В УжНУ стартувала ІІІ Міжнародна літня студентська школа з програмування (ФОТО)

Третя літня студентська школа програмування стартувала в Ужгородському національному університеті. Офіційне відкриття, де учасників вітали, зокрема, ректор УжНУ Володимир Смоланка, заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай, проректор УжНУ Ігор Король, декан факультету інформаційних технологій Ігор Повхан відбулося у середу, 8 серпня.

В УжНУ стартувала ІІІ Міжнародна літня студентська школа з програмування (ФОТО)

"Літня школа з програмування, яка проводиться вже третє і набула міжнародного статусу, збирає найкращих студентів із провідних вишів. Бажаю всім успішного навчання, професійного росту. Раді вітати вас в Ужгороді", –відзначив у своєму вітальному слові ректор УжНУ Володимир Смоланка.

Отож протягом 9 днів, до 16 серпня, майже 40 команд молодих програмістів з понад десятка українських вишів із Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Вінниці, Чернівців, Ужгорода та трьох університетів Грузії відвідуватимуть лекції найкращих IT-фахівців, вчитимуться ефективніше розробляти алгоритми та складати програми, розвʼязувати авторські задачі тощо.

Як інформують організатори, мета школи - допомогти українським і зарубіжним студентам підвищити майстерність у розробці алгоритмів та написанні програм, сприяти підготовці фахівців високої кваліфікації в галузі програмування.

Заняття і змагання відбуватимуться у двох лігах залежно від рівня знань студентів. Кожен день Школи складається з чотирьох етапів: 1) зранку протягом одної-двох годин лектори розкривають тему дня, вказуючи на маловідомі і цінні підходи у розв’язанні складних задач; 2) далі впродовж 4-5 годин учасники розв’язують задачі, запропоновані лектором; тестування розв’язків проходить автоматизовано на спеціалізованих серверах, на основі результатів визначається переможець у кожній із ліг; 3) після обіду відбувається розбір задач (вказівка на можливі варіанти розв’язку); 4) насамкінець – дорозв’язання не вирішених задач. 

Молодих програмістів чекає і насичене дозвілля – екскурсії Ужгородом, квести, спортивні змагання, майстер-класи, адже девіз Школи – «Програмуючи – відпочиваємо!». Ще однією родзинкою цьогорічної Школи є щоденна паперова повноколірна газета «Новинка++». Назва символічна, у ній засвідчене бажання організаторів поєднати традиції та новітні технології: «новинка» в закарпатському діалекті означає «газета», а «++» – це оператор, який використовується у програмуванні, навіть у назвах деяких мов програм прес-службі Ужгородської міської ради.

09 серпня 2018р.

Теги: програмування, УжНУ

НОВИНИ: Соціо

13:53
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 4
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 4
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
» Всі новини