служба Хустської єпархії УПЦ МП.

 

 

 

 

28 серпня 2018р.

Теги: УПЦ МП, хода

Коментарі

Иван 2018-08-29 / 12:59:49
Слава Богу за то шо лубит наш праведний народ

Олекса 2018-08-29 / 08:49:59
Свобода слова и свобода релігій на неньці.

просто Вові 2018-08-29 / 05:10:03


А хто тобі, просто Вова, в душу лізе? Тут ніхто навіть не знає, хто ти такий. То як тобі можна в душу залізти?

І про які "діла віри" ти тут просторікуєш? Хода - це ПУБЛІЧНИЙ захід. Тому й обговорюватись може без дозволу таких от гундяєвських "просто Вов".


просто Вова 2018-08-29 / 02:31:32
Почому платят теперь щоб писать всякую хрень и ахинею? И вобще ко ви таки щоб лизти в дила Виры? Ко вам дав право зализати людям в Души по праву вироисповидованию?

Вуву 2018-08-29 / 01:25:17
Відразу 1 фото (як збільшити ... Акурат в самому центрі ) побачите ігоря коломойського. Ваууу.

вуву 2018-08-29 / 01:19:03
Руський "куклусклан" (ккк) ... В шествійі ...
За рідний край ...
"Мій рідний край ...
Чарівний край черемоша й прута .
Ти моя любов ........" Співала софія михайлівна про наш край.
А відколи це наш край став йіхнім ???
Чи ці бородаті готові служити хоч де аби тільки отримати прихід в селі ... Земельку під сад огород так ... 50 ... 75 соток. Ну далі все решта крок за кроком.

Олекса 2018-08-28 / 22:50:41
С нами Бог!!!!

Степан Крук 2018-08-28 / 20:50:41
Православні Київського Патріархату! Не вадьтеся аби ся гундяївці не тішили. Все буде добре, бо з нами Бог, а з ними Гундяєв! Як те мокшанське "православя" до нас приліпилося, так воно і відліпиться. Амінь не кажу поки не поповню державний бюджет через перукарні для козлобородих.

Читачови 2018-08-28 / 16:56:24
Таку дурницйу фаттьове пишеш, ты зацикленый на обкомах. Причому туйка рилигийа? Гамирицькый обком дийствовав у Украйини и при Яникови (Манафорт го учив, йак вилку диржати в руках за дисйаткы милийонув зеленых). Тото - раз. Другойе. При сюй власти гамириканты прийизжали легално, а Сйурьков (тот, што йе радником У Пу-цына и Гундйайа) пуд час Майдана и типирь на Донбас прийизжайе мутити воду инкогнито, то йесть - яко бандит. Чуствуйеш разницйу чітател?

Иван 2018-08-28 / 14:49:35
Наша Вера Славная Вера Православна Амин.

Иван 2018-08-28 / 14:48:13
Слава Богу за всьо Амін. ПРАВОСЛАВНЫЕ СВАМИ Бог Исус Христос Во Славу Бога Отца Амин.

Читач 2018-08-28 / 14:17:30
Третій знизу коментатор пропонує провести перепись дебілів. Ой да молодєц! Так влада нормальних людей ненаважується точно встановити, бо виявиться що з початку розпаду Союзу кількість населення скоротилось наполовину. От тобі і покращення, от тобі і реформи, от тобі і вкусні калачі бабки Нуланд. А дебілів і переписувати не дуже то й треба, чи багато країн якими керують Прем"єри без вищої освіти, губернатори маразматики , як у нас на Закарпатті. Чи спікерів в Єврові багато що мають справки від психіатрів про невідповіднісь, чи яких дебілів ти ще шукаєш? Горожанину, а ти прочитай останній абзац свого коментара о 13 год. 7 хв. - там і знайдеш слова Слава Україні. Але ти не сказав, скільки ж Україна за 30 років населення втратила.

Горожанин 2018-08-28 / 13:54:26
Чоловіче ти добре читаєш мої коменти ?
Ти мене ні з ким не путаєш ?
Де я розкидуюся словами "Слава Україні "? Де ти то увидів ?
Чоловіче ти в адекваті ? Звідки я знаю скільки зараз людей в Україні ? ! Ніхто точну цифру не знає .Тай де я казав чи писав , що я чимось ( Донбасом та війною ) прикриваюсь ??? Я писав що цифра у 32 мільйони ніким і нічим не підтвержена .Ти точно мене з кимось путаєш ....

Горожанину 2018-08-28 / 13:23:45
Та най буде і 50 мільйонів, якщо ти чув про 52 млн. Тебе проять назвати цифру на початок цього року. НА ПООЧАТОК ЦЬОГО РОКУ НАПИШИ ЦИФРУ про кількість населення України. Чи ти не розумїєш української мови? Назви цю кількіть __________ млн. чоловік. Де сі народ подів, горожанине? Донбасом не прикривайся, скільки там військових і цивільних померло і пропало всі знають. Слава Богу як на війну, ще не так багато. Не розкидайся де треба а де ні святими словами Слава Україні", воно тут недоречне.

njksr 2018-08-28 / 13:18:38
можна було і перепис дебілів і сексотів заодно провести((((((

Степан Крук 2018-08-28 / 13:16:24
Місто Хуст - це не просто районний центр. Це місто-символ закарпатського визвольного руху. Це Красне Поле - символ мужності та нескоренності!!!Зараз по Хусту крокують бородаті вороги. І не має значення під якими "благими" лозунгами: "За мир", "За наш край" чи "За захист карпатського пінгвіна". Мета в цих ФСБ-ешних запроданців одна - дестабілізація нашого суспільства та провокація! Нема Вам, кремлівські суки, ні віри, а ні довіри! Буде і інша хода справжніх вірян "За упокой душі українських воїнів-захисників, котрі полягли в боротьбі із путінсько-гундяївським мордорським режимом. А вас, козлобороді, на цю ходу віряни виведуть в ошийниках і будете йти на четвереньках. Не дратуйте народ!!! Скоро в Доманинцях згорить недобудова-монастирь МП.Бо нєфіг монтувати там китайську проводку...

Горожанин 2018-08-28 / 13:07:59
Іди проспися ! Я до С.Крука не приставав .Я тобі відповів на твою фуйню , про вашингтонський обком . Цифру в 52 мільйони я чув , у 53 -- нет . Попами голову нікому не забиваю ! Не придумовуй того шо я не писав ! Реформ у державі НІКОЛИ НЕ БУЛО !
Комуністи писали закони під себе , попутно підкупаючи і нівелюючи тих хто найбільше кричав "Слава Україні " тепер маєм результат .....

Горжанину 2018-08-28 / 12:56:49
Не приставай до Крука, адже на час підписання Беловежської угоди в УРСР проживало 53 млн громадян - цю цифру ніхто не оскаржує. Якщо ти такий мудрий то назви цифру станом на 1.01.2018 року, але напиши її в коментарі. Після цього ми разом, тобою названу цифру віднімемо від 53 мільйонів, різниця буде не меншою, як зараз проживає людей разом в Угорщині та Словакії. Не забивай попами народу баки, я обіцянки про краще майбутнє чую вже майже тридцять років. На початку це довірливими сприймалось, зараз і дурний видить що з навязаними реформами народу в країні громадян поменшало. Відкрий очі, де сі нарід подів - горожанине? Можеш вірити в Евангеліє, можеш і в Коран чи Талмуд,- але населення від такого покращення в 20 млн десь зникло.

Степан Крук-Горожанину 2018-08-28 / 12:32:10
Коли обговорюють гундяївщину, як правило, починають вішати лапшу: і Бога згадувати (адже він один на всіх) і право вірян обирати собі храм. Все вірно! Але хто Вас, МП-ешники, змушує цілувати руки кримлівським попам, робити пожертви в підтримку московітських терористів? Одумайтеся! Вірю, що дуже скоро гундявці перестануть "хороводи водити", збриють бороди, щоб їх не впізнали. Але ж відбитки пальців на кадилові все рівно залишаться!

Горожанин 2018-08-28 / 12:24:26
Вас " московського патріархату " за 27 років у наш Край приперлося тілько , што ниє правда .... усяди ліпите свої татарські храми з азійськими золотими куполами .Николи у нас такого ни було ....

НОВИНИ: Соціо

23:58
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 7
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 1
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом