Мешканці села розгромили гральну залу у Богдані на Рахівщині (ФОТО)

Оскільки прохання селян до компетентних органів звернути увагу на ігротеку ігнорувалися, мешканці Богдана вирішили проблему існування грального закладу в селі власними силами.

Мешканці села розгромили гральну залу у Богдані на Рахівщині (ФОТО)

Про це повідомляє депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник.

За його словами, громадськість села неодноразово нарікала на розміщений у населеному пункті гральний заклад, звертаючись до влади заборонити його роботу.

В ігротеках, як стверджує депутат райради, "...молодь та навіть неповнолітні грали в азартні ігри", а сама ігротека розміщена хіба що не поруч самої сільської ради с.Богдан.

Тож увечері 8 серпня, як повідомляє М. Кокіш-Мельник,близько 22 години "дууже багато мешканців с.Богдан просто пішли рогромили гральний зал".

09 серпня 2018р.

Теги: ігротека, зала, Богдан

Коментарі

гуцул 2018-08-10 / 19:27:56


Кришувальники-мусора вже цікавляться особами і обставинами, щоби на корню задавити цей прецедент розгрому злочинного авакянівського бізнесу.

Не вийде.


бек 2018-08-10 / 19:08:05
братя богданці розкажіть хто там був що і як відбувалося

Ірина 2018-08-10 / 14:58:22
Хто був свідком тих подій - відгукніться, розкажіть, що саме спровокувало цей скандал

ужгородець 2018-08-10 / 10:09:05

Ні, ну, бомбити гральні заклади - це святе. Але...
Таке враження, що це проплачений піар "Батьківщини"... Депутат якийсь намалювався... А чому саме зараз, а не місяць тому, наприклад?
Короче, у добре діло замішали г..но політики.

до Бу-га-га 2018-08-09 / 23:20:53
А незаконні гральні автомати - це правова держава, цивілізація і закон?

Бу-га-га 2018-08-09 / 19:22:49
Читаю коментарі і думаю- люди хочуть жити в правові державі, а самі піддержують погроми. Тоді прапор піднімайте "анархія мать порядка". Не розумію, як мож піддержувати варварство та беззаконня.

Абсурд 2018-08-09 / 18:57:21
На Мукачівщині голова Батьківщини керує адміністрацією Порошенка, се як типир називається ??? Лохотрон електорату і т.д.

Тарас 2018-08-09 / 17:39:17
Каменяш давно не займаеться партійною роботою. Не знаю чого його Ю.В . Тримає. цей негатив для неї виллється на виборах .

Генек 2018-08-09 / 16:18:10
у перших лавах були ті, хто заборгував закладу)))

Свідок 2018-08-09 / 15:24:51
Громадкість молодці! А те чи реагував депутатКокіш-Мельник то раджу прочитувати його сторінку у Фесбуці і там побачити, він дійсно піднімав питання про ігрові зали але як завжди його ніхто не підтримав в т.ч. влада! За партію Батьківщину наскільки знаю мало інше а за те що він нібито мочить Кеменяша то щось на него не похоже, бо Кока взагалі уникає розмови щодо Кеменяша! Від себе можу добавити єдине, каменях давно злив партію Батьківщину і всі хто хоч в кого мало смикаловка працювала всі пішли із партії із-за Кеменяша, і поки Кеменяш рулить партією доти Тимошенкуля в Закарпатті буде в прольоті як фанера над Парижем!

Вуву 2018-08-09 / 14:39:00
Раз влада не спроможна навести порядок, так його наводить громадськість. Молодці, що втрутилися у вирішення питання щодо наведення порядку в селі. Але де ж був районний депутат Кокіш-Мельник? чому ж він до цього часу мовчав? Тепер виявився "великим героєм", як колись, перебуваючи у лавах партії ВО "Батьківщина". Коли мав із цього вигоду, то був патріотом цієї політсили, а далі: пішло й поїхало. Всяку мразь на свого обласного лідера почав виливати. Хіба ж це до лиця справжньому чоловіку?

укр 2018-08-09 / 14:24:43
одним із показників того, що правоохоронна система змінилася чи ні, є наявність гральних автоматів: поки будуть ці заклади діяти, значить хтось їх кришує, бо закрити ці заклади, тій же поліції, необхідно декілька днів по всій Україні.

Бьодзень 2018-08-09 / 14:18:26
респект і уважуха челяді ))), кіко мош тих марг з апаратами терпіти?????!!!!

НОВИНИ: Кримінал

17:19
На Закарпатті затримали мешканця Кіровоградщини, який вербував дівчат для будинків розпусти в Словаччині
12:22
/ 12
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
/ 1
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 7
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 2
На Іршавщині ще троє членів ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 19
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 74
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1