Екс-керівник Перечинщини, котрий у п'яному стані на авто смертельно збив двох жінок, відмовився від апеляції (ФОТО)

Колишній голова Перечинської райдержадміністрації Закарпаття Віктор Олефір сьогодні відмовився від апеляції у справі про ДТП, у результаті якої загинули дві жінки.

Екс-керівник Перечинщини, котрий у п'яному стані на авто смертельно збив двох жінок, відмовився від апеляції (ФОТО)

Про це з зали Апеляційного суду Закарпатської області повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

На засіданні адвокат підозрюваного Анатолій Качайло заявив суддям, що його підзахисний вирішив відмовитися від апеляції. Адвокат написав про це заяву одразу в залі суду. Олефір її підписав. Апеляційне провадження закрили.

«Учора із слідчим ми були у Олефіра для фіксації його показів за даними фактами й обставинами у цій справі. Я повідомив його, що така апеляція подана. Учора він висловив мені своє волевиявлення, що він не бажає розгляду цієї апеляції, оскільки свою причетність до ДТП визнає, усвідомлює її негативні наслідки. Які інші його суб’єктивні наслідки — я не знаю. Але я вимушений був погодитися з його позицією», — розповів у коментарі Громадському радіо адвокат Анатолій Качайло.

24 липня 2018р.

Теги: апеляція, Віктор Олефір

НОВИНИ: Кримінал

02:40
/ 1
На Закарпатті затримали сепнегальця, який незаконно в'їхав по коліях з угорщини на вкраденому там велосипеді Фото новинаВідео новина
17:50
На Закарпатті протягом доби затримали двох переправників "ухилянтів" через кордон Фото новина
16:48
/ 1
В Ужгороді жінку та чоловіка затримали за організацію мережі наркоторгівлі Фото новина
22:22
/ 2
У Тячеві зупинили водійку з кастетом у салоні авто Фото новина
18:49
/ 7
На Тячівщині "безправний" водій BMW наїхав і травмував поліцейську Фото новинаВідео новина
11:30
В Ужгороді повторно наркоп'яного та "безправного" водія "Фіата" оштрафували ще на 92 тис. грн Фото новина
11:18
У Мукачеві "п'яний" Volkswagen врізався в бетонну огорожу Фото новина
02:14
/ 7
У Чехії внаслідок сутички з іншими українцями загинув колишній військовий-доброволець із Закарпаття Фото новина
18:51
Шахрай з Ужгорода під виглядом працівника банку виманив у харків'янки майже 20 тис. грн
17:18
Житель Білина на Рахівщині, який кулаками забив до смерті співмешканку, проведе 7 років за ґратами Фото новина
22:57
На Закарпатті під час спорудження першого вітряка "Вітряних парків України" самоскид задавив чоловіка
01:16
В Ужгороді ще одного повторно наркоп'яного і "безправного" водія ВАЗа оштрафували на 57 тис. грн Фото новина
19:26
На Рахівщині затримали торговця вибухівкою та зброєю Фото новинаВідео новина
18:30
У Мукачеві затримали наркоторговця-рецидивіста Фото новина
10:13
/ 20
За участь у переправленні за кордон одіозного забудовника Комарницького звільнено двох працівників УСР в Закарпатській області та їх керівника Сергія Химича (ОНОВЛЕНО)
01:30
Суд у Берегові умовно "покарав" пенсіонера за розбещення неповнолітньої, бо той "примирився" з потерпілою
22:34
ВРП "попередила" закарпатського суддю Бисагу, який вкотре звільнив водія від відповідальності за нетверезе керування
21:42
/ 3
Київський апеляційний суд оцінив вартість свободи найбільшого закарпатського забудовника Степана Гозди в 4,5 млн грн
19:13
/ 1
На Тячівщині впіймали переправника з клієнтом Фото новинаВідео новина
18:57
На Закарпатті "ухилянт" зі Львова за $15 тис. ледь не потонув у Тисі, бо пробив на "колючці" ґумовий човен від переправників Фото новинаВідео новина
14:40
/ 3
Майстер лісу Лавківського лісництва на Мукачівщині "не побачив" незаконні рубки дерев на понад 5,2 млн грн Фото новина
02:31
Затриманого в Нижніх Воротах п'яного та "безправного" водія ВАЗа оштрафували ще на понад 57 тис. грн Фото новина
20:41
/ 1
У Львові затримали двох закарпатців, які планували підірвати автівку, призначену для військових Фото новина
11:08
/ 1
Керівнику приватного підприємства повідомили про підозру в заволодінні понад 3,8 млн грн на ремонті покриття аеродрому "Ужгород"
18:22
/ 30
Депутата Закарпатської облради Покорбу затримали за переправлення за кордон київського забудовника Комарницького
» Всі новини