У Сваляві п'яний водій Mercedes Vіtо, ще й без водійського посвідчення, в'їхав у Mitsubishi Lаncеr

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували 4 випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння у Виноградівському, Свалявському, Тячівському, Рахівському районах.

У Сваляві п'яний водій Mercedes Vіtо, ще й без водійського посвідчення, в'їхав у Mitsubishi Lаncеr

У місті Свалява учора ввечері сталася незначна ДТП: автомобіль марки «Mercedes Vіtо» ударив ззаду під час руху автомобіль марки «Mitsubishi Lаncеr». Обидві машини зазнали несуттєвих пошкоджень, але коли на місце пригоди прибули працівники групи реагування патрульної поліції, то виявили, що водій «Меrсеdеs», житель Сваляви, перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Він також не надав водійського посвідчення, а від  проходження медосвідування відмовився. На правопорушника склали відразу кілька адмінпротоколів: за скоєння ДТП, керування в стані алкогольного спяніння і без водійського посвідчення. Машину затримали на спецмайданчик поліції.  

У селищі Тересва Тячівського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2105», на якому не працювали задні габарити. За кермом перебував молодий місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння, який взагалі не має водійського посвідчення. Від проходження медосвідування водій відмовився. У присутності свідків на правопорушника склали відповідні адмінпротоколи, машину затримали на спецмайданчик.

У селищі Королево Виноградівського району під час патрулювання працівники групи реагування патрульної поліції  зупинили автомобіль марки «Москвич», водій якого не був пристебнутий паском безпеки. За кермом перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Це підтвердилося під час проходження медосвідування в лікарні. Правоохоронці склали на правопорушника адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.  

У місті Рахів працівники групи реагування патрульної поліції зупинили незареєстрований мотоцикл марки «Мusstаng», водій якого не мав захисного шолома. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Чоловік також не мав водійського посвідчення. Під час проходження медосвідування в лікарні у нього виявили 1,5 проміле алкоголю, про що правоохоронці склали відповідний адмінпротокол та відсторонили водія від керування.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.   

11 липня 2018р.

Теги: водій, посвідчення

НОВИНИ: Кримінал

15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 1
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 15
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 1
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
08:40
/ 4
СБУ затримала агента рф, який шпигував за оборонними підприємствами на Закарпатті Фото новина
16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 2
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
11:27
/ 1
На Закарпатті викрили ще три схеми переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
10:16
/ 1
Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п’яного мотоцикліста Фото новина
14:34
/ 2
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
13:20
/ 1
На Закарпатті засудили виробника амфетаміну Фото новина
» Всі новини