Мешканці села розгромили гральну залу у Богдані на Рахівщині (ФОТО)

Оскільки прохання селян до компетентних органів звернути увагу на ігротеку ігнорувалися, мешканці Богдана вирішили проблему існування грального закладу в селі власними силами.

Мешканці села розгромили гральну залу у Богдані на Рахівщині (ФОТО)

Про це повідомляє депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник.

За його словами, громадськість села неодноразово нарікала на розміщений у населеному пункті гральний заклад, звертаючись до влади заборонити його роботу.

В ігротеках, як стверджує депутат райради, "...молодь та навіть неповнолітні грали в азартні ігри", а сама ігротека розміщена хіба що не поруч самої сільської ради с.Богдан.

Тож увечері 8 серпня, як повідомляє М. Кокіш-Мельник,близько 22 години "дууже багато мешканців с.Богдан просто пішли рогромили гральний зал".

09 серпня 2018р.

Теги: ігротека, зала, Богдан

Коментарі

гуцул 2018-08-10 / 19:27:56


Кришувальники-мусора вже цікавляться особами і обставинами, щоби на корню задавити цей прецедент розгрому злочинного авакянівського бізнесу.

Не вийде.


бек 2018-08-10 / 19:08:05
братя богданці розкажіть хто там був що і як відбувалося

Ірина 2018-08-10 / 14:58:22
Хто був свідком тих подій - відгукніться, розкажіть, що саме спровокувало цей скандал

ужгородець 2018-08-10 / 10:09:05

Ні, ну, бомбити гральні заклади - це святе. Але...
Таке враження, що це проплачений піар "Батьківщини"... Депутат якийсь намалювався... А чому саме зараз, а не місяць тому, наприклад?
Короче, у добре діло замішали г..но політики.

до Бу-га-га 2018-08-09 / 23:20:53
А незаконні гральні автомати - це правова держава, цивілізація і закон?

Бу-га-га 2018-08-09 / 19:22:49
Читаю коментарі і думаю- люди хочуть жити в правові державі, а самі піддержують погроми. Тоді прапор піднімайте "анархія мать порядка". Не розумію, як мож піддержувати варварство та беззаконня.

Абсурд 2018-08-09 / 18:57:21
На Мукачівщині голова Батьківщини керує адміністрацією Порошенка, се як типир називається ??? Лохотрон електорату і т.д.

Тарас 2018-08-09 / 17:39:17
Каменяш давно не займаеться партійною роботою. Не знаю чого його Ю.В . Тримає. цей негатив для неї виллється на виборах .

Генек 2018-08-09 / 16:18:10
у перших лавах були ті, хто заборгував закладу)))

Свідок 2018-08-09 / 15:24:51
Громадкість молодці! А те чи реагував депутатКокіш-Мельник то раджу прочитувати його сторінку у Фесбуці і там побачити, він дійсно піднімав питання про ігрові зали але як завжди його ніхто не підтримав в т.ч. влада! За партію Батьківщину наскільки знаю мало інше а за те що він нібито мочить Кеменяша то щось на него не похоже, бо Кока взагалі уникає розмови щодо Кеменяша! Від себе можу добавити єдине, каменях давно злив партію Батьківщину і всі хто хоч в кого мало смикаловка працювала всі пішли із партії із-за Кеменяша, і поки Кеменяш рулить партією доти Тимошенкуля в Закарпатті буде в прольоті як фанера над Парижем!

Вуву 2018-08-09 / 14:39:00
Раз влада не спроможна навести порядок, так його наводить громадськість. Молодці, що втрутилися у вирішення питання щодо наведення порядку в селі. Але де ж був районний депутат Кокіш-Мельник? чому ж він до цього часу мовчав? Тепер виявився "великим героєм", як колись, перебуваючи у лавах партії ВО "Батьківщина". Коли мав із цього вигоду, то був патріотом цієї політсили, а далі: пішло й поїхало. Всяку мразь на свого обласного лідера почав виливати. Хіба ж це до лиця справжньому чоловіку?

укр 2018-08-09 / 14:24:43
одним із показників того, що правоохоронна система змінилася чи ні, є наявність гральних автоматів: поки будуть ці заклади діяти, значить хтось їх кришує, бо закрити ці заклади, тій же поліції, необхідно декілька днів по всій Україні.

Бьодзень 2018-08-09 / 14:18:26
респект і уважуха челяді ))), кіко мош тих марг з апаратами терпіти?????!!!!

НОВИНИ: Кримінал

10:36
На Тячівщині затримали водія, котрий збив 17-річного юнака і втік
10:14
Двох "водолазів" затримали прикордонники на березі Тиси на Закарпатті після попереджувальних пострілів
09:52
Уже 2 роки тривають судові слухання у справі катування 9-річного хлопчика прийомною матір'ю
08:22
На митному посту "Ужгород" вилучили 478 пачок сигарет в запасних колесах ВАЗ 21101 і Volkswagen-а
21:46
/ 5
Прокуратура підтвердила факт затримання на хабарі в €300 завідуючого реанімаційного відділу Рахівської ЦРЛ
16:01
На Берегівщині чоловіка за серію крадіжок та замах на грабіж засуджено до 5,5 років ув’язнення
15:49
Імовірною причиною ранкової аварії на в’їзді в Мукачево міг стати епілептичний напад у водія легковика
14:33
/ 12
У Рахові затримали заввідділом лікарні, що вимагав 300 євро хабара за перебування в реанімації хворої, що знаходиться в комі
13:45
/ 1
Під час санкціонованих обшуків у помешканнях закарпатців знайшли марихуану, мак, амфетамін та набої
12:05
В Ужгороді затримали трьох імовірних грабіжників
11:53
Ужгородець, вдаривши мешканця Кривої по голові, відібрав у нього гроші
10:55
У Тячеві п'яний юнак без водійського посвідчення врізався на Fоrd Fосus в електроопору й утік
08:00
На Закарпатті в "Мерседесі" львів’янина виявили тайники з контрабандними сигаретами
07:46
На столичному вокзалі на крадіжці гаманця затримали двох закарпаток
06:47
Неподалік Чопа прикордонники затримали крадіїв кабелю
02:18
У Воловці "п'яний" Volkswagen врізався у віз і втік
21:09
В Ужгороді розшукують тягача вантажівки, що вночі пошкодив припарковану "Мазду"
16:22
Справу закарпатця, котрий переховувався в США після смертельної ДТП у Виноградові, скерували до суду
14:13
/ 1
В Ужгороді п'янючий водій ВАЗу, виїхавши на зустрічну, зіткнувся з Ауді й, поїхавши далі, зупинився в кущах
13:05
/ 1
Закарпатський апеляційний суд відпустив на поруки командира 69-го батальйону ЗСУ Петра Горзова
10:44
У мешканця Ужгорода вилучили близько 50 г марихуани
16:46
В Ужгорді п'яний водій БМВ врізався у припаркований на узбіччі "Фольксваген"
12:55
В Ужгороді затримали групу ймовірних крадіїв із рукавицями й масками та майном і алкоголем "невідомого походження"
12:52
6 пакунків сигарет покинули контрабандисти, тікаючи на Закарпатті від прикордонників
11:19
До 8 років в'язниці загрожує водію автопоїзда з Закарпаття, що на Львівщині смертельно наїхав на двох пішоходів і втік
» Всі новини