В Ужгороді привітали найуспішніших випускників області та їх педагогів (ФОТО)

Цьогоріч Закарпаття має 42 переможців всеукраїнських учнівських олімпіад, 15 – Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук та трьох випускників, які склали зовнішнє незалежне оцінювання з максимальним результатом – 200 балів.

В Ужгороді привітали найуспішніших випускників області та їх педагогів (ФОТО)

 Сьогодні, 16 серпня, у рамках розширеного засідання колегії департаменту освіти  і  науки ОДА, обдарованих юнаків та дівчат, а також їх вчителів відзначили керівники краю – заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас та голова обласної ради Михайло Рівіс.  

За перші місця переможці всеукраїнських олімпіад отримали по 4 тисячі гривень, за друге – 3 тисячі та за третє – 2 тисячі гривень. Грошові премії виділили з обласної Програми розвитку освіти. Вчителі, що їх підготували також отримали грошові премії. За перше місце 8 тисяч гривень, 6 тисяч - за друге та 4 тисячі гривень -  за третє місце. 

Цінні подарунки вручили трьом закарпатцям, котрі за даними Українського центру оцінювання якості освіти отримали найвищі результати – 200 балів з предметів тестування. Це – Наталія Рошко, випускниця Рокосівської загальноосвітньої школи I – III ступенів Хустського району (хімія), Кирил Туріна, випускник Мукачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» №11 (анлійська мова) та Валентин Фречка, випускник Сокирницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустського району (хімія), котрий виявився своєрідним рекордсменом за кількістю нагород, адже в цьому році став переможцем і всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.  Він же, нагадаємо, отримав золоту медаль на Олімпіаді юних геніїв у Нью-Йорку (США) за те, що винайшов спосіб виготовляти папір із опалого листя.

Спільну відзнаку обласної державної адміністрації та обласної ради «За розвиток Закарпаття» керівники краю вручили Василю Химинцю – доктору фізико-математичних наук, професору кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

16 серпня 2018р.

Теги: випускники, педагоги

НОВИНИ: Соціо

23:48
На Сумщині поліг Іван Андрухович із Лазещини на Рахівщині Фото новина
20:33
Війна: цьогоріч до місцевих бюджетів Закарпаття надійшло туристичного збору на 32,7% більше, ніж торік
03:17
/ 1
Розвідник "Азіат"
20:26
/ 1
Від травм, отриманих у боях з окупантами, у лікарні помер Степан Куруц з Ракоша на Хустщині Фото новина
20:03
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Мучичка з Ґоронди на Мукачівщині
19:35
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Рішко з Дубового Фото новина
16:12
/ 12
За наслідками зустрічей в прокуратурі екоактивісти констатують бездіяльність правоохоронців щодо "вітрякового" злочину на полонині Руна Фото новинаВідео новина
22:15
/ 20
Зеленський призначив закарпатця Роберта Бровді командувачем Сил безпілотних систем
17:48
/ 1
У Петрівці Чопської громади у п'ятницю попрощаються з полеглим на Донеччині Святославом Рубішем Фото новина
16:23
У Верхньому Водяному на Рахівщині згоріла каплиця (РОЗШИРЕНО) Фото новина
12:00
Відкрито реєстрацію на перше заняття екоклубу в Ясінях на Рахівщині
19:50
Реєстрація на літні освітньо-природничі табори для дітей в Ужгороді
13:01
/ 1
Підтверджено загибель ще в липні 2024-го Олександра Басараби з Великого Бичкова на Рахівщині Фото новина
04:09
80 тис. грн на підтримку захисників зібрали в Ужгороді під час першого у сезоні велозаїзду "Big City Ride" Фото новина
02:28
/ 3
Обіцяні під парк "Чорні озера" в Ужгороді продовжують засипати сміттям Фото новинаВідео новина
01:18
/ 4
У Свалявському надлісництві продовжують рубку старовікового лісу під нову автодорогу від села Збини до гори Гостра і полонини Рівна
19:40
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим на війні Михайлом Ярошем Фото новина
13:22
Жителі Калин на Тячівщині, що відстоюють від ГЕСів Тересву, планують "антивітряковий" сімейний похід на Апецьку
12:45
На Закарпатті останній дзвінок прозвучав для 10 456 одинадцятикласників, в Ужгороді – для 993, у Мукачеві – для 659
20:10
/ 9
Незаконне будівництво вітряків на Руні триває. Держекоінспекція розпочне перевірку лише з понеділка Фото новинаВідео новина
17:41
/ 1
Міндовкілля видало наказ на перевірку забудови полонини Руна вітряками (ДОКУМЕНТ) Фото новинаВідео новина
11:56
Денні табори, екскурсійні тури, екоклуб: "Щасливі діти" розповіли про активне літо із проєктом "Зелені скарби Карпат"
11:14
/ 1
У Виноградові попрощаються з Василем Красним, що помер внаслідок важкого поранення Фото новина
23:04
/ 1
Підтверджено загибель на війні з росією Івана Кинча з Репинного Міжгірської громади, що вважався зниклим безвісти з листопада 2024-го Фото новина
00:30
/ 12
Голова Держаудитслужби представила в Ужгороді нового керівника Управління в Закарпатській області Красиленка Фото новина
» Всі новини