Циганські старійшини України хочуть "прописати", працевлаштувати і зробити фермерами циган Закарпаття

Рада старійшин ромів України пропонує створити умови для роботи і соціального розвитку ромів в місцях їх реєстрації в Закарпатській області. Про це на круглому столі в Укрінформі, присвяченому питанням інтеграції ромської спільноти в суспільно-політичне життя України сказав старійшина ромської громади України Георгій Чурон.

Циганські старійшини України хочуть "прописати", працевлаштувати і зробити фермерами циган Закарпаття

"Рада старійшин ромів буде піднімати питання про будівництво якогось житла, створення робочих місць, фермерських господарств по місцю їх проживання в різних районах Закарпатськї області при взаємодії з місцевою владою і координації центральною владою", - сказав Чурон.

Він додав, що Рада старійшин ромів України пропонує створити робочу групу для вирішення питання про створення умов для прогресу та соціально-культурного розвитку ромів, організації осілого життя в місцях реєстрації ромів на Закарпатті.

Чурон також звернувся до тих, хто здійснював напади на ромів, в тому числі і на родини з кількома дітьми, не чинити надалі таких дій. А всі проблемні питання щодо підозр ромів у протиправних злочинах вирішувати в межах законодавства України.

У свою чергу, уповноважений представник Служби безпеки України Максим Чередник наголосив, що напади на ромів мають замовний характер.

"Є інформація про те, що багато деструктивних проявів по відношенню до ромської спільноти носять замовний характер. Тому що не можуть, як наприклад у Львові, група осіб 1996,1993 року народження так організуватися, знайти всі засоби і так здійснити цей напад. Тим більше, що ця структура аналогічна з тією, які знаходяться в Російській Федерації, прослідковуються закономірні речі", - сказав Чередник.

Він наголосив, що Служба безпеки всіляко сприяє Національній поліції у роботі над цією справою. Втім, за його словами, проблема має набагато ширший характер.

"Ворог не зміг взяти Україну в лоб, він отримав достойну відповідь на сході країні, і зараз шукає як розхитати ситуацію в Україні з різних сторін, і в даному випадку шукає самі слабкі сторони. ... Зараз були обрані роми. Раніше це були інші національності, проти яких також були випади і провокації. Наша задача - не піддаватися на такі провокації. І розуміти - навіщо і ким це робиться", - підкреслив Чередник.

Він зазначив, що лише зусиль правоохоронних органів недостатньо, так само як і ініціатив Міністерства культури та громадських організацій. Необхідне бажання самих ромських громад  почати діалог з українською владою і влитися в українське суспільство.

25 липня 2018р.

Теги: цигани, роми, Закарпаття

Коментарі

Коментар 2018-07-26 / 11:24:53
На історичну батьківщину виселити!

Шок у шоці 2018-07-25 / 23:41:28
Я в шоці! Повному ступорі. Не дивуюсь, що якісь старі
наркобарони придумали нову схему надути наш народ, але бачу, що наші баронги при владі клюнуть на циганську приманку, не задарма, а за немалий куш у вигляді розкрадених наших коштів та землі. Це тільки пробний закидон на реакцію чесних громадян. Невже проковтнемо мовчки цю аферу? Тоді дійсно залишиться нам бути прислугою у немитої вонючої циганоти.

123 2018-07-25 / 18:26:33
А на Марс можна їх працевлаштувати? Біометричні паспорти в зуби і вперед!

укр 2018-07-25 / 17:49:44
а вам, дорогі, читачі не ріже вухо словосполучення "циган-фермер". Ви бачили в їх таборах хоча би одно посажене дерево, кущ і т.д., а "циганські старійшини" хочуть з них зробити феремерів.Я в шоці. А якщо вже почнуть з них ліпити фермерів, тоді їм треба дати землю, с/г знаряддя праці, техніку, і я думаю, що ця земля щвидко буде приватизована (барони допоможуть), с/г реманент у найближчу неділю буде на "свинському базарі" і на цьому буде кінець циганському фермерству.

ВУВУ 2018-07-25 / 15:26:51
Странно што він нич не уповів ош ... Єслі спіймали цігана на злодійстві ... Посадити.
Єслі діти жебравуть на вулиці із ціганков ... дітей в інтернат.
Єслі податки не платить бо неробить ... Гроші за народження дитини не получить.
Єслі барон жирує та стройіть собі замок ... Перевірити його на шляхи набуття фінансових доходів.
Што як откуда і скільки.
Та тоді ціганота сразу почуствує як держава ними заопіковуєся.
Да вот што ... Так як они ушиткі хуни ... Та пусть ідуть до ідийі в кмкс та жалуються .
Пусть йім фонд "блендера" помагає.
Пусть йім ОРБАН ЛІЧНО ХУНСЬКІ ПАСПОРТИ ПОВИПИСУЄ ... І ПРИЙМЕ ДО СЕБЕ.

Людвіг 2018-07-25 / 15:12:04
Ура!!!! Комунізм по-циганськи. А нормальних людей перетворити в циганську обслугу. Ще які інквізиторські методи приготовані для народу України? Вже будь-який циган може плюнути й вдарити безнаказано. Плюйте в нас панове-цігани!!!! Ви ж благородні роми. Вибрана нація

Копча 2018-07-25 / 14:58:05
Хто там ще вірить що "совок" подолано )))). Держава повинна (надати/побудувати/подарувати) необхідне підкреслити, типово совкове мислення нікуди не поділось. Найцікавіше що дійсно чорномазі отримають державну підтримку однак найбільше роздратовує що підтримка буде за мій кошт. Сук@ бісять усі споживачі різноманітних пільг котрі через держбюджет залазять саме до моєї кишені.

Ольга Іванівна 2018-07-25 / 14:11:40
Геніально!!!! Феноменально!!!! Клінічна психіатрія. Лікарів, вчителів, учасників бойових дій нафіг послати, а початати ціганам хороми будувати. Ви, люди, при своєму розумі? Хоча в цій державі вже нічому не здивуєшся.Злодії й нероби, торгівці наркотою й статеві партнери малолітніх дівчат - золотий фонд нації. Випотрошіть закрома Підвиноградовського й Королівського баронів-хряків й набудуєте їм хижі. Ще й на танки для війни вистачить