За фактом автоаварії на об'їзній в Ужгороді, в якій травмувалася водійка "Тойоти", розпочато кримінальне провадження

Обставини дорожньо-транспортної пригоди з’ясовують правоохоронці Ужгородського районного відділення поліції. За даним фактом розпочате слідство.

За фактом автоаварії на об'їзній в Ужгороді, в якій травмувалася водійка "Тойоти", розпочато кримінальне провадження

Вчора, 31 липня, о 12:00 до поліції надійшло повідомлення про аварію на вулиці Об’їзній в обласному центрі Закарпаття. За викликом виїхали слідчі Ужгородського районного відділення поліції, які встановили попередні подробиці ДТП. 

Правоохоронці з’ясували, що 44-річна мешканка Ужгорода, рухаючись на автомобілі «Toyota RAV-4 Hybrid», не впоралася з керуванням та допустила зіткнення з автомобілем «Ford Fiesta» під керуванням 60-річного ужгородця, що рухався у попутному з нею напрямку попереду.

Внаслідок зіткнення водій позашляховика втратила рівновагу і виїхала на зустрічну смугу, де вже її авто зіткнулося з вантажівкою «VOLVO», що була припаркована на узбіччі автошляху. Водій вантажівки – 29-річний волівчанин – на момент аварії за кермом не знаходився, тож жодних тілесних ушкоджень не отримав. 

Натомість 44-річна водій позашляховика з травмами різного ступеню була госпіталізована до Ужгородського центральної лікарні. 

За фактом аварії у поліції розпочате слідство. Станом на тепер правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили учаснику аварії тілесне ушкодження. 

Автомобілі учасників аварії поміщені на арештмайданчик Ужгородського районного відділення поліції, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

01 серпня 2018р.

Теги: аварія, водійка

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:35
У Батьові епідеміологи констатували спалах вірусного гепатиту А
15:09
28-річну киянку, що травмувала в горах ногу, квадроциклом доправили до Пилипця Фото новина
14:53
У Солотвині вночі горіла база відпочинку Фото новина
11:19
/ 3
В Ужгороді через електропроводку згоріла "Таврія" Фото новина
23:25
/ 7
У зіткненні двох авто на об'їзній Ужгорода загинула жінка-водій, водія і пасажирку іншого авто травмовано Фото новинаВідео новина
15:07
У Мукачеві горіла мансарда над гаражем Фото новина
11:08
На Закарпатті вітер пошкодив будівлі, повалив дерева та знеструмив села Фото новина
21:58
У Широкому на Берегівщині згорів будинок (РОЗШИРЕНО)
17:14
/ 1
Поліція розповіла про обставини зіткнення свого службового Renault з мікроавтобусом Mercedes у Солотвині на Тячівщині Фото новина
11:28
У Широкому на Берегівщині згорів будинок, а у Верхньому Водяному на Рахівщині – капличка
16:27
На Мукачівщині шукали жительку Дніпропетровщини, на Тячівщині – місцевого мешканця, а на Рахівщині – двох "туристів"
12:22
/ 1
У Вільхівці на Хустщині вночі врізалася у дерево на узбіччі та згоріла Tesla Фото новина
03:29
/ 2
У приужгородській Сторожниці 15-річного хлопця вбило струмом трансформаторної підстанції Відео новина
00:06
У суботу на Закарпатті зафіксували "невідчутний" землетрус
16:28
За наслідком зіткнення Ford і Renault біля Залужжя, в якому постраждало 4 людей, довелося деблоковувати обох водіїв Фото новина
11:33
У зіткненні Ford Fiesta та Renault Megane біля Залужжя Мукачівської громади постраждало 4 людей
11:09
У Мукачеві вранці четверга горів Hyundai Santa Fe Фото новина
11:38
У Нижніх Воротах на Мукачівщині вночі зіткнулися дві вантажівки, травмовано одного з водіїв Фото новина
11:28
У Квасах на Рахівщині "дев'ятка" з'їхала в кювет і врізалась в дерево, травмувалася дитина Фото новина
11:37
У Мукачеві знайшли тіло жінки, що впала у Латорицю Фото новина
11:27
У Дубовому на Тячівщині згоріла дерев'яна лазня Фото новинаВідео новина
11:22
У Драгові на Хустщині гасили пожежу у літній кухні Фото новина
18:49
Ремонтні роботи на перегоні Ясіня – Вороненко завершено, з вівторка поїзди "повільно" повернуться до Рахова Відео новина
12:59
У Мукачеві невідомий повідомив про падіння людини в Латорицю, але тіла поки не знайшли
12:42
У Перечині юнак потрапив до лікарні з термічними опіками від спалаху пального
» Всі новини