Ужгородці висловилися, на яких вулицях і де саме хочуть бачити боларди (ФОТО)

1 серпня завершилися чергові публічні консультації щодо схеми облаштування мережі болардів на вулиці Собранецькій та організації руху транспорту на вулиці Олександра Довженка у вихідні та святкові дні.

Ужгородці висловилися, на яких вулицях і де саме хочуть бачити боларди (ФОТО)

Результати спонукатимуть міську владу до подальших консультацій, методом громадських слухань та аналізу, надісланих пропозицій від небайдужих ужгородців.

Ужгородцям запропонували до обговорення альтернативні варіанти схеми облаштування болардів на вулиці Собранецькій. Болард – це вуличний стовп, бетонна напівсфера, тощо призначена для блокування проїзду та паркування автотранспорту, а також для розмежування газонів і пішохідних зон від доріг.

За результатами консультації думки розділилися:

за розміщення болардів з обох боків вулиці – 127 голосів;

лише з одного боку – 17 голосів;

тільки там, де ширина тротуару менша за 2 метри – 89 голосів;

за те, щоб взагалі їх не розміщувати – 55 голосів.

Всього участь взяло 288 ужгородців.

 
07 серпня 2018р.

Теги: боларди, вулиці

Коментарі

Серж 08.08.2018 / 00:32:02
А куди дивиться начальник сектору безпеки дорожнього руху УПП у м. Ужгород та Мукачево Олександр Ковальчук? Будують прямо на пішохідному переході. Існує поліція безпеки дорожнього руху в місті, чи це тільки статисти?

Василь 07.08.2018 / 22:58:52
Мер Ужгорода та депутати це робитлять для окозамилювання. Щоб створити видимість бурхливої діяльності поки, порушуючи закони, на газонах з порушенням правил безпеки при будівництві будують двоповерховий будинок на Минайській 65А. Мер покриває забудовника.

Тарас 07.08.2018 / 19:49:16
Про що мова ! Е закон ! Що за циганське опитування? Із 140 тисяч населення висловилось 200 чоловік ! Мер, ти хто? Не питай охочих заробити, дій по закону. Поліція тобі допоможе!

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини