Закарпатці другий місяць не можуть придбати квитки до Одеси з Ужгорода (ВІДЕО)

Жодного квитка у напрямку Одеси із Закарпаття на найближчий місяць.

Закарпатці другий місяць не можуть придбати квитки до Одеси з Ужгорода (ВІДЕО)

З початку червня придбати білет на потяг найпопулярнішого курортного напрямку неможливо. Квитки, найімовірніше, не з'являться аж до кінця серпня.

Щодня ввечері з Ужгорода до Одеси відправляється поїзд на 6 сотень пасажирських місць. За тиждень туди вирушають близько 4 тисяч закарпатців. Але потреба, визнають залізничники, значно більша. 

25 липня 2018р.

Теги: потяг, квитки, пасажири, Одеса

Коментарі

Читатель 2018-08-11 / 16:36:29
И специально для Вуву. Который тут трындит, и ничего не делает. Русским языком объясняю - из 10 тыс. вагонов осталось 3 тысячи. А в следующем году - еще меньше станет.

И если вы такой умный - разделите 3000 на все составы в обороте. Но, как не поделите - не получите вагонов в избытке на все поезда. А вы не понимаете этого.

Далее. Каждый год нужно покупать по 200 штук вагонов. А покупают меньше 100!

Читатель 2018-08-11 / 16:34:03
Кстати. Уважаемые журналисты! То, что вы рассказываете - всем известно. А вот, если бы кто поведал о якобы мафии перекупщиков - это было бы очень интересно.

Потому, что дефицит билетов порождает разные слухи, но:
1) Как бы, вокзальная мафия есть, но.... Ни одного (!) комментария в соцсетях, о якобы перекупщиках билетов. Значит, их нет?

2) Количество вагонов в составах никто из пассажиров не учитывает. К примеру. Самый разгар лета - поезд 45 имеет ... 16 вагонов! А когда-то цепляли к поездам по 20 вагонов! И еще дополнительных поездов много назначали. И поэтому, вопрос - вокзальная мафия или укорочение действующих составов?

Вуву 2018-07-26 / 18:13:01
Сидить в кріслі "гомосовєтікус" і керує навіть без знання державнойі мови ... "Спеціаліст" ... Який має сильну "совєтську школу" як розкрадати ... Дерибанити і віджимати бабло ... Знищуючи все те що належиться крайіні.
По бескидському тунелю...
Там знімається вся електросистема і шпали ... І все це списується ... Потім на інший обєкт який ремонтується(відновлюється) виписується вже нові дроти і шпали .
Замість нових ставиться і укладається старе ... По накладних гроші перекидаються ... І о чудо. Бум! Осіли в кишеню.
Тапер зрозуміло чого в офісного "гомосовєтікуса" є ТАКИЙ ІНТЕРЕС ... ІЗ СТАРОГО ТУНЕЛЯ ДЕМОНТУВАТИ ВСЕ ЩО МОЖНА .
ТОМУ ШО ВІН ДУЖЕ "КРУТИЙ СПЕЦ"... ПО ВІДЖИМАХ І ВІДКАТАХ.
А "лохам" він розкаже казки "пушкіна"... І як треба то і заспіває "пісню німезіди" ... Щоб "лохи" закарпатські йому на слово повірили.
А це "гомосовєтікус" і далі в офісному кріслі буде "РОЗБУДОВУВАТИ ЗАЛІЗНИЦЮ" ... На пару з міністром інфраструктури омеляном (в тандемі значить)
ОСЬ ТАКІ ДІЛА !

Byby 2018-07-26 / 17:51:00
Хочу ... І на канарах і на мальдівах ... Я багато чого хочу ... Жадність в мене до бабла велика .
А перше що я хочу щоб тобі дали копняк в сраку за деструктивну роботу ... Піжон офісний .
І перевірили тебе на майновий стан щодо відповідності поданих декларацій.

Читатель 2018-07-26 / 10:43:01
И опять.... Я удивляюсь! Лезут тут разные "спецы", аж пищит! Вы кто - железнодорожник? Давно работаете в сфере экономики, как ведущий специалист??? Кто вы, вообще, такой???

Вам сказано - нет вагонов! И не будет! И вообще, при таких темпах, ситууация еще на пару десятков лет затянется. Нужно по 200-300 новых вагонов, плюс еще т.н. КВР вагонов (после которого, вагоны, как новые) , чтобы ситуацию выравнять.

Сидит тут, трындит: "Дайте... дайте...". А дом на Канарах не хотите?

Вуву 2018-07-26 / 06:23:25
Якщо штучно скоротити кількість вагонів ... А ті "зайві" ... Що відчепили загнати в закриті депо ... (Подалі від людських очей) ... То тоді можна тягнути до гори ціну на жд. квитки. А ... "лохам" ... пояснити що мовляв вагонів нема ... Попит на квитки є ... Місць нема ... І ... УВАГА! БУМ! ...
Знову підняти ціни на жд. квитки.

А якщо причепити один або два ... А ще краще 4 вагони ... То О ЧУДО! БУМ! ... Зявляться вільні місця.
Постфактум ... А тапер як можна підняти ціну на жд. квитки ... Якщо "лохи" побачать що є вільні місця у курсуючих вагонах.?
Як пояснити "лохам" на підставі чого піднімають ціну.?
Коперфілду такі фокуси ... які витворяють в укрзалізниці деякі "гомосовьєтікус" ... І не снились.
І останнє ...хто від таких фокусів виграв.? Укрзалізниця яка не заробила "додаткові" кошти на перевезенні пасажирів у час сезону ?
Чи ті люди які змінили плани свого відпочигку і не витратили йіх на ті. "квитки яких нема" ???

111 2018-07-25 / 21:14:02
немає ніяких проблем з білетами це все надумано здебільшого

Вуву .... чітатьєлью 2018-07-25 / 19:09:45
От власне .
Простий народ собі вже давно зробив "виводи"
А от "гомосовєтікус" йіх робити не хоче(або не може) ... Тому і маємо такий "тормоз" по всіх напрямках.
Бо коли по кабінетах сидять швондєри і шарикови ... Маєм те що маєм.
Ps. Да поймі ти ... "гомосовєтікус" "Єслі нєту ссср ... Так што тьєперь і вагонов нє далжно бить?
І пачьєму пасажиров ето должно "трахать" ... А ньє таво "гомосовєтікуса" которий сідіт і пі*діт в офісном креслє. (Пад рукаводсвом которого єті вагони кудато на х*й ісчезлі) ???

Читатель 2018-07-25 / 18:45:04
И как всегда.... В советском стиле "прицепите... дайте... выделите". Да, поймите, нет СССР уже! И не будет!

Начинать нужно с: "Как это, нет билетов? Срочно закупать новые вагоны!" Не в совке, ведь, живем. А во-вторых, радуйтесь, что пока еще так. А скоро и таких билетов не будет.

с 10 тыс. вагонов осталось .... 3 тысячи. Делаем выводы.

Вуву 2018-07-25 / 16:29:35
Шо така кінчена дебільність ... Та причепіть два додаткових вагони на сезон ... він другойі половини травня до половини вересня .
І все . Більше того ... залізничники зароблять грошей ще більше ... Тай автобусникам ще лишеться.
Ну а якби в вже з ужгородського аеропорту був авіарейс до одеси ... (Спсибі тобі ге. Маскаль) ... То ситуація булаб цілком інакша.
А так : літак не літає.
Аеропорт не працює.
Додаткових вагонів нема.
Квитків на пойізд нема.
На автобус квитків нема.
Маскаль ціле літо фістоВАЛИТЬ.
А омелян ... "Забив болт"
Премєр такими "дурницями" не займається ... Бо для нього особливо "нічого не світить".
ОСЬ ТАКЕ В НАС ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ ... *ОБ ЙОГО МАТЬ.
ТБТ. ДЕМОКРАТИЧНІ ПЕРЕТВОРЕННЯ І ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК.

Вуву 2018-07-25 / 16:11:46
... У вас є риба без кісток ?
- ні. Зате в нас є ковбаса без мяса !!! :-))
На одесу вийіхати немож .
Зате скоро почне йіздити мукачево - бударпешт. :-|

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади