УжНУ посідає 17-ту сходинку в рейтингу кращих українських університетів за світовим рейтингом Webometrics

Міжнародний рейтинг Webometrics Ranking of World's Universities опублікував статистику кращих університетів за критерієм присутності в мережі. УжНУ піднявся у рейтингу на 7 пунктів, та посідає 17 позицію серед більш ніж 300 українських вишів.

УжНУ посідає 17-ту сходинку в рейтингу кращих українських університетів за світовим рейтингом Webometrics

За останні роки Ужгородський національний університет стрімко  піднявся у рейтингу Webometrics. Для порівняння:  у липні 2014 року  він посідав  127 місце, а вже влітку 2017 року увійшов до тридцятки кращих, посівши - 24 позицію.

У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities розробниками рейтингу враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету.

01 серпня 2018р.

Теги: рейтинг, сходинка, університети, УжНУ

Коментарі

Вадуку Федьці 2018-08-02 / 15:14:07
Були 127-ми в січні 2014. «Високе» місце:))

ужгородець 2018-08-02 / 12:49:27

Дену

І ще, синку. Так як ти після універу, як ІТ-шник, вирішив питання з військ.коматом? Невже здався і пішов на рік на шару кудись в штаб? Чи поступив НА ПЛАТНУ аспірантуру? Чи все ж звалив до 27 років кудись за кордон?)))

ужгородець 2018-08-02 / 12:34:58

Дену

Хлопче, ти хочеш сказати, що ти ІТ-шник з 4 курсу працюєш на державу Україну? А не фрилансером на Польщу, США чи Росію?
Друже, ти хочеш сказати, що чесно заповнюєш податкову декларацію і платиш Україні чесні податки? - Не грузи, юначе.
Такі, як ти, мали на 4 курсі 400 доларів, а після універа десь під 1,5 тисячі.
І жодної копійки ніколи не попадало навіть у рідний універ!
А у мене питання було ПРО РОБОТУ В УКРАЇНІ для магістрів-випускників.

Ващук Федька 2018-08-02 / 08:43:10
А от коли я бив Ректором то ми Ужну і ЗакДу били 15-ми

Іван 2018-08-01 / 22:26:25
Як на мене, то вебометрікс і скопус обєктивно кращі рейтинги+ міжнародні які ніхто з українських рішал від вищої освіти не взмозі купити і приладнати до своїх університетів. Так от, УжНУ у векбометріксі має 17 місце, а в скопусі - 12 місце серед кращих вузів.
Це і є реальним показником рівня університету.

Вован 2018-08-01 / 22:00:46
Біда в тому, що сьогодні за батьківські грлші ідуть учитися й повні йолопи. А їх нізто не відраховує, бо гроші треба, держава платить університетам лише держзамовлення.

Степан 2018-08-01 / 21:56:05
Мені шкода, що ваші родичі так училися, що лем з лопатою годні заробляти собі на життя. Може не варто було мучити дітей наукою, най би якусь робочу професію собі вибрали. Я чув якось як говорили межи собою два студенти славістичного. Єден доугому каже - якбем знав, што туй так тяжко учитися ліпше бем пішов малтер на чези мішати... Шо туй уповіш?

Ден 2018-08-01 / 21:19:31
Я цього року закінчив магістратуру в УжНУ, комп. науки та ІТ. По спеціальності вже почав працювати з 4 курсу, і так вийщло, що з початку цього року живу в Києві, оскільки отримав пропозицію від серйозної компанії. Вважаю, що той хто працює неодмінно добється успіху, я вдячний своєму університету за ту базу, що отримав тут. І до речі, я не один, знаю багатьох випускників матфаку, фіт, фізфаку, час від часу пересікаємося тут. ДУмаю що в цьому рейтингу УжНУ ще може піднятися набагато вище, адже ресурс у нього є.
Ну а щодо попередніх коментарів - кожен вибирає сам, або звинувачувати всіх, або думати своєю головою і працювати, успіх обовязково буде.

ужгородець 2018-08-01 / 20:51:10
.... списки магістрів, які поступали на держ. замовлення по направленню. Так ось, скільки з них забезпечено місцем роботи з цих направлень?

ужгородець 2018-08-01 / 20:23:21

Степану

Ви вважаєте, що я при повному розумі назву вам у "прямому ефірі" прізвища дітей своїх родичів? - Прийдеться повірити мені на слово: у мене таких вже троє. Два історика, один юрист.
А, судячи з вашої фрази "Випускники УжНУ працевлаштовуються нормально", можу зробити висновок, що у вас є відповідна статистика хоча б з 2015 року.
Обнародуйте її. І тоді предметно подискутуємо.
І ще мені чомусь здається, що у вас є

Міша 2018-08-01 / 20:20:40
Вебометрікс дуже добрий показник! Приємно що таке значне зростання за один лиш рік

Степан 2018-08-01 / 19:13:04
Назвіть, шановний, прізвище хоч одного такаого відомого вам магістра. Випускники УжНУ працевлаштовуються нормально. Звісно, якщо не докус ліниві і не сидять у батьків на шиї до скону.

ужгородець 2018-08-01 / 18:08:40

Коли ж складуть рейтинг вузів України по працевлаштуванню випускників їх стаціонару?
Впевнений, що магістрів УжНУ більше в Чехії та Польщі "на лопаті", ніж в Україні))) Особливо до 27 років...)))

НОВИНИ: Соціо

10:07
Свалявський професійний будівельний ліцей торік збільшив свої доходи на 800 тис грн
09:35
500 звернень щодоби приймає диспетчерська служба екстреної допомоги на Закарпатті
00:56
Опублікований урядом перспективний план формування територій громад Закарпатської області відрізняється від проекту, що збурив громади (ПЕРЕЛІК ОТГ)
18:10
Інклюзивна кондитерська-школа "Золоті серця Закарпаття" в Ужгороді відновила роботу після карантину
18:06
Чергове засідання щодо облаштування велоінфраструктури в місті відбулося в Ужгороді
16:57
У Закарпатській ОДА запрацювала електронна приймальня
15:08
/ 4
Як медреформа працює на Закарпатті. Історія лікарки-ФОПа з Ізи
14:37
У Мукачеві презентували електронну систему "Моя школа"
14:29
/ 8
На Закарпатті розробили мапу для інвесторів та інвестиційну "няню"
14:17
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-квітні перевезено вантажів на 14,9% менше, ніж за аналогічний період торік
12:59
/ 1
Програму підготовки до продажу земельних ділянок погодили в Ужгороді
12:56
/ 3
В Ужгороді визначили "офіційну" зону відпочинку біля річки
12:11
/ 5
Аспірант-айтівець УжНУ розробив новий курс з інтелектуального аналізу тексту
11:31
У Мукачеві запрацював Інклюзивно-ресурсний центр
10:37
/ 1
Завдяки повідомленню від громадян в Іршаві зупинили п'яного водія з кермом Jeep Chеrоkee
10:17
На Закарпатті цьогоріч – 9071 випускників
09:48
/ 4
Ще одна поліцейська станція на Закарпатті запрацювала на Іршавщині
03:59
В Україні ще цього тижня запустять електрички та поїзди, але Закарпаття це не стосується
02:55
/ 2
Архітектор про ремонт суду в Ужгороді: "Характер будівлі змінюється"
02:41
Навесні до армії призвуть 410 юнаків з Закарпаття та до 20 офіцерів запасу
02:12
З 1 по 6 червня на КПП "Ужгород" тимчасово обмежать рух вантажівок
00:10
/ 5
Голова Баранинської ОТГ "самовільно" відмовив підприємцям у пільзі по єдиному податку на час карантину (ДОКУМЕНТ)
18:01
/ 1
На засіданні транспортної комісії в Ужгороді говорили про облаштування пішохідних переходів, встановлення знаків і обмежувачів
17:01
В Ужгороді пройде Тижневик здачі крові
16:56
На початку червня у пункті пропуску "Ужгород-Вишнє Нємецьке" діятимуть тимчасові обмеження для вантажного перевезення
» Всі новини