Реклама B3

Інспектора управління Держпраці у Закарпатській області, підозрюваного у хабарництві, взято під варту

Слідчим суддею Хустського районного суду задоволено клопотання процесуального прокурора та обрано інспектору Управління держпраці в Закарпатській області запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі майже 53 тис грн.

Як вже раніше зазначалось, Хустською місцевою прокуратурою разом зі співробітниками Управління захисту економіки затримано інспектора Управління держпраці в Закарпатській області, який вимагав та отримав від місцевого підприємця 300 дол. США неправомірної вигоди.

Вже в ході розслідування встановлено, що підозрюваний діяв зі спільником.

Відтак співучаснику, який також обіймає посаду у вказаному Управлінні, оголошено про підозру у одержанні неправомірної вигоди службовою особою за вчинення дій в інтересах третіх осіб, з використанням наданої їй влади, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з вимаганням (ч.3 ст.368 КК України).

Подальше досудове розслідування, яке здійснює слідчий відділ Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області під процесуальним керівництвом Хустської місцевої прокуратури триває, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

20 серпня 2018р.

Теги: інспектор, держпраця, хабарництво, варта

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

Микола 21.08.2018 / 11:27:28
Підстава від мусорні, треба показник!!!

!!!!!!!! 21.08.2018 / 08:25:34
Щось неможу зрозуміти, факт хабаря зафіксовано 19 червня, а інспектора взяли під варту 16 серпня. Дурня якась.

P.S. Тим більше цей інспектор хабар взагалі не брав.

Марія 20.08.2018 / 18:48:59
Ще не зібрали родичі гроші прокурору, поки у полоні його тримати будуть

Степан Крук 20.08.2018 / 18:07:55
Треба його застрелити при спробі втечі! Поки наші лівоохоронці його не відпустили...

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

18:46
/ 9
Полонина Рівна і новий прокурор Закарпаття
20:08
У декларації ексначальниці Берегівської райМСЕК виявили порушення на 9 млн грн
18:05
/ 4
На Ужгородщині поліція розслідує провокативний підпал церкви
17:54
/ 3
На Закарпатті судитимуть колишню очільницю Держгеокадастру за незаконну передачу землі з водосховищем
17:47
На Закарпатті лісівнику оголосили підозру через незаконну вирубку дубів на 5,2 млн грн Фото новина
17:41
На Рахівщині затримали харків'ян, які під виглядом "швидкої" переправляли "ухилянтів" до Румунії Фото новина
17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 3
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 3
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 7
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
» Всі новини