27-річний закарпатець за 100 тисяч гривень продав свого 7-місячного сина

Учора, у Всесвітній день протидії торгівлі людьми, оперативники територіальних підрозділів Національної поліції України затримали 27-річного уродженця Закарпатської області, який за 100 тисяч гривень продав свого 7-місячного сина.

27-річний закарпатець за 100 тисяч гривень продав свого 7-місячного сина

Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін.

"Цей нелюд-батько та його помічники затримані", - констатував В.Аброськін.

31 липня 2018р.

Теги: торгівля людьми, дитина

Коментарі

...... 2018-08-01 / 18:40:24
Сука

Человек паук 2018-08-01 / 14:35:55
Як можна було таке зробити розстріляти їх.

zkunit 2018-07-31 / 19:48:27
Не так осудно б було, якби дитину віддав. Можна б було зрозуміти. Але продати - Чого свою почку не продав???

Львів 2018-07-31 / 16:54:36
Люди не цінують той скарб що дав їм Бог
Це вже не люди,страшно уявити що зтаких батьків буде дальше!
Тепер нехай здорова дитина виросте і подивиться своєму
Запроданцю в безжальні очі!!!

Нік 2018-07-31 / 15:28:57
Як можна торгувати дітьми?
Як можна продавати кровинку?
Люди,схаменіться!
Настав страшний час..
Гроші,гроші...Страшний гріх(((
7місяців,це час,коли ті оченятка шукають очима татка і мамусю,це щира любов,яка є в тому ангелочку...покажіть фото на цілий світ того страшного чоловіка,який здатен на такий ЖАХ...

Олка 2018-07-31 / 14:49:15
Морду таких придурків треба показувати,щоб їх знала вся країна

пішохід 2018-07-31 / 13:46:40

До тих пір, як серед нас є такі дебіли, нехристі чи просто нелюди, як "Логіка 2018-07-31 / 12:38:52", таких псів безродних, як цей "батько", в Закарпатті може буде багато.
Виправдовування, що за дитину МОЖНА ВЗЯТИ ГРОШІ - це верх гнилості і паскудства!

До Логіка 2018-07-31 / 13:43:53
Тут теж не без нюансів. Тому що адекватні люди, які хочуть виховувати чужих дітей, як мінімум розуміють, що у цьому процесі все має бути в рамках закону. А яка мета нелегальної "купівлі" - абсолютно не відомо, і подальша доля тієї дитини ніякому контролю не підлягає. Але і з такими "батьками" дитинці теж добра не буде. Абсолютні виродки. Стерилізувати без усяких "гуманних" витребеньок.

Логіка 2018-07-31 / 12:38:52
Людина, що продає дитину, не хоче її мати. І якби малий залишився з "батьком", виріс би морально покаліченим і хворим. Діти відчувають, чи потрібні вони батькам чи ні. А людина, що платить шалені гроші за дитину, відчайдушно цього хоче. Краще нехай така людина її виховує. Логіка.

Ніяк 2018-07-31 / 12:10:46
От тварюка!!???

найк 2018-07-31 / 11:15:01
на тюрьму там його научать

2012 2018-07-31 / 09:48:42
Дякую адміну за видалення коментаря "пролетария". Нехай їде за порєбрік і там його навчать "Родіну любіть". Торгівля людьми (у т.ч. дітьми) - ганебне явище, яке існує в усьому світі.

Ужгород 2018-07-31 / 09:36:46
Чмо!!!

НОВИНИ: Кримінал

14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті