Поліція Закарпаття розповіла, як набиратиме нових працівників та навчатиме їх (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 20 серпня, начальник управління кадрового забезпечення ГУНП, полковник поліції Вячеслав Галеєв під час брифінгу розповів про набір до поліції, який стартував 13 серпня.

Поліція Закарпаття розповіла, як набиратиме нових працівників та навчатиме їх (ФОТО, ВІДЕО)

Правоохоронець пояснив, що планується заповнити 25 вакансій слідчих, дільничних офіцерів поліції, інспекторів сектору превенції, поліцейських ізолятору тимчасового тримання, поліцейських відділення конвойної служби.

Вячеслав Галеєв розповів, що першим етапом є заповнення анкети та надання необхідних документів. Кандидатам потрібно подати письмову заяву про участь у конкурсі, у якій також зазначається про надання особою згоди на проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» і на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», 2 копії паспорта громадянина України (при собі мати оригінал), 2 копії ідентифікаційного номеру (при собі мати оригінал), особову картку визначеного зразка, автобіографію, фотокартки 9х12 см (2 шт.), 3х4 см (2 шт.), 3,5х4,5 см (2 шт.), електронну декларацію за попередній рік, визначену ЗУ «Про запобігання корупції», копію трудової книжки (за наявності), при собі мати оригінал, а якщо кандидат працевлаштований, копія має бути засвідченою відділом кадрів підприємства, де наразі працює кандидат, копії документів про освіту (при собі слід мати оригінал, а якщо кандидат є студентом, копії повинні бути засвідчені навчальним закладом, де знаходяться на зберіганні оригінали), копію військового квитка чи посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов'язаних або військовослужбовців) та документи, що підтверджують додаткові вимоги до кандидатів (посвідчення водія тощо).

Керівник управління кадрового забезпечення поліції Закарпаття наголосив, що після цього відбувається тестування, де перевірятиметься знання чинного законодавства та особисті здібності кандидатів. Потому відбудеться медичний огляд претендентів на займані посади, під час якого буде встановлено чи придатні вони за станом фізичного та психічного здоров’я. Після медогляду кандидати пройдуть перевірку рівня фізичної підготовки, співбесіду та зустріч з поліцейською комісією. Після спецперевірки прийняті на роботу кандидати поїдуть на курси початкової підготовки в навчальні заклади МВС на 4 місяці.

Т.в.о начальника відділу кадрового забезпечення УПО в Закарпатській області, майор поліції Федір Кормош розповів, що поліція охорони також підбирає кандидатів на службу. В УПО некомлект в Мукачеві складає 16%, крім цього, правоохоронці мають набір цивільного персоналу – чергових пультів.

На брифінгу наголосили, що на кандидатів при успішному проходженні на службу очікує достойна заробітна плата, безкоштовне медичне обслуговування в закладах охорони здоров’я МВС, додаткові відпустки та безкоштовне навчання, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

20 серпня 2018р.

Теги: поліція, набір

НОВИНИ: Соціо

10:42
На війні з рф поліг захисник з Оноківців на Ужгородщині Андрій Хічій Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 27 січня
16:50
У селі Осій на Хустщині проведуть в останню дорогу воїна Ярослава Кобаля Фото новина
15:54
В Ужгороді водій сплатить штраф у понад 60 тис грн за їзду без прав і під "кайфом" Фото новина
11:21
/ 8
В Ужгороді з’явилася міні-скульптура митника з собакою Фото новина
10:31
Підтверджено загибель ще в серпні 2024-го Тіберія Паніна з Букового Виноградівської громади Фото новина
10:25
На війні з рф поліг захисник із Обави на Мукачівщині Іван Шпаковський Фото новина
08:56
Графік погодинного відключення електроенергії на Закарпатті 26 січня
18:27
/ 1
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
/ 1
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 2
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 4
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
/ 2
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
» Всі новини