В Ужгороді на громадських слуханнях обговорили проекти містобудівної документації чотирьох планів територій (ФОТО)

Громадські слухання пройшли в міській раді.

В Ужгороді на громадських слуханнях обговорили проекти містобудівної документації чотирьох планів територій (ФОТО)

Обговорювали детальні плани території, обмеженої вулицями Олександра Богомольця, Степана Вайди, 8-го Березня та Тиводара Легоцького; детального плану території, обмеженої вулицями Возз’єднання, Миколи Бобяка, Володимирською, Михайла Драгоманова; детального плану території, обмеженої вулицями Артилерійською, Юрія Гагаріна, Романа Шухевича та детальних планів територій мікрорайону Червениця. Усі проекти було розглянуто та схвалено на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури, рекомендовано подати на громадське обговорення, яке тривало місяць.

На самі слухання прийшли понад чотири десятки ужгородців, головував начальник управління містобудування та архітектури Олег Боршовський.

Щодо детального плану території, обмеженої вулицями Олександра Богомольця, Степана Вайди, 8-го Березня та Тиводара Легоцького. Олег Боршовський представив проект, розповів про планувальні обмеження, санітарно-охоронні зони АЗС, проектні рішення, інженерно-транспортну інфраструктуру, соціальні заклади, лінії електропередач, запропонував проектанту врахувати рекомендації архітектурно-містобудівної ради щодо передбачення у Плані зонування зону 5Ж (змішаної багатоквартирної та садибної забудови) у зоні садибної забудови.

До цього проекту надійшло звернення власника розміщеної у санітарно-охоронній зоні АЗС багатоквартирної забудови по вул. 8-Березня про зменшення меж санітарно-охоронної зони, яке передали проектанту.

Наступний проект, який представив Олег Боршовський - детальний план території, обмеженої вулицями Возз’єднання, Миколи Бобяка, Володимирською, Михайла Драгоманова. До цього проекту теж були пропозиції і звернення. Зокрема, один з ужгородців просив урахувати рішення міськради про дозвіл на розроблення проекту відведення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва. Були пропозиції і під час громадських слухань, зокрема про щільність та озеленення мікрорайону та інші.

Ще один детальний план – території, обмеженої вулицями Артилерійською, Юрія Гагаріна, Романа Шухевича. Протягом місяця, за словами Олега Ігоровича, звернень та пропозицій не надходило.

Розробник Олександра Вдовіна представила проект мікрорайону багатоповерхової багатоквартирної та громадської забудови, доповіла про врахування планувальних обмежень, ТЕП, транспортно-вуличну мережу, зони можливої реконструкції, комунально-складські, транспортної розв’язки; про врахування звернення щодо уточнення конфігурації земельної ділянки.

Присутні на слуханнях задавали питання про заходи з рекультивації території військової частини, щільність та озеленення мікрорайону, про можливість громадської забудови на місці котельні.

Ці три детальні плани території були підтримані з усіма пропозиціями більшістю голосів.

Найдовше тривало обговорення детальних планів територій мікрорайону Червениця, адже мікрорайон складний, забудова дуже щільна. 

Протягом місяця надійшло колективне звернення мешканців цього мікрорайону з пропозиціями, зауваженнями, уточненнями до проектів.

На слуханнях було представлено об’єднаний проект сформованого мікрорайону садибної, котеджної/зблокованої та громадської забудови, враховано планувальні обмеження, ТЕП, транспортно-вуличну мережу, план зонування, зони можливої реконструкції та комунально-складські. Враховано і звернення громадян та рекомендації архітектурно-містобудівної ради: санітарно-захисні зони ЛЕП та проектна вул. Рахівська; цільове використання земельних ділянок та вид забудови мікрорайону – існуюча та проектна садибна та зблокована (котеджна) забудова висотою до 2 поверхів з мансардою; збережені спортмайданчики, впорядковані вулиці та проїзди.

Крім того, на слуханнях мешканці мікрорайону пропонували зберегти криницю загального користування на вул. Сосновій та зазначити санітарно-охоронну зону навколо; зарезервувати місця для можливості закільцювати водопровід, узгодити з водоканалом технічні умови щодо реконструкції існуючих та нових мереж водопроводу і каналізації всього мікрорайону; розробити схему руху громадського транспорту тощо.

Тож проект детальних планів мікрорайону Червениця прийняли за основу з тим, що до 30 серпня 2018 року він має бути доопрацюваний з урахуванням всіх пропозицій та зауважень громадськості.

22 серпня 2018р.

Теги: слухання, плани, забудова

НОВИНИ: Соціо

18:00
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
» Всі новини