В Ужгороді відбувся хресний хід вірників УПЦ МП (ФОТО)

11 серпня керуючий Мукачівською єпархією Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський, очолив Хресний хід до скита на честь святих Архангелів (вул. Тютюнова), що діє при Ужгородському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі.

В Ужгороді відбувся хресний хід вірників УПЦ МП (ФОТО)

Хресна хода вирушила від монастиря о 8 годині ранку маршрутом: Свято-Воскресенський чоловічий монастир – вул. Золотиста – вул. Університетська – вул. Докучаєва – вул. Собранецька – вул. Загорська – до місця скита – вулиці Тютюнової.

Братія монастиря, священнослужителі єпархії, молодь, сім’ї з маленькими дітками у візочках, люди старшого віку – понад сотня людей з різних храмів Ужгорода з молитвою на вустах пройшли 5 км, просячи у Бога рідному місту, краю і державі миру та захисту від будь-якого лиха.

Опісля прибуття на місце вірники взяли участь у молебні за мир в Україні та водосвятному молебні, який, у співслужінні собору духовенства єпархії, звершив архієрей. Під час молебню була піднесена посилена молитва за мир та спокій на українській землі та на Закарпатті, повідомляє офіційний сайт УПЦ МП.

11 серпня 2018р.

Теги: вірники, хресний хід

Коментарі

Степан Крук -ужгородцю 2018-08-13 / 23:21:13
То ви шановний зараз чешете! Де ви бачили московсьеого попа з лопатою? З автоматом в "ДНР" - то інша справа! Або освячующого москальські танки, котрими вбивають українців..

ужгородець 2018-08-13 / 22:05:46

Василю

Я не фанат Крука (чеше він інколи ПО ВСІХ ТЕМАХ багато дурні), але зараз його дійсно заціпило. Як і мене, наприклад.
Бо під час війни з Московією всі попи МП ФСБ, які би прилюдно відмовилися присягнути народу України, мали би негайно (як мінімум!) отримати заборону на свою діяльність.
А таких, як ти, СБУ-шники просто би мали вичисляти та мобілізовувати на риття окопів на передку.

Степан Крук -Василю 2018-08-13 / 21:58:52
Пече вас! Тому й ходите ходуном по вулицях, демонструєте свою "електоральну групу". Але ж ваших прихожан стає щодня меньше. Мілієте на очах.

Василь 2018-08-13 / 21:49:30
Да Степана закрутило...видно добре пече його...

Степан Крук 2018-08-13 / 18:41:00
Щоб ви, козлобороді, все життя на "євробляхах" їздили, а в Європу вас випускали тільки в намордниках!

Степан Крук-Ivan 2018-08-13 / 18:27:20
Хто дав тобі право звертатися до мене московітським язиком! Ти що, охренів?!

Степан Крук -козлобородим 2018-08-13 / 18:23:47
Київський князь святив Русь Київську і скерував люд український на шлях християнський. Мокші тоді в болотах московії жаб ловили і жрали. Потім християнську віру почали до себе приміряти... Зараз намагаються монополізувати хрестиянство та православя...Жулики! Для православних віра - це стиль життя і поведінки! Для козлобородих - це бізнес та інструмент політичного впливу на доброчесних вірян. Для вірян православна віра - внутрішній стан душі, для козлобородих - це професія та засіб збагачення. Очистимо наші храми від московських брудних ізуїтів!!!

закарпатець 2018-08-13 / 18:01:40
Це ви одержимі бісами. Ніколи в путінському Мордорі правди не було. І церква там - лише прислуга представникові диявола.
Покайтеся перед Україноюі її народом, звільніться від власної одержимості і, може, навернетеся до Бога

Ivan 2018-08-13 / 17:21:46
бес клеветайет ночь день и бес вас мучить и служите ему иди кайса Степан пока не позно

закарпатець 2018-08-13 / 17:00:45
Яким "богом", Василю, пуджаєш? Своїм ФСБшним,гундяєвським, який до справжнього Бога нічого не має?
Пройшли ваш часи, коли ваших прокльонів боялися. Нема за вами ні Бога, ні просто правди

Степан Крук -Василю 2018-08-13 / 16:45:50
Василю! Не гніви Бога, дайся правді!!!

Василь 2018-08-13 / 16:13:57
А за козлобородих Степан Крук ще будеш відповідати не тільки перед Богом, а й перед правоохороними органами. Вже скоро дограєшся з своїми приколами.

Вуйко 2018-08-13 / 13:18:56
Всi причетнi до афери мають бути покаранi! ГоЛова бизнесмен хреновий в першу чергу!

ужгородець 2018-08-13 / 13:00:47

Ивану

ФСБ-шна ця гундяєвська церква. Повністю, з низу доверху.
І займатися її діяльністю ПІД ЧАС ВІЙНИ має СБУ та ВІЙСЬКОВА прокуратура.

Степан Крук - прокурору 2018-08-13 / 12:17:50
Ого! То ж виходить, що "канонізовані батюшки" аферисти і шахраї??!

Прокурор 2018-08-13 / 11:58:10
Шановні громадяни! Прокуратура готує матеріали по незаконному будівництву монастиря в с. Доманинці по вулиці Залізничній, ведеться досудове слідство. Нами виявлено суттєві порушення чинного законодавства головою Оноківської сільради, а саме: 1). Ділянка, котру через підставну особу (Віталій Голуб)сільрада продала МП відсутня в реєстрі Держкадастру і всякі дії з цією ділянкою є незаконними.Справа в тому, що на цій ділянці знаходився котлован, тут за СРСР видобували щебень. Голова Оноківської сільради за попередньою змовою із громадянином В. Голубом (на той час працював юристом Оноківської сільради) та керівництвом МП передали цю ділянку В. Голубу у власність, а потім цей громадянин продав землю МП. Попередньо Оноківська сільська рада "рекультивувала" котлован будівельним сміттям із ресторану "Корона" , а голова сільради кошти за утилізацію сміття не облікував належним чином. 2. Генеральним планом забудови вул. Залізничної не передбачено будівництва монастиря або інших культових споруд. Зважаючи на це найближчим часом незаконне будівництво буде зупинено,а винуваті будуть покарані.

Степан Крук 2018-08-13 / 10:49:43
На додаток: до будівельного майданчика під монастир голова Оноківської сільради за бюджетні кошти побудував асфальтну дорогу. "Пята колона" Путіна у владі!!!

Степан Крук 2018-08-13 / 09:47:01
Господи, спаси і сохрани віру православну від московських іродів! Увага, козлобороді! В с. Доманинці Ужгородського району, московські антихристи підкупили голову Оноківської сільської ради та через підставну особу викупили земельну ділянку на котрій розпочали будівництво монастиря московського патріархату. Це будівництво не погоджене в державних установах та неузгоджене з громадою. Таким чином, московські козлобороді попи ведуть несанкціоноване будівництво. 24 серпня весь укранський народ буде святкувати День Незалежності України! В цей День вірники Закарпаття будуть молотися за упокой душі "закарпатської сотні" - 95 бійців, захисників Русі Київської загинули в боях з московською нечистю! В День Незалежності, ви, козлобороді, піднімаєте державний прапор та будете молитися за упокой душі убієнних Путіном закарпатців та і українців загалом. Якщо цього не зробите -ваші козлинні бороди будуть в смітнику, а будувати сатанинський "монастир" будете в мордорі! Не провокуйте і покайтеся перед Господом нашим і всім українським народом! Амінь!

Иван 2018-08-13 / 09:27:16
Прости Господи всех бесноватых которые судят Церковь Хрестову.

Степан Крук -Вуйку 2018-08-13 / 08:59:34
Воістину сядуть!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини