Мешканці села розгромили гральну залу у Богдані на Рахівщині (ФОТО)

Оскільки прохання селян до компетентних органів звернути увагу на ігротеку ігнорувалися, мешканці Богдана вирішили проблему існування грального закладу в селі власними силами.

Мешканці села розгромили гральну залу у Богдані на Рахівщині (ФОТО)

Про це повідомляє депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник.

За його словами, громадськість села неодноразово нарікала на розміщений у населеному пункті гральний заклад, звертаючись до влади заборонити його роботу.

В ігротеках, як стверджує депутат райради, "...молодь та навіть неповнолітні грали в азартні ігри", а сама ігротека розміщена хіба що не поруч самої сільської ради с.Богдан.

Тож увечері 8 серпня, як повідомляє М. Кокіш-Мельник,близько 22 години "дууже багато мешканців с.Богдан просто пішли рогромили гральний зал".

09 серпня 2018р.

Теги: ігротека, зала, Богдан

Коментарі

гуцул 2018-08-10 / 19:27:56


Кришувальники-мусора вже цікавляться особами і обставинами, щоби на корню задавити цей прецедент розгрому злочинного авакянівського бізнесу.

Не вийде.


бек 2018-08-10 / 19:08:05
братя богданці розкажіть хто там був що і як відбувалося

Ірина 2018-08-10 / 14:58:22
Хто був свідком тих подій - відгукніться, розкажіть, що саме спровокувало цей скандал

ужгородець 2018-08-10 / 10:09:05

Ні, ну, бомбити гральні заклади - це святе. Але...
Таке враження, що це проплачений піар "Батьківщини"... Депутат якийсь намалювався... А чому саме зараз, а не місяць тому, наприклад?
Короче, у добре діло замішали г..но політики.

до Бу-га-га 2018-08-09 / 23:20:53
А незаконні гральні автомати - це правова держава, цивілізація і закон?

Бу-га-га 2018-08-09 / 19:22:49
Читаю коментарі і думаю- люди хочуть жити в правові державі, а самі піддержують погроми. Тоді прапор піднімайте "анархія мать порядка". Не розумію, як мож піддержувати варварство та беззаконня.

Абсурд 2018-08-09 / 18:57:21
На Мукачівщині голова Батьківщини керує адміністрацією Порошенка, се як типир називається ??? Лохотрон електорату і т.д.

Тарас 2018-08-09 / 17:39:17
Каменяш давно не займаеться партійною роботою. Не знаю чого його Ю.В . Тримає. цей негатив для неї виллється на виборах .

Генек 2018-08-09 / 16:18:10
у перших лавах були ті, хто заборгував закладу)))

Свідок 2018-08-09 / 15:24:51
Громадкість молодці! А те чи реагував депутатКокіш-Мельник то раджу прочитувати його сторінку у Фесбуці і там побачити, він дійсно піднімав питання про ігрові зали але як завжди його ніхто не підтримав в т.ч. влада! За партію Батьківщину наскільки знаю мало інше а за те що він нібито мочить Кеменяша то щось на него не похоже, бо Кока взагалі уникає розмови щодо Кеменяша! Від себе можу добавити єдине, каменях давно злив партію Батьківщину і всі хто хоч в кого мало смикаловка працювала всі пішли із партії із-за Кеменяша, і поки Кеменяш рулить партією доти Тимошенкуля в Закарпатті буде в прольоті як фанера над Парижем!

Вуву 2018-08-09 / 14:39:00
Раз влада не спроможна навести порядок, так його наводить громадськість. Молодці, що втрутилися у вирішення питання щодо наведення порядку в селі. Але де ж був районний депутат Кокіш-Мельник? чому ж він до цього часу мовчав? Тепер виявився "великим героєм", як колись, перебуваючи у лавах партії ВО "Батьківщина". Коли мав із цього вигоду, то був патріотом цієї політсили, а далі: пішло й поїхало. Всяку мразь на свого обласного лідера почав виливати. Хіба ж це до лиця справжньому чоловіку?

укр 2018-08-09 / 14:24:43
одним із показників того, що правоохоронна система змінилася чи ні, є наявність гральних автоматів: поки будуть ці заклади діяти, значить хтось їх кришує, бо закрити ці заклади, тій же поліції, необхідно декілька днів по всій Україні.

Бьодзень 2018-08-09 / 14:18:26
респект і уважуха челяді ))), кіко мош тих марг з апаратами терпіти?????!!!!

НОВИНИ: Кримінал

15:40
/ 3
В Ужгороді патрульні затримали "багатопрофільну" крадійку
13:41
На Тячівщині в "п'яній" ДТП загинув пішохід
13:32
Міжгірський заробітчанин з ревнощів вбив руків'ям сокири сусіда
12:25
/ 2
На Рахівщині прикордонники пострілами зупиняли контрабандистів
12:06
В Ужгороді сталася потрійна ДТП
08:43
Закарпатець за кермом мікроавтобуса на Львівщині смертельно травмував пішохода
02:12
У Виноградові мотоцикл врізався у позашляховик Toyota
01:44
У ДТП під Мукачевим постраждали троє людей, одна людина – в реанімації
10:50
/ 1
На кордоні на Закарпатті зупинили "Ауді" з невідповідністю номера кузова
07:02
/ 1
Закарпатські митники конфіскували Volkswagen Tiguan, ввезений зі Словаччини за заниженою вартістю
13:40
9,5 років в'язниці присудили мешканцю Мукачева, котрий із братом налагодив виробництво марихуани
12:06
/ 1
На Іршавщині п'яний водій, що під розписку пообіцяв не сідати знову за кермо, за 2 години знову попався поліції
11:59
У Тячеві двоє молодиків пробрались у чужий будинок, побили господаря й пограбували його
10:23
/ 1
Особисте зобов'язання як запобіжний захід обрав для переправника нелегалів Великоберезнянський міськрайсуд
09:28
26 ящиків сигарет намагалися переправити контрабандисти до Угорщини на Закарпатті
06:23
/ 1
В Ужгороді поліція розшукує циганів, які побили двох юнаків біля драмтеатру
11:24
/ 1
В орендованому в Ужгороді помешканні 18-річного шахрая із Сумщини знайшли зброю та коштовності
09:09
/ 1
Пневматичну гвинтівку та сигарети в сидінні авта виявили впродовж ночі на кордоні на Закарпатті
18:11
/ 1
За вбивство знайомого мешканцю Ужгорода присудили 9 років тюрми
15:58
/ 1
У Берегові троє чоловіків побили в громадському закладі жінку
15:54
У Мукачеві 12-річний хлопчик, граючись із запальничкою, підпалив автобус
11:32
/ 2
У Мукачеві чоловік побив іноземця і відібрав у нього 600 доларів
11:16
До 7,5 років ув’язнення засуджено мешканку Чопа, котра вбила співмешканця
10:34
Мешканцю закарпатської Стужиці повідомили про підозру в організації переправлення 4-ох нелегалів
10:30
У Рахові водій авто, перебуваючи за кермом напідпитку, наїхав на пішохода та втік з місця ДТП
» Всі новини