Закарпаття зустріло світанок Дня Незалежності молитвою за Україну (ФОТО)

Сьогодні, 24 серпня, обласний центр Закарпаття традиційно першим серед міст України почав святкувати День Незалежності. П′ятий рік поспіль Ужгород зустрічає день народження нашої держави спільною «Молитвою за Україну».

Закарпаття зустріло світанок Дня Незалежності молитвою за Україну (ФОТО)

Цього року патріотична акція, ініційована Заслуженим академічним Закарпатським народним хором, відбулася на площі Поштовій. До спільної молитви, яку читали десятьма мовами світу, долучилися кілька сотень містян, зокрема, і діти, керівники Закарпаття, Ужгорода, священнослужителі різних конфесій. Окрім того, у виконанні хору прозвучала патріотична поезія Володимира Сосюри, Василя Симоненка та закарпатських авторів.

– Основна тема цьогорічної Молитви – це любов, любов до України, до рідної землі, – розповіла керівник хору Наталія Петій-Потапчук. – Саме тому були обрані відповідні поетичні твори, пісенний репертуар. Любов до Батьківщини, повага один до одного – це запорука миру. Сьогодні у заході взяв участь хлопчик – син воїна-захисника, який нині боронить нашу землю на Сході країни. Дитина прочитала вірш-звернення до батька з вірою у перемогу і спільне мирне життя.

О 6.36, коли над містом зійшло сонце, всі присутні разом виконали Державний Гімн України.

Нагадаємо, що вперше «Молитву за Україну» провели в Ужгороді в 2014 році, тоді акція пройшла на березі р. Уж. У подальшому захід постійно змінював локації, збираючи закарпатців та гостей краю на Пішохідному мосту, в Ужгородському замку, площі Народній…

24 серпня 2018р.

Теги: Незалежність, молитва, хор

Коментарі

Вуву 2018-08-29 / 01:40:52
Пенсіонер ти сам дятел. Конкретний дятел.

пенсіонер 2018-08-27 / 16:21:19
Що тобі конкретно зрозуміло?
Ти про що дятле?

вадас 2018-08-27 / 11:21:43
пенсіонере , напевно ти з пяної голови то все написав,тоді зрозуміло.

пенсіонер 2018-08-26 / 05:47:50
Ти не вадас, а мудас. Не путай пацанву, що ходять на смолоскипну ходу і хлопців з Карпатської січі, котрі воювали в Песках і гинули там. Піди розкажи свої премудрості командиру роти карпатської січі Куцину, котрий сам у госпіталі декілька місяців пролежав.
Ви тут собі тихо сидите в Закарпатті помалу контрабасите, в Москву на заробітки їздите, а хтось в окопах гниє.
Хтось гинув в донецьких степах щоби кадировці, осетини та буряти голови вам не відрізали. Щоби ті, котрі в 44 -му принесли в Закарпаття мат, самогон і фуфайку знову тут колгоспи не влаштовували.
Бо якщо ці освободітелі прийдуть сюди знову, буде тобі не до вадаски.

Вадас 2018-08-25 / 16:47:58
Січовики? оці чуда в масках при смолоскипах? герої пентбольних баталій? - їм місце в шерензі до ігрових автоматів, де можуть легко повернути власникам ті сріберники , за які марширують

ужгородець 2018-08-25 / 08:07:54
А ви думаєте, що січовики повинні були стояти в одній шерензі з чиновниками, з числа котрих протягом року затримали з десяток хабарників ?

Ужгородцю 2018-08-24 / 23:33:14
Правда вона гірка , але вона потрібна . "карпатськойі січі" на урочистостях не було.

ужгородець 2018-08-24 / 22:31:21
Як Вам пане адмін. урочиста промова Вуву?
Чи нормально приурочена отака писанина людини із сумнівним психічним станом, до Дня Незалежності України?
Чи нормальні ці висловлювання стосовно патріотизму.
Чи роблять отакі висловлювання честь закарпатцям?
Не думаю.

Вуву 2018-08-24 / 21:46:20
А тепер кину ложку дьогтю в бочку меду.
Знаю що дописувпч ... пенсіонер ... який мене обзивав останніми паскудними словами прочитає.
Так от ... Де твоя "карпатська січ" ?
Де деяк ?
Аааа не прийшли !? А чого не прийшли ? ТА БО НЕ ЗАПЛАТИЛИ. ОТ І НЕ ПРИЙШЛИ.
А ти так горло рвав ... Корвю плювася Свідомі патріоти ... Виховані в патрітичному дусі ... Наше майбутнє ... Так де вони були ???
Так таке величне св'ято ... День Національнойі Незалежності. І НІ ОДНОГО . ЖОДНОГО.!
Яких тобі старий ..ю доказів ще треба ?
І це тоді і в той час коли на цей захід повинна була прийти ВСЯ ... ЩЕ РАЗ КАЖУ ... ВСЯ ... В ПОВНОМУ СКЛАДІ "карпатська січ" (..б Вашу мать) ... Тай ще в парадній формі ... Або в крайньому разі у вишиванках .
І що ??? Тепер ти скажеш що вони НЕ куплені і НЕ продані ? НЕ проплачені.?
Так що закрий сам своє "ПАХАБЛО" ПІД.РА.Т.

Саша 2018-08-24 / 19:10:32
,,Дороги Господні не ісповедімі,, промовив святий отець і купив гелендвагена. Народ просить помолитись на Говерлі... Ну, що сказати такому народу, Політолог?

Вуву 2018-08-24 / 18:40:20
Перше ... Вітаю всіх читачів і дописувачів із святом. Нашим святом.
Святом незалежності.
Як прекрасно ... Що кожен з нас може викласти свою думку ... (Як позитивну так і негативну). Цінуйте це.
І останнє ... "МОЛИТВА ЗА УКРАЙІНУ" це велична акція ... Бо це молитва за всіх нас ... За мир ... Злагоду ... За єдність народу .
Можливо моя пропозиція видасться абсурдною ... Хто знає ...???
Можливо в якусь річницю ця молитва прозвучить з нашойі Говерли .?
А ті хто зійдуть на нейі в цей день ... Співатимуть молитву разом з академічним хором на всю Украйіну ... На весь всесвіт.
Миру всім нам і господнього благословення !!! Амінь !

*** 2018-08-24 / 18:12:52
З повагою до Політолога!!!

Політолог 2018-08-24 / 17:52:33
Такого ще не було при жодному керівництву області. Не те щоб запросити на зустріч тих хто причетний до нашого Прапору, тих хто безпосередньо від Закарпаття за Незалежність голосував, але навіть простої карточки-поздоровлення для них не знайшлося. Ми зчерствіли душею безповортно! Журналісти всіх сайтів також! Чи знає адмін скільки залишилось ще живих тих людей в області? Не напружуйтесь, я вам підскажу - всього два з одиннадцяти: Віктор Бедь та Дмитро Кельман. Хто з вас їх поздоровив?. З Маскальом всьо ясно, той з нами жити не буде, через пів року за ним і слід простине. Де ж голова облради? Обклався Перечинськими курвами і забув хто він є повністю, думає що Гузинець го підстрахує. Старий би може й підстрахував - а це молоде бездарне. Дивно і над Мукачівською райрадою, якщо голова РДА якесь тупоголове так Михайлов нормальний чоловік. Проїдьтесь по Лучках і вам старші люди і зараз покажуть що було створене в селі при Кельманови. Що дві гривні також пошкодували для поздоровлення? Хоч S-емеску було відправити. Покоління що йде по чужим попереднім трупам, щасливим не буде. Інші райони могли на урочистостях хоч помянути тих, хто заносив прапор й голосував ЗА і серед нас їх уже нема.

*** 2018-08-24 / 17:46:26
НЕ НОРМАЛЬНИЙ ЗАХIД !!! АМОРАЛЬНО !!! ФАЛЬШИВО!!! КОПЧА МАЕ ПРАВДУ !!!

О.Д. 2018-08-24 / 17:09:41
Копча, та нормальний захід. Єдиний совок там, справді, Москаль. Але то таке - стерпіти мож )

закарпатець 2018-08-24 / 16:29:25
Чомусь не всі керівники місцевих конфесій присутні.... Цікава причина. Чи не всі запрошені, чи проігнорували?

масляник сашко 2018-08-24 / 16:19:20
Лиш Губернатор там на святі цьому як на мене зовсім непотрібний і лишній

Копча 2018-08-24 / 15:36:46
З самого початку незалежності декларуємо боротьбу з пережитками "совка" а виявляється він органічно вживився в тіло новоствореної держави і продовжеє розвиватися тільки змінивши радянські лозунги на вишиванки та молитви.

*** 2018-08-24 / 14:34:12
Вручити ,,Оскар,, цим святим , що на свIтанку грали в доброту ...

Саша 2018-08-24 / 12:52:34
Дивлячись, фільми про середньовіччя, ніяк не міг зрозуміти, чому бідний, замучений ,голодний ,обдертий народ обожнював дивитись бої, турніри,що проходили під вікнами палаців? А зараз в Україні відбувається теж саме. Чим людина падає моральніше, тим вона не здатна боротися за соціальні та людські якості!!! Люди скаженіють, люди хочуть ,,хлеба и зрелищ,,... У війну, згадують старші, вони носили вишиту хустку біля серця,а вишиванка була схована до перемоги. Бо кожного дня приходили похоронки, тому всі носили чорні хустки та сорочки. Люди були людьми!!! Допомагали один одному вижити (орали, сіяли, ділились останнім)... А ми??? Хто ми??? Невже ми люди??? Якщо у війну нам потрібно ,,з р е л и щ ,,?...

НОВИНИ: Соціо

11:22
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон