На Закарпатті апелювали виправдання судом голови Великоберезнянської райради за махінації в декларації

Прокуратура Закарпатської області оскаржила вирок суду голові Великоберезянської районної ради, який обвинувачувався у декларуванні недостовірної інформації.

Прокуратура Закарпатської області оскаржила вирок суду першої інстанції призначений голові голові Великоберезянської районної ради, який обвинувачувався у декларуванні недостовірної інформації (ст. 366-1 КК України).

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець не вніс до поданої ним електронної декларації за 2015 рік відомості про наявність фінансових зобов’язань на понад 525 тис грн., тобто вказав відомості, що відрізняються від достовірних на суму понад 250 мінімальних заробітних плат.

Проте за результатами судового розгляду, незважаючи на досліджені докази, покази свідків та доводи процесуального прокурора, судом обвинуваченого виправдано.

Відтак, прокуратура Закарпатської області вимагає скасувати рішення Великоберезнянського районного суду повністю, визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації) та притягнути до встановленої  законом відповідальності, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

25 липня 2018р.

Теги: декларація, махінації, виправдання, апеляція

Коментарі

пішохід 2018-07-27 / 12:31:54

Думаю, що судді в Закарпатті на сьогодні не настільки вже безбашенні, щоб приймати неправосудні рішення. Бо звернутися в їх ВККС по конкретному рішенню суду може не лише прокурор... А відписуватись від ВККС - це, мінімум, дуже серйозні гроші.
Тому, якщо прокурори лише оскаржують, значить не все там так "кисло", як вони "тлумачать"...
У мене питання інше: назвіть у Березному хоч одного МІСЦЕВОГО підприємця, який ВДОМА ВСЕ ЗАРОБЛЯЄ ПО ЗАКОНУ і не бідує?

пішохід 2018-07-27 / 12:31:25

Думаю, що судді в Закарпатті на сьогодні не настільки вже безбашенні, щоб приймати неправосудні рішення. Бо звернутися в їх ВККС по конкретному рішенню суду може не лише прокурор... А відписуватись від ВККС - це, мінімум, дуже серйозні гроші.
Тому, якщо прокурори лише оскаржують, значить не все там так "кисло", як вони "тлумачать"...
У мене питання інше: назвіть у Березному хоч одного МІСЦЕВОГО підприємця, який ВДОМА ВСЕ ЗАРОБЛЯЄ ПО ЗАКОНУ і не бідує?

.юра 2018-07-27 / 07:54:20
пух на щот рінчі ти точно набрехав бо рінчу в березнум возить лем данчо вася з своїм братом вітьом я вних куповав подві тісячі за машину за хліб їм мало та щи і рінчу крадуть і людьом продавуть як хліб

Пух 2018-07-26 / 23:08:16
Шукаль Я.Ю. БРЕХУН і Злодій, нехай це знають усі! І це буде доведено у суді!скотиняка обіщав людям що не буде брати премію і другі надбавки!А сам що робить?Зарплату нарахував собі малоне 30000!краде бюджетні кошти, через свою фірму зарабляє на відкатах.Є ще много фактів розкрадань але все черзі.Корупціонера Шукаля буде звільнино з позовом.ПРАВДІ БУТИ! Всі суди не купиш!

Люба 2018-07-26 / 21:05:11
Шукаль злодій краде ліс і рінчу, його лісовози убивавуть дороги, а люди на фірмі роблять не оформлені.Вун кормить людий обіцянками про світлой будущой і роздає 200грн. на вибори верховинськуй бідноті.У владу прийшов лем для свого бізнеса.Гонити смердячого пса вон з района.

Москаль 2018-07-26 / 17:41:21
Смішний тот Шукаль, йому кажуть "ти вкрав, нне кради", а він "а я шо? подивіться,другі ще більше крадуть!" Приблизно так звучить виправдання березнянського голови)))

Петро 2018-07-26 / 16:45:23
Но думаву раз ворюга шукаль так болісно реагує в коментах, значить все правильно хлопці роблять.А Славіку Шукалю порада, йди на пенсію ст.дураку,займися дровами і навчися писати вже, бо все лиш когось просиш написати за себе)

Свiй 2018-07-26 / 15:12:59
ХУ.НЯ!

Юрій 2018-07-26 / 10:21:28
Тут варто було б застосувати ненормативну лексику,але утримаюсь.Звертаюсь до ініціаторів цієї "справи" пуха,поп...ки,бувшого бармена,а тепер тимчасово голови РДА, скажіть, б.ласка,який злочин зробив Шукаль,яка шкода нанесена державі?Ніяка!Так за що його судити?Морочите голови прокурорам,суддям ,у яких є набагато важливіші справи.Тратять робочий час на пшик "справу",отримуючи при цьому непогані з.п.Ви подивіться на себе .Як можуть перші двоє, ніде не працюючи,мати дорогі машини,будувати хати,взагалі існувати?Може прокуратура зацікавиться цим питанням?Як би ви не гадили ,не піде Шукаль з посади!Його ,а не вас,обрали на цю посаду!

Вуйко 2018-07-26 / 09:03:18
Й....тi беризняни! Злодii в РДА! От там i розберайтесь!6908

Маря 2018-07-26 / 08:55:58
Хлопці лишіться вже того Шукаля, він сигінь вже замахався гроші по суддям носити)))Вшитку зарплату заберають)))

Для Влада 2018-07-26 / 08:52:32
Шукаля судять поки що не за кражу(хоча й могли би), він визнав і свідомо не вказав борг!це злочин, а перед законом рівні всі!

Влад 2018-07-26 / 07:52:13
Розберіться: чоловік не вкрав, а моє борг який до речі виплачує!!!!!!Ти Пух дурак дураком, які бюджетні грощі))))))

Граблі 2018-07-26 / 00:08:39
Сокиро, ці притягнули хоть єдного суддю на ЗакарпаттіЩи повіч шо нема за шо притягати.Бутафорія то нашой правосуддя.Суддів треба начинали вішати, тоді буде й правосуддя.

Ігор 2018-07-25 / 21:51:30
Цей голова такий скупий як і всі березняни

Сокира 2018-07-25 / 18:34:23
Якщо прокуратура впевнена у справедливості підозри то най притягне до відповідальності суддю, який ухвалив рішення, за ухвалення завідомо неправосудного рішення.
Інакше - БУТАФОРІЯ!

НОВИНИ: Кримінал

17:09
/ 2
На кордоні з Угорщиною на Закарпатті затримали групу осіб, які намагались пошкодити загороджувальний паркан
16:55
Підозрюваного в наркоторгівлі мешканця Мукачівщини суд взяв під варту з можливістю внесення застави у майже 2 млн грн
14:47
Доки в Іршаві поліцейські освідчували юнака, що керував автівкою під амфетаміном, його "напарник по наркотикам" сів за кермо і поїхав геть
11:17
/ 2
На Закарпатті судитимуть посадовця Карпатського біосферного заповідника
10:28
У Мукачеві чоловіка, що збував фальшиві гроші, засуджено до понад 5 років тюрми
09:53
/ 5
Угорці затримали колишнього митника, що спробував провезти на Закарпаття "айфони" на 100 тис євро
03:58
/ 4
Правоохоронці називають організатором схеми махінацій з VIP-авто сина ексголови КС Стрижака, а Чурила – учасником
02:10
Закарпатець на вантажівці спричинив масштабну "ланцюгову" ДТП на Львівщині
01:23
ФОТОФАКТ. У Кольчині на Мукачівщині зіткнулися два рейсові автобуси
01:17
/ 3
На КПП "Ужгород" вилучили з Mercedes S500 медобладнання на суму 362 тис. грн, Нефьодов "приколовся" у Фейсбуку
00:25
Серійного злодія з Іршавщини засуджено до 4 років ув’язнення
00:09
Двох затриманих за розбій на Ужгородщині взято під варту без застави
18:28
/ 11
Офіс Генпрокурора повідомив депутату міськради Ужгорода Чурилу про підозру у продажі елітних автівок, викрадених у країнах ЄС
18:18
Чоловіка, що на Тячівщині під дією алкоголю до смерті забив батька, засуджено до 7 років ув’язнення
17:52
Унаслідок зіткнення БМВ та "Форда" на Львівщині загинули водій та пасажирка з Закарпаття
11:06
/ 1
В Ужгороді погоджено підозру двом розбійникам, які жорстоко побили охоронця
23:40
/ 13
Обшуки в Ужгороді пов'язані з викриттям ОЗУ, яка займалася незаконним заволодінням авто – Департамент внутрішньої безпеки НПУ
23:05
В Ужгороді патрульний Mitsubishi Outlander врізався в припарковане авто
19:57
В Ужгороді "п'яний" ВАЗ врізався в бетонний бордюр транспортного кола
17:57
На Перечинщині погоджено підозру жінці, яка в ході сварки смертельно вдарила ножем співмешканця
16:37
/ 1
На Закарпатті шахраї, представляючись по телефону працівниками банку, пропонують "розблокувати" банківські картки
16:08
/ 1
Мукачівця за контрабанду психотропів до ЄС засуджено до 5 років з іспитовим терміном
13:32
/ 18
В Ужгороді силовики з Києва проводять обшуки в Андрія Стрижака та Михайла Чурила – журналіст