В Ужгороді два дні триватиме фестиваль духовної пісні

9 серпня в Ужгороді розпочнеться 22-ий фестиваль духовної пісні, який традиційно влітку проводить Мукачівська греко-католицька єпархія.

В Ужгороді два дні триватиме фестиваль духовної пісні

Щороку кращі дитячі та юнацькі колективи та виконавці з’їжджаються на інший співочий майданчик Закарпаття, де сучасними співочими засобами славлять Бога. Цьогоріч фестиваль відбудеться в Ужгороді 9-11 серпня. (Торік він проходив у Хусті). 

Як розповів координатор фестивалю, помічник голови молодіжної комісії Мукачівської греко-католицької єпархії отець Павло Фіцай, цього року на фестивалі  очікують близько півтори сотні учасників. Ужгородці зможуть побачити і почути молодь з Великого Бичкова, Рахова, Хуста, Онока Виноградівського району, Лецовиці Мукачівського району, Худльова, Нижніх Воріт і, ясна річ, з Ужгорода. Жанри також будуть різноманітні: від сольного співу до хору, естради та репу. 

Фестиваль проходитиме на площі Театральній поблизу філармонії, де буде споруджена спеціальна сцена. У четвер  о 19.00 учасників фестивалю вітатиме Дарина Степанюк та гурт «Вандор». У п’ятницю з 10.00 до 13.00 та з 16.00 до 19.00 виступатимуть учасники фестивалю. Цьогорічне гасло фестивалю: «Твоє обличчя, Господи, я шукаю». 

08 серпня 2018р.

Теги: фестиваль, пісня

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини