На місці розстрілу січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі відбулася молитва (ФОТО)

Сьогодні в Українських Карпатах, на Верецькому перевалі, на місці розстрілу січових стрільців Карпатської України відбулася молитва за єдність церкви і народу та панахида за всіма полеглими в бою за Незалежність України.

На місці розстрілу січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі відбулася молитва (ФОТО)

Про це інформує громадський правозахисник Віталій Грегор.

Службу провели священики Закарпаття та Галиччини за участі бійців та волонтерів.

24 серпня 2018р.

Теги: січовики, Верецький перевал, панахида, молитва

Коментарі

закарпатець 2018-08-26 / 14:17:13
Сараратистів, котрі хочуть відірвати Закарпаття від України та тих, що ллють воду на путлерівський млин на нари. В першу чергу медвичуківським прихвостням.

Нік 2018-08-25 / 15:23:39
Файно видко Пікуй з перевала. Слава Україні!

теж ужгородець 2018-08-25 / 14:38:41
Та Вуву це рідкісний провокатор.
Це завуальований піп Гапон.
Він і владу ніби то критикує, але опосередковано путінський режив пропагує.
І мадярів він любить, і від підо..і він отримує кайф, і гадить поважній людині під ніком "пенсіонер".
Це дурло також гадить на поняття патріотизм, якщо проаналізувати його коментарі.
Воно ніби то пише правдиві речі, але це є напівправда. Це стиль медвечуківського васала.

Сашко Масляник 2018-08-25 / 13:03:39
І я так кажу!!!

ужгородець 2018-08-25 / 08:04:55
Той, що гадить на хлопців із "Карпатської січі", котрі були серед тих, хто зупинив московську орду на Сході України, є однозначно ворогом незалежної України і проросійським підспівувачем чи манкуртом без рідства.

Масляник 2018-08-25 / 07:21:54
Думаю це все пишуть шпигуни Путіна

Адмін 2018-08-25 / 06:56:44
Може хтось з вас, все-таки, зупиниться перший? День Незалежності - найбільше свято України. А тут два українці перегризають один одному горлянки. На радість українофобам.
Дуже гарно :((

Вуву 2018-08-25 / 06:43:59
Подивись свойі попередні коменти ... Як ти писав ... А тепер отримуй то лайно яким сам кидався ... "В силу свого віку". :-[

пенсіонер 2018-08-25 / 06:27:16
Який пафос, який величний літературний стиль, яка щира мова.
"Гандон, морда, сечовики помийні, чорне за ніхтем, мозги всихаючі"
Одне речення. а за ним характеристика коментатора.
Виваженого, толерантного і
культурного українця, якого повинен поважати весь світ.
З такими ми збережено незалежність і побудуємо високорозвиту европейску державу. Що поробиш, суспільство не без уродів.


Нічого не поробиш є у нас і такі.

Пенсіонеру 2018-08-24 / 23:27:45
От я йім і сказав ... І тобі сказав ... Через інтернет ... Бо ні ти старий гандон ... ні сечовики помийні ... Разом не варті і чорного за нігтем .
Твойіх мозгів всихаючих вистачає тільки на стереотипне мислення щодо сечовиків і на образи і приниження тих хто тобі про це заявляє відкрито ... прямо в морду.

пенсіонер 2018-08-24 / 22:57:58
Цілком згоден. Коли закарпатці під керівництвом Августина Волошина утворили Карпатську Україну, їм на допомогу прийшли волонтери з різних регіонів. Були там українці Галичини.
Після того як частина з них потрапила в полон до угорців, їх привезли на кордон Польщі і Угорщини, де галичан передали полякам в районі сіл Петрусовиця Воловецького району та Жупанево Сколівського району. Поляки абсолютно не були зацікавлені в цих полонених і разом з угорцями розстріляли цих героїв.
Тому шановні земляки закарпатці не треба плювати на історію, бо вона має властивість повторюватися.
І ще, про мертвих або добре, або ніяк. Це прописна істина.
А на дурні коментарі просто не варто твориться, є серед нас і нерозумні люди, тут нічого не зробиш.

пенсіонер 2018-08-24 / 22:23:40
Муму-Вуву бойовий під...р піди скажи це Деяку в очі, раз ти в нас такий бойовитий.
Що страшно, бо можуть писки набити, а в Інтернеті герой.
Де в цей час були представники Карпатської січі, тобі сепару забули сказати.
І ще худобино безсловесна, пенсіонеру, в силу віку, уже пізно в під...и, так що діточок своїх залучай в цей рух.

А порядних громадян України, земляків закарпатців поздоровляю з Днем Незалежності. Слава Україні!

Вуву 2018-08-24 / 21:59:49
А пенсіонер і тут.
От вам і доказ того що "сечовики" куплені і проплачені ... Бо не було йіх ні тут ні в ужгороді "На молитві за Украйіну" .
От вам і "патріотизм і свідома громадянська позиція" .
Ні за покликом серці ні душі ... не зявилися ні тут ні там.
Виходить що вони теж підарасти ... Тай ще більші ні ті що по сексуальному прояву.
Бо останні напевно приймали участь серед всіх ... в цих урочистостях і ушануванні .
А пенсіонер який так сраку за них рвав теж підар кінчений як і сечовики зі свойім деяком.

Нік 2018-08-24 / 20:28:57
Нема галичан, нема русинв, є українці

пенсіонер 2018-08-24 / 20:04:35
Олександре і Ганно ганьба не знати історію краю, а тим більш писати дурість.
На перевалі стріляли поляки і мадяри у січовиків, мешканців Галичини. Мадяри хотіли передати полонених, котрих полонили на Красному полі, але полякам вони були не потрібні, от і розстріляли їх на перевалі разом між Петрусовицею і Жупаневим.
Слава Героям. Україна стала вільною, їхні мрії збулися, якщо нинішні потомки не профукають цю незалежність.

Вуву 2018-08-24 / 19:21:12
Який сором ... Таке свято ... Хочби траву помежи хрестами покосили ... Та якісь квіти завчасно були посадили.
Видно що про це місце згадують тільки у святкові дні ... А в будні за ним ніхто не доглядає. Яка пазоріще.
Ось воно ... Без прикрас ... Відношення до свойіх полеглих геройів.
Плакати хочеться ві такого.

Історик 2018-08-24 / 18:55:27
Історія річ уперта, має таку властивість - повторюватисі.

Русин Ганна 2018-08-24 / 18:45:37