Конкурс на посаду директора Хустського медичного коледжу виграв екс-керівник, впійманий на хабарі (ВІДЕО)

На Закарпатті конкурс на посаду директора державного медичного коледжу виграв колишній керівник, якого зловили на хабарі. Причому кримінальна справа за обвинуваченням у хабарництві досі не закрита. Судові засідання постійно переносять.

Конкурс на посаду директора Хустського медичного коледжу виграв екс-керівник, впійманий на хабарі (ВІДЕО)

Липень 2017 го. Прокуратура повідомляє: на хабарі в тисячу доларів затримали директора державного медколеджу в Хусті Закарпатської області. Гроші той нібито вимагав у абітурієнтки - за вступ. Кілька місяців Ярослав Яким був під домашнім арештом, не працював. Але незабаром, залишаючись в статусі обвинуваченого, поновився на посаді директора.

"Повернувся на роботу і встиг сам себе у грудні місяці призначити головою приймальної комісії", - говорить Роман Келемен, громадський активіст.

У суді справу затягують, обурюється громадський активіст. На засідання не являються то адвокати, то прокурори, то сам підсудний, а суддя - і зовсім взяла самовідвід.

У червні цього року у Ярослава Якима закінчився 5-річний контракт. Але він знову подав свою кандидатуру на посаду директора державного медколеджу.

"Яким чином конкурсна комісія допустила особу, яка обвинувачується в отриманні неправомірної вигоди для себе, до конкурсу, наразі нам невідомо", - говорить Роман Келемен, громадський активіст.

Чому ж підозрюваного у хабарництві знову обирають директором, намагаємося дізнатися в коледжі. На дверях кабінету керівника - табличка з ім'ям Ярослава Якима. Його самого на робочому місці ми не застали.

"Нема, у відпускові".

Незважаючи на судову справу, обласний Департамент охорони здоров'я допускає Якима до конкурсу на посаду директора. І більше половини колективу проголосували "за".

"У нас відбувалися вибори директора, ми вибирали директора, він був знову обраний. Колектив вибрав, не я", - говорить Оксана Сливка, в.о. директора Закарпатського державного медколеджу Хуста.

Кандидатуру Якима ще повинні затвердити в обласному Департаменті здоров'я.

"Ми скерували інформаційний лист в Департамент охорони здоров'я Закарпатської ОДА, в якому детально пояснили цю всю ситуацію, яка наразі відбувається, про те, що наразі стосовно даного обвинуваченого триває судовий розгляд справи", - расссказивает Марина Безега, прес-секретар прокуратури Закарпатської області.

Чи приймуть до уваги інформацію прокуратури, чиновники охорони здоров'я коментувати відмовилися. Але пообіцяли повідомити в кінці липня - затвердять чи ні підозрюваного у хабарництві на посаді директора медколеджу.

Ольга Теребінська, Подробности-ТВ

17 липня 2018р.

Теги: коледж, хабар, Хуст, Ярослав Яким

Коментарі

Сват 17.07.2018 / 21:23:14
Може Ромка Келемен розкаже казку "небилицю" як його тесть чесний Пожарник попався на вимаганні автомобіля у фірми за підпис Акта ввода,а потім за допомогою вуйка вискочив, а може допише як його золота теща на пару з донечкою приймають заліки та екзамени.Порядна сімя Якимів-трудяг не заслуговує на те що сталося,як правильно підмітили "підстава",але нічого в житті не проходить просто так!А крім колектива ніхто не знає краще керівника,і це показав конкурс!

Хустянин 17.07.2018 / 20:52:26
Келемен ще тот фрукт...у самого рильце в пушку....

ура!!! 17.07.2018 / 13:23:52
корупція непереможна!!!

бувший хустянин 17.07.2018 / 12:40:52

Якщо Департамент охорони здоров'я Закарпатської ОДА допустив Якима до конкурсу на посаду директора значить це призначення з Москалем погоджено. Тим більше, що він перший, хто проти мед.реформи від Супрун.
Більше того, однозначно була врахована також думка колишнього голови ОДА та діючого нардепа Лунченка та його батечка мера Хуста Кащука, які разом обома руками "ЗА" Якима.
І може Келемен, на жаль, по с...тися, але ніяких АКТИВНИХ протестів щодо Якима ані в коледжі, ані в міськ.раді, ані в хустській громаді не буде.
Бо хустську "еліту" влаштовують тупенькі "баксові" медики-випускники цього коледжу, бо там до 90% їх родичів, як у пед. колективі, так і серед учнів.

нико 17.07.2018 / 11:17:52
Зробіть го міністром освіти - як вердикт конченій українській системі

Хустянин 17.07.2018 / 08:49:46
У липні 2017 була підстава.

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
/ 1
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 7
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини