Мешканці села розгромили гральну залу у Богдані на Рахівщині (ФОТО)

Оскільки прохання селян до компетентних органів звернути увагу на ігротеку ігнорувалися, мешканці Богдана вирішили проблему існування грального закладу в селі власними силами.

Мешканці села розгромили гральну залу у Богдані на Рахівщині (ФОТО)

Про це повідомляє депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник.

За його словами, громадськість села неодноразово нарікала на розміщений у населеному пункті гральний заклад, звертаючись до влади заборонити його роботу.

В ігротеках, як стверджує депутат райради, "...молодь та навіть неповнолітні грали в азартні ігри", а сама ігротека розміщена хіба що не поруч самої сільської ради с.Богдан.

Тож увечері 8 серпня, як повідомляє М. Кокіш-Мельник,близько 22 години "дууже багато мешканців с.Богдан просто пішли рогромили гральний зал".

09 серпня 2018р.

Теги: ігротека, зала, Богдан

Коментарі

гуцул 2018-08-10 / 19:27:56


Кришувальники-мусора вже цікавляться особами і обставинами, щоби на корню задавити цей прецедент розгрому злочинного авакянівського бізнесу.

Не вийде.


бек 2018-08-10 / 19:08:05
братя богданці розкажіть хто там був що і як відбувалося

Ірина 2018-08-10 / 14:58:22
Хто був свідком тих подій - відгукніться, розкажіть, що саме спровокувало цей скандал

ужгородець 2018-08-10 / 10:09:05

Ні, ну, бомбити гральні заклади - це святе. Але...
Таке враження, що це проплачений піар "Батьківщини"... Депутат якийсь намалювався... А чому саме зараз, а не місяць тому, наприклад?
Короче, у добре діло замішали г..но політики.

до Бу-га-га 2018-08-09 / 23:20:53
А незаконні гральні автомати - це правова держава, цивілізація і закон?

Бу-га-га 2018-08-09 / 19:22:49
Читаю коментарі і думаю- люди хочуть жити в правові державі, а самі піддержують погроми. Тоді прапор піднімайте "анархія мать порядка". Не розумію, як мож піддержувати варварство та беззаконня.

Абсурд 2018-08-09 / 18:57:21
На Мукачівщині голова Батьківщини керує адміністрацією Порошенка, се як типир називається ??? Лохотрон електорату і т.д.

Тарас 2018-08-09 / 17:39:17
Каменяш давно не займаеться партійною роботою. Не знаю чого його Ю.В . Тримає. цей негатив для неї виллється на виборах .

Генек 2018-08-09 / 16:18:10
у перших лавах були ті, хто заборгував закладу)))

Свідок 2018-08-09 / 15:24:51
Громадкість молодці! А те чи реагував депутатКокіш-Мельник то раджу прочитувати його сторінку у Фесбуці і там побачити, він дійсно піднімав питання про ігрові зали але як завжди його ніхто не підтримав в т.ч. влада! За партію Батьківщину наскільки знаю мало інше а за те що він нібито мочить Кеменяша то щось на него не похоже, бо Кока взагалі уникає розмови щодо Кеменяша! Від себе можу добавити єдине, каменях давно злив партію Батьківщину і всі хто хоч в кого мало смикаловка працювала всі пішли із партії із-за Кеменяша, і поки Кеменяш рулить партією доти Тимошенкуля в Закарпатті буде в прольоті як фанера над Парижем!

Вуву 2018-08-09 / 14:39:00
Раз влада не спроможна навести порядок, так його наводить громадськість. Молодці, що втрутилися у вирішення питання щодо наведення порядку в селі. Але де ж був районний депутат Кокіш-Мельник? чому ж він до цього часу мовчав? Тепер виявився "великим героєм", як колись, перебуваючи у лавах партії ВО "Батьківщина". Коли мав із цього вигоду, то був патріотом цієї політсили, а далі: пішло й поїхало. Всяку мразь на свого обласного лідера почав виливати. Хіба ж це до лиця справжньому чоловіку?

укр 2018-08-09 / 14:24:43
одним із показників того, що правоохоронна система змінилася чи ні, є наявність гральних автоматів: поки будуть ці заклади діяти, значить хтось їх кришує, бо закрити ці заклади, тій же поліції, необхідно декілька днів по всій Україні.

Бьодзень 2018-08-09 / 14:18:26
респект і уважуха челяді ))), кіко мош тих марг з апаратами терпіти?????!!!!

НОВИНИ: Кримінал

12:36
Двох дітей намагалися на Закарпатті вивезти за кордон за підробленими документами
12:16
/ 2
На Закарпатті, не дотримавши дистанції, Mersedes в'їхав у Volkswagen, штовхнувши його на зіткнення з Opel-ем
11:24
У Перечині встановили й розшукали переправника нелегалів
11:22
На Мукачівщині п'яний водій мікроавтобуса вчинив ДТП і втік, покинувши 5-ох травмованих пасажирів, серед яких – 2 дітей
09:56
/ 1
На Закарпатті українець намагався потрапити в Україну на викраденому в Італії авто
19:54
/ 2
У Виноградові мотоцикл врізався в іномарку
17:53
На Тячівщині посадовці сільради незаконно роздали у приватну власність землі ПАТ "Укрзалізниця"
17:50
Організатору схеми нелегального переправлення мігрантів до країн ЄС на Закарпатті оголосили про підозру
17:34
/ 1
ДТП за участі авто поліції на Свалявщині: патрульні переслідували порушника, водій не надав перевагу, постраждали 4 людей (ОФІЦІЙНО)
12:58
/ 1
В Ужгороді знайшли викрадений у містянина мікроавтобус
12:17
Розшукувані Інтерполом автівки затримали на кордоні на Закарпатті
12:12
На Іршавщині водій Seat Cordoba наїхав на односельця, пішохід загинув на місці
11:43
На ПП "Лужанка" на Закарпатті вилучили приховані оптичні приціли SWAROVSKI та кейс на зброю JOHANN FANZOJ
13:23
/ 2
В Угорщині перекинувся український мікроавтобус, ймовірно з закарпатцями
11:39
Дорогами Закарпаття гасають п'янючі водії без посвідчень – поліція
11:09
У Тересві Toyota виїхала на зустрічну смугу і врізалася в мікроавтобус Renault, є травмовані
01:31
У Мукачеві "Пежо" в'їхало у бетонний стовп
13:24
В Ужгороді з тераси кафе чоловік викрав 4 нічних ліхтарі
10:58
Словак спробував перетнути кордон на Закарпатті, сховавши у колесах і запасці 440 пачок сигарет
10:25
За добу на Закарпатті спіймали двох водіїв, що керували авто під дією наркотиків
04:37
У Бене на Берегівщині злодії відкрили сейфи сільради, але вкрали лише 3 пляшки спиртного
17:57
/ 1
У Міжгір'ї виявили дві автівки з підробленими свідоцтвами про реєстрацію
16:35
/ 1
На Мукачівщині, влетівши по зустрічній у вантажівку, загинув водій "Хонди"
14:17
/ 4
Закарпатця, що незаконно перетнув українсько-словацький кордон і намагався втекти, затримали на Закарпатті
11:36
Двох нелегалів із Чечні затримали неподалік кордону на Закарпатті
» Всі новини