На Воловеччині затримано прокурора на отриманні хабара в 600 доларів (ФОТО)

На Воловеччині прокуратура викрила свого працівника при отриманні 600 дол США неправомірної вигоди.

На Воловеччині затримано прокурора на отриманні хабара в 600 доларів (ФОТО)

30 липня 2018 р., прокуратурою  Закарпатської  області спільно спецпідрозділом ВБКОЗ Управління СБУ в Закарпатській області, під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 600 дол США затримано «на гарячому» прокурора Воловецького відділу Мукачівської місцевої прокуратури.

Встановлено, що кошти прокурор вимагав від обвинуваченого за призначення покарання не пов’язаного із позбавленням волі, а саме звільнення від відбування покарання із призначенням  іспитового строку на 2 роки.

Затримано зловмисника безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди.

Наразі, у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 КК України, проводяться першочергові слідчо-оперативні заходи з документування протиправної діяльності затриманого, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

30 липня 2018р.

Теги: прокурор, затримання, хабар

Коментарі

Мария 2018-08-11 / 16:32:34

мария 2018-08-11 / 16:31:06

Хабарник з вароша 2018-08-02 / 10:02:52
Нічого йому не буде.Якщо цей хлопчина знайде від 5-10 тис$, то сидіти не буде, а щей поновлять на роботі. Он, у томуж Воловці поновили на посаді Кінча О.начальника міграційної служби, а затримали на хабарі 6000 грн. А зараз він спокійно продовжує працювати і займатись тим самим, бо вже має кришу (проплачений білет).

ночная бабочка 2018-08-02 / 01:02:25
совпадение? не думаю!!!!

фагот 2018-08-01 / 23:00:30
у Волівці цей слух швидше розійшовся ніж його довезли до Ужгорода. декілька разів його бачив, спілкувався, але не друг і не знайомий. знаю його через своїх знайомих. всі кажуть що це підстава.

13579 2018-08-01 / 22:35:59
не тих беруть

12345 2018-08-01 / 22:32:41
Василь Васильович дуже порядний та відповыдальний - підставили.

мішаня 2018-08-01 / 18:45:26
на даний момент ми маємо таку ситуацію: Турчинов Крим здав і на далі працює, за майдан і до тепер нікого не наказали, а скільки агентів в парламенті про яких ви знаєте і нічого не робете. Петрушка розвиває свій бізнес в росії і це нормально, а простого заробітчанина який виїхав до росії щоб сімю прокормити стали називати зрадниками та закликають не їхати в страну агресора. якось дивно виглядає борьба з корупцією вчорашніх студентів які ще не вспіли накрастися, а можливо і не планували ловлять, а продажних свиней до парламенту та до начальників просувають які боряться не з корупцією, а все роблять для того щоб вона розвивалася. так ми ніколи корупцію не подолаємо.

За справедливість 2018-08-01 / 18:08:39
Ідіть ловіть хабарників у УжНУ. Там їх є багааато!!! Чому там ніколи не ловили на хабарах за стільки років? Саме в таких закладах вже з самого початку і дають приклад, як брати хабарі!!! Ні ганьби ні совісті! А в лікарнях? Люди помирають бо хабара не дали!!!

однокурсник 2018-08-01 / 07:56:19
я Василя давно знаю. навчалися на одному курсі. якби він бус системний хабарник то чому тільки тепер піймали? не спроста так вийшло. держися Цилю.

..... 2018-08-01 / 07:50:18
Адвокат а чого ж ти не на фронті а сидиш тут коментами поносиш. Хто працює в цій сфері знає кожен адвокат - шахрай, наживається на бідах людей і ти не є виключенням. Ось сиди і понось коментарями, бачу це справа дійсно твоя, але перед наступним поносом не забудь бодай памперс одягнути.

волонтер Павло 2018-08-01 / 01:54:34
страна чудес.
тому що це їхні кормушки. а цей не приносив прибуток мабуть тому і прикрили збиткову лавочку.

страна чудес 2018-08-01 / 01:40:56
чому в Ужгороді під носом не проводять чистку лікарень де вимагають десятки тисяч доларів за працевлаштування, УжНУ де беруть великі взятки за вступ абітурієнтів, де люди права получають, хто землю продає???? там де ненормальні суми взяток. а тут смішна сума як для прокурора. тут висновок один: або не ділився на гору, або взагалі не брав. хто бере взятку той недоторканний.

свідок злочину 2018-08-01 / 00:57:09
є народна мудрість: ( риба гниє з голови). треба починати зачистку з гори від його начальника, та ваших вожатих хто це робив. а ви чистете мелковату рибку з хвоста. не з тих і того міся чистку робете.

юрец 2018-08-01 / 00:11:20
маю друзів та знайомих які працювали в міліції операми і розказували як їх заставляли брати взятки і віддавати тим хто вище. пешки брали від людей, а королі шикували. народний гнів та злість падала на пешок. один мукачівський опер звільнився і ходить з торбинкою по заробітках до Росії, інший теж не витримав і звільнився. не тих берете!

адвокат 2018-07-31 / 23:49:05
....... ти безтолоч. такі як ти непотрібні нашій державі. чому такі як ти не гинуть на фронті, в аваріях..... нашій державі потрібні герої та хороші специ, але як бачимо такі як ти піндоси при владі. для тебе буде краще, для нашої рідної неньки і своїх батьків не будеш мучити тож іди і застрілися, зроби хоть щось хороше вилупок.

Joni 2018-07-31 / 23:23:09
Підставили падлюки молодого,відповідального,компетентного прокурора,хороша людина,яка ставила свою роботу вище своїх інтересів,не потрібен такий бандитам яких нижче перерахували,коли вже ця ненька Україна поховає під....ів при владі,коли наш русинський народ стане дружнім(((


..... 2018-07-31 / 22:56:50
Дредд ти шо засунув язика в сраку комусь?

Неля Бокшан 2018-07-31 / 21:32:09
Се взятка? Сльози!

ВАНГА 2018-07-31 / 21:20:31
ех ненавчився молодий прокурор красти. от якби суми побільше брав як нижчеперелічені кандидати то не попавбися, а можливо в новинах би писало що не на хабарі попався, а получив орден за досягнення.

НОВИНИ: Кримінал

01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового