Сьогодні, 7 серпня, на лінію «102» надійшло повідомлення про конфлікт у в селі Підвиноградів Виноградівського району. На місце події виїхала поліція, яка встановила, що причиною сутички стали розбіжності в поглядах двох груп осіб.
Унаслідок події тілесні ушкодження отримали 8 осіб, 5 з яких звернулися за допомогою до лікарні. Поліція відкрила за даним фактом кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 ККУ, тобто хуліганство. Слідство у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.
Як повідомляє УНН із посиланням на джерело у правоохоронних органах, конфлікт стався між двома групами представників ромської національності через обрання нового барона. Офіційно цю інформацію у Нацполіції Закарпатської області не підтвердили.
Виктор 09.08.2018 / 18:33:13
Шановни люди я з ромской нации ми вибираемо барона якей був його батько бароном тай и вин хочемо штоби вин був бароном неболи согласни 30 мешканцев неболи согласни а цилий табор бов согласний а барон син бородатого
Сергій 08.08.2018 / 19:20:36
А чому у них вибори скорше як призидента,?А тот што був,та деся дів,чи у них тоже срок исходить,
Іштван 08.08.2018 / 13:08:48
Старого барона-хряка треба щи трястию та щи скотиняка така! Богоізбранний... Набрався гроши як пес блох та давай хвалитися на всю Україну. Забув вказати походження бабла. І взагалі, циганоту треба привчати до закону, роботи, служби у збройних силах. Що то за привілеї такі у них, богоізбранниїх? незадоволення таким станом справ у суспільстві наростає. Не чекайте судів лінча
Петро 08.08.2018 / 11:03:34
А што старий барон умер?А кулько кандидатів?А яка причина виборів?
сусіда 07.08.2018 / 21:55:16
Дав Бог оби вибирали доти аж поки не було би кого вибирати бо вже їм міста мало у селі для хоромів. А скоро захочут бути баронами над усіма жителями Підвиноградова.
Мандичу 07.08.2018 / 21:25:41
Люді, люді! Коли там у вас другий тур "виборів"?
Мандич 07.08.2018 / 19:38:09
А цігане шо ні люді
Степан Крук 07.08.2018 / 18:37:26
Погоджуюся із Золі! Не треба ромам заважати творити циганське самоврядування! Лиш би ті "вибори" затягнулися хоч на рік...
Золі 07.08.2018 / 18:23:24
Та дайте туй чеметві мочити одне одного до схочу. Бо влада й так не наведе з ними порядок. Старого хряка- барона най цігани потрясуть. Витрясутьмного бабла за наркоту й здертих од бідних ціганів. Дайте їм два місяці на розборки.