Затриманому на хабарі голові Виноградівської РДА М.Русанюку як запобіжний захід обрано цілодобовий домашній арешт

У п'ятницю, 3 серпня, ухвалою Печерського районного суду міста Києва на клопотання Генеральної прокуратури України (ГПУ) голові Виноградівської районної державної адміністрації Михайлу Русанюку було обрано запобіжний захід - цілодобовий домашній арешт.

Затриманому на хабарі голові Виноградівської РДА М.Русанюку як запобіжний захід обрано цілодобовий домашній арешт

Про це повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко.

Раніше того ж дня Генеральною прокуратурою України голові Виноградівської РДА Закарпатської області було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Як вже інформувало Закарпаття онлайн, 2 серпня працівниками Нацполіції під процесуальним керівництвом ГПУ було задокументовано злочинну діяльність та в порядку ст. 208 КПК України затримано голову Виноградівської РДА Закарпатської області М.Русанюка.

Попередньо з'ясовано, що, будучи головним розпорядником бюджетних коштів Виноградівської РДА, він створив схему по систематичному вимаганню та отриманню неправомірної вигоди від приватних підприємців, керівників товариств та приватних підприємств за погодження на укладення договорів на постачання товарів, робіт і послуг, виконання робіт в структурних підрозділах Виноградівської РДА Закарпатської області.

У даному випадку за укладання договору на постачання планшетів для інклюзивної освіти (для хворих на ДЦП дітей) та перерахунок бюджетних коштів відповідно до виконаних умов договору голова РДА вимагав 25 тисяч гривень хабара. Кошти останній отримував у декілька етапів.

За місцями проживання, роботи та в автомобілі зазначеної особи проведено санкціоновані обшуки та вилучено речові докази. Зокрема, грошові кошти, отримані незаконним шляхом, паспорт громадянина України та паспорт громадянина Угорщини, що свідчить про подвійне громадянство останнього.

Досудове розслідування триває.

Михайло Русанюк був призначений на посаду голови Виноградівської РДА 10 серпня  2015 року за поданням голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля. До цього він вже тривалий час працював у цій структурі на посаді першого заступника голови РДА у часи режиму Віктора Януковича  з жовтня 2011 року і до перемоги Революції Гідності.

 

04 серпня 2018р.

Теги: Русанюк, хабар, арешт

Коментарі

Вуйко 2018-08-05 / 20:55:40
М......км!

Степан Крук -пенсіонеру 2018-08-05 / 11:00:50
Так! Якесь диявольське замкнуте коло!Тому у виконавчій гілці влади появляються москалі, методи керування котрих відповідає професіоналізму колгоспних бригадирів...Електорат навмисно роблять зубожілим, щоб його легко на виборах можна купити за копійки

пенсіонер 2018-08-05 / 08:20:54

Круку

Першоджерело всього, що ви описали - це люди, які беруть 200-500 грн. у карман за "потрібного" кандидата, і організовано йдуть "голосувати". Та інші люди, які не вірять у вибір, і не йдуть до урн. Ось саме тому, ми і маємо....
Все інше - похідне.
Ну, не хочуть українці цивілізовано міняти владу, як у Європі з Америкою - НЕ ХОЧУТЬ. Треба Майдани, кров, мародерство... На жаль.

Степан Крук 2018-08-04 / 20:08:34
Народ, чесно кажучи я вже херію від нашої "еліти"! Зайшов сьогодні на ФБ-сторінку уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової. Там суцільна новинна інформація: в такому місті дві дівчата побилися, в іншому- дівчину згвалтували... і таке інше. Питається: ти що дура, газета, радіо, телевізор? Ти хоч розумієш свої функціональні обов"язки??? Інша дура - в.о. міністра охорони здоров"я Супрун. На її сторінці знайдете все: як впливає перекисень водню на рану (це знає кожна медсестра, а Супрун видає це за своє наукове відкриття),чим шкідливі резинові рукавиці.... Хочете довідатися, як впливає український борщ на емаль зубів? Нема питань? Дура вам відповість у ФБ! Але жодного слова про перебіг так званої "медичної реформи",жодної глибокої думки з питань організації системи охорони здоров"я. І так у всіх гілках влади, міністерствах та відомствах - повна некомпетентність!!! І люди чекають від цих дебілів якихось позитивних змін? Від кого??????????

Роман 2018-08-04 / 18:41:39
А з кого вибирати, якщо кандидати в президенти тільки Рабінович1, Рабинович2, Рабинович3, Рабинович4.....

.юра 2018-08-04 / 17:51:44
пригадали революцію гідності всі хто робив на ригів всі стали бпп ідалі роблять то шо робили много ся розвело патріотів які знають кричати Слава Ураїні а реально за ними тюрма плаче не кричати треба працювати треба давати реальні поради показувати приклад зараз всі кричать нетак а як незнають

Степан Крук -пенсіонеру 2018-08-04 / 11:44:04
Так шановний! Нема Месії, нема національної еліти. І це страшно...Народ, котрий не відчуває перспективи - приречений. За чверть століття ми так і не виховали команду справжніх лідерів-державників. Треба з цим щось робити. Питання: що???

Вуйко 2018-08-04 / 09:59:18
Х...н! Нич йому не буде!

пенсіонер 2018-08-04 / 08:57:12
Риба гниє з голови. Які вожді, такі вождики.
Держава гине, а український Месія так і не появився.


Ігор 2018-08-04 / 08:07:43
Коли ви вже, суки, нажретеся тих грошей й буде вам доста? Ви затрахали власний народ, а іноземці дивляться на нас як на клінічних ідіотів. Їжте й давіться

НОВИНИ: Кримінал

01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового