На сімейному дні в Оросієві піарили угорські трактори, танцювали угорські танці і пропагували дітям угорські ігри (ФОТО)

У рамках сімейного дня в центрі села Оросієво, що на Берегівщині,презентували скульптуру польського художника Пйотра Зброжека, зроблену в рамках Закарпатського міжнародного симпозіуму скульпторів V4+ у Вишкові на Хустщині.

На сімейному дні в Оросієві піарили угорські трактори, танцювали угорські танці і пропагували дітям угорські ігри (ФОТО)

Табір був організований під лозунгом "Прощання зі зброєю" – сотій річниці закінчення Першої світової війни. Організувала захід громадська організація Про Арт – Мукачево.

На урочистостях виступили голова громадської організації Про Арт – Мукачево Пийтер Матл та голова оросієвської первинної організації Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ) Андраш Гіябо .

Захід продовжувався на стадіоні села. Учасників сімейного дня серед інших привітав консул Угорщини в місті Берегово Пийтер Ердеї, голова Демократичної спілки угорців України (UMDSZ) Ласло Зубанич, начальник відділу культури Берегівської РДА Ласло Голаз, головний куратор реформатської церкви Закарпаття Бийла Надь, реформатський священик Шандор Орбан та голова села Міклош Дьюрко.

Організатори підготували різноманітні розважальні програми. Крім багатої культурної програми присутні мали можливість побачити парад тракторів, брати участь у сільській олімпіаді, повправлятися у верховій їзді. Дітей чекали батут, надувний замок та народні ігри.

25 липня 2018р.

Теги: скульптор, Оросієво, Угорщина

НОВИНИ: Соціо

17:42
На Рахівщині підліток викрав 17 тисяч гривень з авто Фото новина
16:54
У румунських Карпатах рятувальники розшукали трьох українців
11:07
Ужгородський замок став майданчиком Міжнародного кінофестивалю Фото новина
09:03
/ 1
На війні з рф поліг Захисник із селища Ясіня - 37-річний Василь Андращук Фото новина
23:38
/ 5
Мешканці Калин на Тячівщині закликали голову Закарпатської ОВА зупинити "ГЕСівське" свавілля на Тересві та захистити громаду Відео новина
18:17
/ 1
Дружина загиблого воїна зі Сваляви закликає підтримати петицію про присвоєння йому звання Героя України Фото новина
17:20
У замку «Паланок» скасували частину обмежень для відвідувачів
16:20
На Рахівщині судитимуть торговця наркотиками, який ховав «товар» у дитячій іграшці Фото новина
15:26
Закарпатець віз із-за кордону роутери на пів мільйона без декларування Фото новина
13:25
/ 1
Закарпатські прикордонники пострілами зупиняли порушників Фото новина
12:15
/ 1
На війні з рф поліг 33-річний військовий із Хуста Фото новина
11:15
Керівнику підприємства на Закарпатті повідомили про підозру у спробі контрабанди лісоматеріалів Фото новина
09:55
У румунських Карпатах врятували двох харків'ян Фото новина
08:56
Прямі потяги з Закарпаття до ЄС вирушили сьогодні Фото новина
18:22
У Мукачеві попрощаються із полеглим Захисником Олександром Волкодаєвим Фото новина
17:49
Відкрито реєстрацію на подорож для дітей до водоспаду Скакало
17:16
На Закарпатті діти з діабетом отримали сучасні інсулінові помпи Фото новина
15:48
На війні з рф поліг захисник із села Бадів на Берегівщині — Михайло Драч Фото новина
15:24
Ветерани побували на екскурсії в Ужгородському замку Фото новина
14:03
У Берегові через негоду на дорогу впало дерево Фото новина
13:11
/ 2
Школярі Мукачева зібрали понад 400 тисяч гривень для ЗСУ Фото новина
12:04
Екоклуб у Ясінях запрошує в мандрівку до гори Костирівка
11:59
У Мукачеві затримали грабіжника, який напав на жінку в під’їзді та відібрав золоті прикраси Фото новина
11:37
На Закарпатті викрили дві схеми переправлення ухилянтів Фото новина
10:08
/ 2
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонними прибутками Фото новина
» Всі новини