У Рахові наслідок потужної зливи підтоплено близько п’ятдесяти будинків, у воді опинилися кількадесят автомобілів (ФОТО)

Через потужну зливу, яка накрила Рахів увечері п’ятниці, 17 серпня, сімох місцевих мешканців довелося евакуювати з підтопленого будинку.

У Рахові наслідок потужної зливи підтоплено близько п’ятдесяти будинків, у воді опинилися кількадесят автомобілів (ФОТО)

Людей тимчасово поселили в районну лікарню, де вони переночують, а після спаду води повернуться додому.

За інформацією на 22.00, внаслідок негоди підтоплено близько п’ятдесяти будинків, крім того, у воді опинилися кілька десятків автомобілів. Злива накрила райцентр близько 20-ї години й тривала всього півгодини. Однак зливові потоки були настільки потужними, що знесена з гір деревина закрила кілька містків потоку Буркут, який тече від міського амфітеатру. В результаті утворилися штучні загати і вода, вийшовши з берегів, пішла на центральну частину міста, яка знаходиться в низовині.

Зараз русло потоку розчищають силами районної Держслужбиз надзвичайних ситуацій і технікою Рахівського держлісгоспу. На місці перебуває голова Рахівської райдержадміністрації. Інформації про постраждалих людей та руйнування будівель немає, уточнені дані про наслідки негоди будуть оприлюднені пізніше, повідомили Закарпаття онлайн в Закарпатській ОДА.

18 серпня 2018р.

Теги: Рахів, злива, підтоплення

Коментарі

О.Д. 20.08.2018 / 06:10:48
Насправді це був класичний сель.

Сель — раптовий короткочасний бурхливий паводок на гірських річках, потічках, ущелинах з величезною кількістю наносів, що надає йому характер бруднокамінного потоку.
Селі характеризуються високим вмістом твердого матеріалу, що виникають в гірських районах, де є великі запаси пухкого уламкового матеріалу, під час дощів, при інтенсивному таненні снігу і льоду, а також при прориві озер. Причинами виникнення селевих потоків майже завжди є сильні зливи, інтенсивне танення снігу та льоду... Виникненню їх сприяють і антропогенні фактори: вирубка лісів і деградація ґрунтів на гірських схилах.., що згубно діє на ґрунтово-рослинний покрив.

Добра 18.08.2018 / 22:27:08
Рубайте далі ліс, а інші й далі мовчіть...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:11
На Хустщині внаслідок падіння з дерева загинув 51-річний чоловік
13:15
ДСНС ліквідувала наслідки буревію на Закарпатті Фото новина
16:23
/ 1
На Закарпатті чоловіка госпіталізували з вогнепальним пораненням
15:13
/ 1
На Закарпатті чоловік отримав опіки, спалюючи сміття Фото новина
14:06
В Ужгороді 2 липня попрощаються із полеглим захисником Іштваном Гуяном Фото новина
13:12
/ 1
На Закарпатті жінка ледь не померла через важку алергічну реакцію на антибіотик Фото новина
09:56
/ 1
П'яний водій на «ВАЗі» злетів у кювет поблизу Ужгорода Фото новина
17:08
/ 3
У Мукачеві 13-річна дівчинка опинилася в реанімації через алкогольне отруєння
16:13
/ 1
На Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
14:06
/ 1
На Тячівщині чоловік загинув, впавши з драбини під час збору черешень Фото новина
17:40
/ 1
На сміттєзвалищі у Сваляві майже добу гасять масштабну пожежу Фото новина
15:27
/ 1
У Чопі на городі знайшли закопане тіло півторамісячної дитини Фото новина
14:03
/ 2
Поїзд «Чоп — Ясіня — Київ» протаранив авто на Хмельниччині Фото новина
12:22
/ 1
Рятувальники оприлюднили кадри з місця масштабної пожежі у готелі на Закарпатті Фото новина
17:21
/ 3
У Сваляві спалахнула масштабна пожежа в готелі «Карпати»
11:35
/ 1
На Хустщині 11 дітей потрапили до лікарні через тепловий удар Фото новина
17:28
/ 7
На Закарпатті 21-річного чоловіка госпіталізували після укусу отруйної змії Фото новина
16:39
/ 2
Під час руху на Закарпатті загорівся поїзд сполученням Солотвино – Королево Фото новина
14:21
/ 3
У Берегові під час одного виклику померли двоє людей
11:38
Поблизу полонини Драгобрат чоловік виявив боєприпас часів Другої світової війни Фото новина
17:59
/ 1
На Берегівщині під час купання потонув 16-річний хлопець Фото новина
14:08
На Мукачівщині під час руху загорівся рейсовий автобус Фото новина
09:01
/ 2
У Берегові медики врятували чоловіка після спроби самогубства Фото новина
15:45
В Ужгороді 2-річна дитина потрапила до лікарні після вживання мийного засобу
13:06
/ 3
Поліція встановлює особу загиблого мотоцикліста у Сторожниці Фото новина
» Всі новини