Павло Нагірний, що у п'яному стані за кермом джипа вбив матір і дочку, керує мукачівською філією "Закарпатгазу"

Торік винуватець мертельної ДТП у Хусті достроково вийшов на свободу.

Павло Нагірний, що у п'яному стані за кермом джипа вбив матір і дочку, керує мукачівською  філією "Закарпатгазу"

У листопаді 2012 року тодійшній керівник Хустського відділу "Закарпатгазу" Павло Нагріний у стані цілковитого алкогольного сп'яніння на об'їзній дорозі біля Хуста на своєму позашляховику виїхав на зустрічну смугу і протаранив легковик, у якому додому поверталася родина. У результаті ДТП 32-річна жінка та її семирічна донька загинули.

Поки свідки аварії рятували людей у легковику, винуватець аварії втік із місця ДТП Вночі його затримали працівники міліції і доставили в лікарню для освідчення. Але разом з тим з лікарні якимось чином втік, а знайшовся лише вранці й у несподіваному місці – у психіатричній лікарні

У день, коли в П. Нагірного сплив термін «примусового лікування», він утік до Угорщини. Утім, згодом його затримали і передали в порядку екстрадиції угорською стороною представникам правоохоронних органів України.

Зрештою, вироком Хустського районного суду від 17 жовтня 2014 р. П.Нагірного було визнано винним та призначено покарання у вигляді 8 років ув’язенення з позбавленням права керувати транспортними засобами. Однак, повний термін покарання винуватець смертельної ДТП так і не відбув: П. Нагріного у березні 2017-го року, через 3 роки, випустили на волю достроково.

Нині ж, як стало відомо Закрапаття онлайн, Павло Нагріний очолює Мукачівське віддідення "Закарпатгазу", що підтверджують і в самій установі.

28 липня 2018р.

Теги: філія, Закарпатгаз, джип, Нагріний

Коментарі

Ніколя 2018-07-29 / 22:17:01
Він, шо, убив матір?

Адвокат Немеш 2018-07-29 / 16:01:36
Ун муй тдуже платежоспособний Клієнт був!! А грошики непахнуть !!! Мало м поміг сегеняткові після ДТп уйти сухим із СІЗО і Дурки Берегсагськоі а ун поміг мені тоже мало

пенсіонер 2018-07-28 / 22:38:20

"А де має робити ? Чи за дтп позбавляють право бути на посаді ??"

Нагірний після дурки у Берегові, втечі у Мадярщину, екстрадиції звідти - і знову у начальники ДЕРЖ.ФІРМИ???

Панове "керманичі" Закарпаття, ви геть подуріли??? Чи маєте людей за бидло безпамятне???

ссср 2018-07-28 / 21:36:53
незаменімих людей нет-- есть є павлик- пяниця і убійця але є Божий СУД

Закарпатець 2018-07-28 / 17:37:05
Усіх,причетних до його звільнення і карколомного кар"єрного злету-до стінки,і помилки не буде!Думаю,лише чергова КОЛІЇВЩИНА,а не якісь там майдани,після яких усе лише погіршується,зможуть змінити щось на ліпше для народу!

Вуву 2018-07-28 / 16:36:13
Хай відкриває підсобне господарство і пахає ... "Од зарі ... До зарі
Од тємна до тємна" ...
Бо статистика вперто доводить... Що ті хто в пяному стані на машині зробив дтп і з смертельними наслідками ... Мають рецедиви.
А що це за начальник який не має права йіздити на машині ... Щоб оперативно вирішувати професійні справи - проблеми ?

держустанова ???? 2018-07-28 / 15:33:24
Закарпаття збут - держустанова ?
А де має робити ? Чи за дтп позбавляють право бути на посаді ??

Генек 2018-07-28 / 14:39:06
судова і виконавча влада наче провокують населення до бунту і самосуду... проте коли вибухне, як у Врадіївці, але не локально, а по всій країні, то хто за це відповідатиме?

пенсіонер 2018-07-28 / 14:24:33

"Згідно з Постановою Кабінету Міністрів №758 від 1 жовтня 2015 року на ТОВ «Закарпатгаз Збут» покладено спеціальний обов’язок постачати природний газ побутовим споживачам та релігійним організаціям"

Це ж державна установа! - Як??? Де оголошений конкурс на заміщення вакантної посади???

Лунченко 2018-07-28 / 13:54:29
Павло Нагірний знає гроші заробити

ун хоть мало сидів 2018-07-28 / 13:53:41
А Копчу, Амаровича, Балажку, і посадити не годні.

Степан Крук 2018-07-28 / 13:52:33
У "Закарпатгаз" на керівні посади беруть тільки за умови, що кандидат на посаду відсидів тюремний термін та втік з дурки???

Іван Кайло 2018-07-28 / 13:02:21
Вітаю пане Павло! Я завжди був переконаний у Вашій порядності. успіхів Вам. Маю честь! З повагою І.Кайло

Василь 2018-07-28 / 11:52:04
Посадити за вимагання хабарів.
Він цим зловживав.

НОВИНИ: Соціо

18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
» Всі новини