В Ужгороді агресивний чоловік напав на патрульних, що прибули на виклик через бійку на площі (ФОТО)

Вчора, близько 16:30 екіпаж ужгородських патрульних отримав повідомлення про бійку на площі Кирила та Мефодія.

В Ужгороді агресивний чоловік напав на патрульних, що прибули на виклик через бійку на площі (ФОТО)

Приїхавши на виклик.ю патрульні помітили двох чоловіків, один з яких, весь у крові, агресивно поводився та провокував на бійку іншу сторону конфлікту. Побачивши полісменів. він почав нецензурно висловлюватися у їх бік та бік перехожих. 

Потім чоловік здійснив напад на патрульного, нанісши йому удар в обличчя. Полісмени почали затримувати чоловіка, той чинив опір та намагався усіляко зашкодити патрульним.

Після його затримання патрульні надали чоловікові домедичну допомогу, викликали на місце події карету швидкої та слідчих.

Справою надалі займатимуться слідчі Ужгородського відділу поліції, оскільки чоловікові загрожує кримінальна відповідальність, повідомляють у Патрульній поліції Закарпатської області.

26 липня 2018р.

Теги: напад, патрульні, виклик, бійка

Коментарі

Степан Крук 26.07.2018 / 13:25:33
За останні десять років в українському суспільстві, як лайно, на поверхню виплив гнилий прошарок суспільства - бидло! І це є велика проблема, оскільки на фоні вседозволеності бидло активізувалося і розпустилося. Воно не керується принципами суспільної моралі, законом, а висловлює своє бидляче "Я" через провокації та відверту неприязнь до суспільства в якому живе. Біда в тому, що бидлячі тенденції зростають в геометричній прогресії, а перевиховувати бидло нема кому: нормальний люд обходить бидло, а бидло вважає це за слабкість людей і користується цим... Бидло розуміє тільки бидляче до нього відношення!

НОВИНИ: Кримінал

17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 2
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 2
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 7
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
» Всі новини