Мешканці села розгромили гральну залу у Богдані на Рахівщині (ФОТО)

Оскільки прохання селян до компетентних органів звернути увагу на ігротеку ігнорувалися, мешканці Богдана вирішили проблему існування грального закладу в селі власними силами.

Мешканці села розгромили гральну залу у Богдані на Рахівщині (ФОТО)

Про це повідомляє депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник.

За його словами, громадськість села неодноразово нарікала на розміщений у населеному пункті гральний заклад, звертаючись до влади заборонити його роботу.

В ігротеках, як стверджує депутат райради, "...молодь та навіть неповнолітні грали в азартні ігри", а сама ігротека розміщена хіба що не поруч самої сільської ради с.Богдан.

Тож увечері 8 серпня, як повідомляє М. Кокіш-Мельник,близько 22 години "дууже багато мешканців с.Богдан просто пішли рогромили гральний зал".

09 серпня 2018р.

Теги: ігротека, зала, Богдан

Коментарі

гуцул 2018-08-10 / 19:27:56


Кришувальники-мусора вже цікавляться особами і обставинами, щоби на корню задавити цей прецедент розгрому злочинного авакянівського бізнесу.

Не вийде.


бек 2018-08-10 / 19:08:05
братя богданці розкажіть хто там був що і як відбувалося

Ірина 2018-08-10 / 14:58:22
Хто був свідком тих подій - відгукніться, розкажіть, що саме спровокувало цей скандал

ужгородець 2018-08-10 / 10:09:05

Ні, ну, бомбити гральні заклади - це святе. Але...
Таке враження, що це проплачений піар "Батьківщини"... Депутат якийсь намалювався... А чому саме зараз, а не місяць тому, наприклад?
Короче, у добре діло замішали г..но політики.

до Бу-га-га 2018-08-09 / 23:20:53
А незаконні гральні автомати - це правова держава, цивілізація і закон?

Бу-га-га 2018-08-09 / 19:22:49
Читаю коментарі і думаю- люди хочуть жити в правові державі, а самі піддержують погроми. Тоді прапор піднімайте "анархія мать порядка". Не розумію, як мож піддержувати варварство та беззаконня.

Абсурд 2018-08-09 / 18:57:21
На Мукачівщині голова Батьківщини керує адміністрацією Порошенка, се як типир називається ??? Лохотрон електорату і т.д.

Тарас 2018-08-09 / 17:39:17
Каменяш давно не займаеться партійною роботою. Не знаю чого його Ю.В . Тримає. цей негатив для неї виллється на виборах .

Генек 2018-08-09 / 16:18:10
у перших лавах були ті, хто заборгував закладу)))

Свідок 2018-08-09 / 15:24:51
Громадкість молодці! А те чи реагував депутатКокіш-Мельник то раджу прочитувати його сторінку у Фесбуці і там побачити, він дійсно піднімав питання про ігрові зали але як завжди його ніхто не підтримав в т.ч. влада! За партію Батьківщину наскільки знаю мало інше а за те що він нібито мочить Кеменяша то щось на него не похоже, бо Кока взагалі уникає розмови щодо Кеменяша! Від себе можу добавити єдине, каменях давно злив партію Батьківщину і всі хто хоч в кого мало смикаловка працювала всі пішли із партії із-за Кеменяша, і поки Кеменяш рулить партією доти Тимошенкуля в Закарпатті буде в прольоті як фанера над Парижем!

Вуву 2018-08-09 / 14:39:00
Раз влада не спроможна навести порядок, так його наводить громадськість. Молодці, що втрутилися у вирішення питання щодо наведення порядку в селі. Але де ж був районний депутат Кокіш-Мельник? чому ж він до цього часу мовчав? Тепер виявився "великим героєм", як колись, перебуваючи у лавах партії ВО "Батьківщина". Коли мав із цього вигоду, то був патріотом цієї політсили, а далі: пішло й поїхало. Всяку мразь на свого обласного лідера почав виливати. Хіба ж це до лиця справжньому чоловіку?

укр 2018-08-09 / 14:24:43
одним із показників того, що правоохоронна система змінилася чи ні, є наявність гральних автоматів: поки будуть ці заклади діяти, значить хтось їх кришує, бо закрити ці заклади, тій же поліції, необхідно декілька днів по всій Україні.

Бьодзень 2018-08-09 / 14:18:26
респект і уважуха челяді ))), кіко мош тих марг з апаратами терпіти?????!!!!

НОВИНИ: Кримінал

17:32
Мешканцю Виноградова, що під час сварки убив опонента ножем, оголошено про підозру
15:55
У Грушові, на Тячівщині водій BMW смертельно наїхав на велосипедиста, який раптово виїхав на дорогу
14:20
На Закарпатті розглядають справу працівниці "Ощадбанку", звинуваченої у шахрайстві щодо пенсіонерів
13:13
/ 6
Розгерметизація нафтопроводу "Дружба" на Мукачівщині сталася через нелегальну врізку
13:07
В оселі мешканця Ужгорода в ході обшуку знайшли метамфетамін, пакети для його фасування та електронні ваги
11:29
У Берегові під час обшуку в помешканні містянина виявили наркотики та приладдя для їх вживання
10:39
У Виноградові затримали чоловіка, котрий зарізав свого шовгора
10:14
Дві спроби тютюнової контрабанди попередили на кордоні з Угорщиною на Закарпатті
17:52
/ 5
Екс-керівника Перечинської РДА, що скоїв смертельну ДТП, і надалі триматимуть під вартою без можливості внесення застави
13:58
На сміттєзвалищі на Львівщині виявили обгоріле тіло 15-річного підлітка з Закарпаття
11:03
/ 3
На Закарпатті поблизу кордону затримали єменця, тоді як з угорської сторони "синхронно" відшукали сомалійця
10:17
/ 2
Чотирьох марокканців, що переховувалися в лісі, затримали неподалік Ужгорода
14:34
/ 3
В Ужгороді вночі патрульні затримали злодія на вкраденому велосипеді
12:11
/ 4
У Великому Бичкові на Рахівщині обікрали будинок і вкрали позашляховик
11:31
У Сваляві 17-річний водій при обгоні травмував двох пішоходів
11:24
У Буштині у підозрюваного в крадіжці з проникненням вилучили пістолет та набої
11:17
/ 1
Закарпатські митники вилучили "лівий" мікроавтобус вартістю понад чверть мільйона гривень
10:39
/ 1
Двох сомалійців з пострілами затримали на Закарпатті на кордоні з Угорщиною
05:04
На Хустщині згорів весільний салон
04:51
/ 1
У центрі Ужгорода невідомі вдарили чоловіка по голові та забрали велосипед, телефон і гроші
04:18
/ 5
У Мукачеві затримали групу наркоторговців
16:30
/ 11
На Воловеччині екс-директор лісгоспу незаконно рубає ліс "під прикриттям" фіктивної фірми?
13:24
/ 4
При в’їзді на Закарпаття в автомобілі мешканця Луцька знайшли понад 200 кг бурштину
13:12
/ 15
Мешканці Мукачева оголошено підозру за плакати "Зупинимо сепаратистів"
15:29
На Львівщині судитимуть закарпатця, котрий смертельно вдарив палицею попутника в поїзді й відтак переховувася 2 роки
» Всі новини